''YDS 2013 İlkbahar Dönemi'' bu sınava girecekler buraya

bugün saat 16.00 itibari ile ÖSYM sonuçları açıkladı ve maalesef ben geçemedin kızlar, inşallah siz istediğiniz puanları almışsınızdır.

bugün saat 16.00 itibari ile ÖSYM sonuçları açıkladı ve maalesef ben geçemedin kızlar, inşallah siz istediğiniz puanları almışsınızdır.

ben de sözde ilk ben haber vereyım demiştim:KK1: zaten kötü geçmişti,çalışmamıştım da,50nin altında geldi:KK14:

Çok korkarak baktım . 66 benimki de . Çalışmam gerek bir dahakine. Hoş her sınav sonu bunu diyorum ben . :KK17:

ben de 70 i geçmek istiyordum ama ancak 50 yi geçebilmişim E seviyesindeyim şimdilik ama ben daha önce ne kpds ye ne üds ye girmemiştim.böyle bir sınava ilk girişim çalışmamıştım da aslında ingilizcem iyidir de soru çözmediğim için böyle oldu.bir dahakine çalışıcam artık.istediği puanı alan var mı?

66 iyi almışsın ya ben 66 alsaydım 4 puanla 70 i kaçırdım diye üzülürdüm.

Üzülmeye pek yüzüm yok açıkçası . Hiç çalışmadım , neyime güvendiysem artık .
Sen de ilk defa girmişsin ve de çalışmamışsın , o yüzden sen de moralini bozma .
İnşallah bir dahakinde hepimiz istediğimiz notları alabiliriz.

Kafadan aldığınız puanlara 15-20 puan koyun derim o zaman önceki sınavlara denk geliyor sırf biz değil bu yüzden yüzlerce TUSzede olmuş kadrolar boş kalmış..O yüzden sınavı Eylüle çekmişler...Eylül TUSuna yetişsin diye..Neyse aklıma geldikçe netten "ÖSYM gözümü ye" diye aratıp ilgili şarkıyı dinliyorum sizede tavsiye ederim..

X