Yemek takımım nasıl

Uyku gunlugu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2023
180
22
Kizlar bu yemek takımını 1.5 yıl önce almıştım nasıl sizce eskimi duruyor modern şık mi

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-25-14-34-53-525_com.mi.globalbrowser.jpg
    Screenshot_2023-12-25-14-34-53-525_com.mi.globalbrowser.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 184
Siz beğendiyseniz başkalarının fikrinin önemi yok. Hele de hiç tanımadığınız insanların. Ama illa ki fikir beyan edeceksek söyleyeyim. Benim 7 sene önce aldığım takım daha güncel ve modern duruyor. Bunu bedava verseler almam mesela. Markası neydi?

Siz beğendiyseniz başkalarının fikrinin önemi yok. Hele de hiç tanımadığınız insanların. Ama illa ki fikir beyan edeceksek söyleyeyim. Benim 7 sene önce aldığım takım daha güncel ve modern duruyor. Bunu bedava verseler almam mesela. Markası neydi?
Ar Yıldız o kadar kötümü gerçekten

Yani kötü olsa atıp yenisini alamazsınız herhalde şu piyasada. Sofra kuracağınız zaman diğer şeyleri sade seçersiniz, yani peçete öyle alacalı renkli desenli olmaz da düz siyah peçete olur mesela, masa örtüsü yine düz siyah, bardaklar sade. Öyle gider misafire. Günlük için ağır kaçar

Bu desenler hala var ve ayarı kaçtığında rengi deseni tabağın şekli vs hiç güzel durmuyor cok nadir güzel olanlar vardır bu modelde,bende sevmiyorum ama siz beğenip almışsınız demekki size güzel gelmiş ona bakın

X