Yazlık Bluzler

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar 'YAZLIK BLUZLER'in resimlerini buraya ekleyelim. Ama günlük blüzler. Yani düğünlük falan değil... :KK66:

STRAPLEZ :-)

952-0.jpg

urunresim.asp

651051621131759044.jpg

burada görmüşken sormalıyım straplez giymenin püf nktaları varmı arkdaslar benden hemen düşüyo...

burada görmüşken sormalıyım straplez giymenin püf nktaları varmı arkdaslar benden hemen düşüyo...

Göğüslerin küçükse badinin üst tarafı bol geldiği için düşüyor olabilir..

Göğüslerin küçükse badinin üst tarafı bol geldiği için düşüyor olabilir..
yok canım ya 85 giyiyorum cokta kücük sayılmaz ama bel kısmım cok içce oldugundan 85 beden sutyenleri bel kısmından daralttırmak zorunda kalıyorum.. askısız sutyende durmuyor.. anında düsüyo.. seffaf askılıyla denedim yine olmuyo seffaf askı cabuk kayıyo bollasıyor.. ne yapabilirim ki:sm_confused:

gercekten yesil olan bi harika tam benlik...........

arkadasim sanada bi tavsiye,lastik gecirsen,bi faydasi olur gibi.........

hazir yerini bulmusken soriyim dedim,bu bluzun bi adi varmi??????
57547898tk8rh4ca1.jpg

bilmiyorum ama yakası modeli çok güzel ben öle çok seviyorumm

bilmiyorum ama yakası modeli çok güzel ben öle çok seviyorumm

biturlu bulamadim gitti,sunun adini..........
bi aralar gormustum bayildim bu bluze ,ama kilolu oldugum icin almadim,simdi alma zamani geldi,ama bluz yok ortada,kafamçokkarıştı

Canım omuzların çok geniş değilse göğüs bedenin değil de, sırt bedenin bol geliyordur. Südyenlerini büyük ihtimalle 85B alıyosun 85A alman gerekir sanırım sırtını sarması için. Bir de kendinden yapışkanlı askısız südyenler var yani slikon gibi bedenine yapışıyor ve kaymıyor. yerimseniben

hazir yerini bulmusken soriyim dedim,bu bluzun bi adi varmi??????
tatlım bunun gibi bi arkadas almıstı aldıgı yere kimono tarzı dik yaka diye tarif etmiş. bunun gibi vermişler... tam olarak sordugun bu degilsede bi bilgi olsun-tatlicadiarzu-:eek:

Canım omuzların çok geniş değilse göğüs bedenin değil de, sırt bedenin bol geliyordur. Südyenlerini büyük ihtimalle 85B alıyosun 85A alman gerekir sanırım sırtını sarması için. Bir de kendinden yapışkanlı askısız südyenler var yani slikon gibi bedenine yapışıyor ve kaymıyor. yerimseniben

hakkaten ii fikir ben bide onlardan bakayım cok saol canım benim...:1hug:

tatlım bunun gibi bi arkadas almıstı aldıgı yere kimono tarzı dik yaka diye tarif etmiş. bunun gibi vermişler... tam olarak sordugun bu degilsede bi bilgi olsun-tatlicadiarzu-:eek:

ay cok tesekkur edrim canim yaa,inan cok sevindim cunku bayadir ariyodum,alinca giydikce seni anacam gulum.......naniknanik

bunlar biraz eskide kaldı yaa.

X