Yazının anlamı? Üzülme der Mevlana ve devam eder...

1. bu sözün mevlanaya ait olduğunu bir kanitlarsaniz çok sevinirim. benim içimde bitmek bilmeyen bir şüphe var çünkü. hangi kitabında vs söylemiş. yoksa torunları aracılığıyla kağıda dökülmeden direkt facebook'a mı yazılmış?

2. kimse mevlana ile dalga geçmiyor. bu kadar basitçe yazılmış bu sözü anlamayan bireye, anlayacağı türden ve eğlenceli şekilde izah edilmiş. her yerden duyar fışkırıyor.

3. herkes mevlanayi sevmek ve islami onsuz kabul edememek zorunda mı??
Değil tabiki bu suzin tercihiniz ben sadece saygı duyduğum için düşüncemi belirttim kimsenin boğazını sıktığımız yok

Böyle büyük alimlerin sözlerini alay konusu yapmasak tamam gülmek eğlenmek en doğal hakkımız ama burada büyük bir alimin sözünü basitleştiriyorsun alay konusu edilecek şeyler var edilmeyecek şeyler var

Çok komik ha ha ha Rabbimin vermediği imanı ben verecek değilim beğenenlerde neyi beğeniyorsa anlamış değilim
Ben imansizim ama mevlanayi cok severim. Simdi bu durumda ben konudaki esprilere dahil olup begenebilir miyim yoksa oturdugum yerden ego kasmaya devam mi? Hangi gruptayim ben simdi 🙄🙄🙄

Ben imansizim ama mevlanayi cok severim. Simdi bu durumda ben konudaki esprilere dahil olup begenebilir miyim yoksa oturdugum yerden ego kasmaya devam mi? Hangi gruptayim ben simdi 🙄🙄🙄
Sen çekirdek çitleyip yorumları okuyacaksın. 😅😅 Bak mesela ben edebiyatçıyım, inanıyorum, Mevlânâ'yı da severim, (etli ekmek türü olan Mevlana da şahanedir bu arada fırsatını bulan yesin) yorumları okuyup kahve içiyorum. Şimdi Mevlana mı tartışayım 😅😅 kimle yani meh.

Sen çekirdek çitleyip yorumları okuyacaksın. 😅😅 Bak mesela ben edebiyatçıyım, inanıyorum, Mevlânâ'yı da severim, (etli ekmek türü olan Mevlana da şahanedir bu arada fırsatını bulan yesin) yorumları okuyup kahve içiyorum. Şimdi Mevlana mı tartışayım 😅😅 kimle yani meh.
En guzelini sen yapiyosun valla 😅😅😅

X