Yediğiniz içtiginiz sizin olsun tabi🤭 gözümüz yok da derdimiz var hallice

Leame

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018
1.898
1.821
Hanimlar , benim gibi çiroz olanların işi çok zor dermanı her yerde arayabilir soru garip gelirse baştan affola 🙏

"Standart bi günde evlerinizde ne yenir ne icilir ne piser neler atistirilir merak ediyorum ."

Merak ediyorum çünkü kendimde eksiklik varsa farketmek adına bir yol haritasi olmanizi umuyorum kendimce.

Bekledigim yemek listesinden ziyade kilo alalım veya verelim veya vitamin olsun fikriyle beslenmenize nasil sekil verdiginizi anlamak vs .

Sevgilerimle.🤗

Her gun mutlaka makarna,pilav oyle seyler olur.
Yanına da sulu yemek. Bazen kahvaltılık biseyler hazırlarım. Bazlama vs yaparım sever eşim o yüzden. Tatlıda haftada 1 ya da 2 kez. Şu aralar diyette olduğum için onlardan ayrı besleniyorum 😄🙄 Kendimde yumurta yemekten bıktım ama ginede devamkeee😁

Her gun mutlaka makarna,pilav oyle seyler olur.
Yanına da sulu yemek. Bazen kahvaltılık biseyler hazırlarım. Bazlama vs yaparım sever eşim o yüzden. Tatlıda haftada 1 ya da 2 kez. Şu aralar diyette olduğum için onlardan ayrı besleniyorum 😄🙄 Kendimde yumurta yemekten bıktım ama ginede devamkeee😁
Her gün makarna veya pilav demek , pilavı haftada 1 veya iki kez yaparım hatta bu hafta yapmadım bile.
makarnayı 2 ,3 aya bir ,
cocuguma yaparim da kendimize ı-ıı .

Her gün makarna veya pilav demek , pilavı haftada 1 veya iki kez yaparım hatta bu hafta yapmadım bile.
makarnayı 2 ,3 aya bir ,
cocuguma yaparim da kendimize ı-ıı .
Yaa sizinki iyiymis aslında bizim bu sanki mecbur yapılacakmış gibi bisey😁 yani bazen spagetti bazen makarna çeşitleri bulgur, pirinc, mercimek pilavı vs değişiyor 😊

Yaa sizinki iyiymis aslında bizim bu sanki mecbur yapılacakmış gibi bisey😁 yani bazen spagetti bazen makarna çeşitleri bulgur, pirinc, mercimek pilavı vs değişiyor 😊
Kendimden ornek vereyim , ıspanak kavurduysam yanina hicbirsey yapmam ,
Veya kuru fasulye yaparsam yanına pilav yaparım tam anlamıyla yanına yakışıyorsa yapıyorum yoksa yok benden çıkmıyor o masterchef

Kendimden ornek vereyim , ıspanak kavurduysam yanina hicbirsey yapmam ,
Veya kuru fasulye yaparsam yanına pilav yaparım tam anlamıyla yanına yakışıyorsa yapıyorum yoksa yok benden çıkmıyor o masterchef
Mesela bende dün ıspanak kavurdum yanina az bi makarna yaptim çünkü kizim yemez diye hem yanina mesela çorba daha çok yakışır ama eşim çorba pek sevmiyor o yüzden bende çok nadiren yaparim

Mesela bende dün ıspanak kavurdum yanina az bi makarna yaptim çünkü kizim yemez diye hem yanina mesela çorba daha çok yakışır ama eşim çorba pek sevmiyor o yüzden bende çok nadiren yaparim
Eşim karadenizli onlar genelde çok çeşitli sofra kurarlar yani pilav makarna taze fasulye kızartma aynı masada olduğunu gördü bu gözler

X