Yemek takımı meselesi

Ay sonunda 49 parça üstü kahvaltı takımı alan birine denk geldim :halay: bakıyorum her yerde 43 parça 36 parça yahu bir reçellik var içinde ufacık bişey zeytin koymaya incecik dar bi tabak saydım 8 tane zeytin giriyo içine 12 kişilik günlük yemek takımı pierre cardinden almıştım henüz kullanmadım ama iyidir memnun olduğuna göre kahvaltı takımına da bakayım inşaallah hala vardır ya ,güle güle kullanmaya devam et inşallah sağlıkla...
Kz yok yanlş yazmışım onu benimki 43 parça ama premiumu var o yüksek sayılı😂 ben mumnunum valla.. Umarım aradığını bulursun 🤗🤗🤗

2014 te kampanyadan yaralandim schafer aldim .
24 kahvaltı 84 parça yemek takımı. :)
ve bi daha da almadim .
12 kişilikti ve yetiyor şükür:)
hala kullaniyorum memnunum:)

Herkes farklı bişey diyo anam kafam karıştı😂 ben sakarımdır aslında fazla alsam olur fazla mal göz çıkarmaz.
büyük yemek takımı Kütahya düşünüyorum açıkçası
6 kişilik güral almıştım bimden indirimli iyi geldi
O zaman çok pahalı abartılı olmayan bişey alayım 6 veya 12 kişilik mağazaları gezmem lazım ne zor işmiş ya 🥺
Ben hepsini emsandan aldım çok da memnunum.
6 kişilik günlük
12 kişilik misafir ve bir de kocaman bir kahvaltı seti aldım. Bana şimdilik yetiyor. Ben de 2 tane günlük takım alacaktım ama daha sonra yeni model gelir vs o zaman alırım diye erteledim şimdilik. Hepsinin görselini ekledim. Emsanda kahvaltılık takımlarını kendin tamamlanan için takıma uygun bir sürü ek parça getiriyorlar. Ben bu takımı günlük kahvaltı takımına tepsisine kek fanusuna her şeyine tamamladım😊

Eklentiler

• images (7).jpeg
    images (7).jpeg
    20,4 KB · Görüntüleme: 42
  • images (6).jpeg
    images (6).jpeg
    24 KB · Görüntüleme: 38
  • images (5).jpeg
    images (5).jpeg
    46,1 KB · Görüntüleme: 38
  • images (4).jpeg
    images (4).jpeg