Yedikule Hayvan Barınağı İçin Acil Yardım

morBalik

I believe in pink.
Kayıtlı Üye
2 Mart 2011
591
33
arkadaslar,

bugün yedikule hayvan barınağına gittim ordaki köpeklerin o hayvancıkların durumları çok kötü. Nolur yardım edelim. çok bişey değil en basitinden 1-2 paket makarna, süt, bisküvi, eski gazetelerle birazda olsa yardım etmiş oluruz. Herkes 1 paket makarna getirse ordaki hayvancıkların büyük kısmı doymuş olur. Gerçekten acil yardıma ihtiyaçları var. Hergün bir köpek bırakılıyormuş oraya.
Trafik kazalarından gelen köpeklerin veteriner masrafları var yemek ihtiyaçları var. Şuan barınakta 2500 tane köpek var. Çoğu sahipleri tarafından terkedilmiş işkencelere mağruz kalmış köpekler. Lütfen yardım etmeye çalışalım.
Cins köpek diye tutturup pet shoplardan milyarlar verip köpek almak yerine burdaki bi köpeği sahiplenelim nolur. Belki cins köpek değiller ama o kadar sıcak o kadar masum ve yuvaya ihtiyacı olan köpekler var ki...

Şuan barınakta 20 personel çalışıyor. bunların 11inin maaşını belediye ödüyor 9 kişi ise gönüllü olarak yardım ediyor. Lütfen sizde sessiz kalmayın 1 paket makarna ve 1 kutu süt ile kimse birşey kaybetmez ama onlar çok şey kazanmış olur... ihtiyaçların listesini aşağıda veriyorum,

ACİL İHTİYAÇLARIMIZ

KURU VE YAŞ MAMA (KÖPEK-KEDİ) – SÜT – BİSKÜVİ – MAKARNA

ESKİ GAZETE – BATTANİYE – YORGAN

7 NO STERİL ELDİVEN

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KREM-SIVI)

ÇAMAŞIR MAKİNASI DETERJANI – YUMUŞATICI

KAĞIT HAVLU – KAĞIT PEÇETE – ISLAK MENDİL

DOMESTOS ÇAMAŞIR SUYU

ALKOL 1lt – BETADİNE SOLÜSYON – CİLT TEMİZLEYİCİ SOLÜSYON- ZEFİRAN

GAZLI BEZ – PAMUK

NONSTERİL ELDİVEN

KULUBE – YAĞMURLUK – ÇİZME

BATTAL BOY ÇÖP POŞETİ – BÜYÜK BOY PLASTİK KOVA (YEMEK ARTIKLARINI TAŞIMAK İÇİN)

Adres: Yedikule Sahil Yolu, Yedikule Surdibi, eski havagazı deposu İSTANBUL/FATİH

ZİYARET SAATLERİ HER GÜN 10.30-15.00 ARASIDIR.

--------------------------------------------------------------------------------------
Eğer İstanbul Dışındaysanız yada buraya gelemeyecek durumdaysanız aşağıdaki hesaba bağış yapabilirsiniz.
Yardimlarınız için YHDD Banka Hesap Numaraları

Garanti Bankası :

TR420006200017300006297698

Finans Bank :

TR770011100000000025844093

cnm allah razı olsun senden ne kadar iyisin inş yardım edenler olur bende allah rızası için yardım etmeyi çok isterdim ama antalyadayım inan benim hesaba gnderecek para ya fln gücüm yetmez.bende maddi imkansızlık yaşıyorum....burda olsaydı yada bi sekilde ulaştırabilseydim makarna süt gazete verebilirdim ancak ama inş yardım edenler olur bizim insanlarımız duyarlıdır.....

X