Yemekteyiz, Soframız, Benim Mutfağım Ödüllü Yarışma.... Mutfakta Mutluyum

resim çekimi
sunumu önemli tabi
onlara göre ankete oy verecekler

Aylardır mutfağa girip doğru düzgün birşeyler yapmıyorum :KK9:
Biraz gaza gelirim umarım. Çok iyi düşünmüssünüz kızlar
:KK16:

Kızlar işi yokuşa sürmeyin yahu. İnternet ortamında yapılan bir yarışma! Tabi ki görsellik,sunum ve tarife göre değerlendirecek. Önemli olan eğlenmek değil mi? Muhabbet olur, heyecan olur, makara kukara olur güzel olur :21:

ya ne bilim güzel düşünülmüş tabi de tadına bakılamayan yemegın güzel olduğunu nasıl anlıcaz...yani adaletsızlık olmasın sonra.biri tabagını mükemmel düzenler imkanı çoktur.biri yemegını çok güzel yapar ama sıradan sunabilir!!!!
buna bir açıklık istiyoruz kazennnn:KK52::KK56::KK56:

Tatma imkanımız yok elbette ama bu haksızlık olacağını hiç sanmıyorum. Fotoğraflardan ne kadar güzel bir yemek olduğu anlaşılır ki internet ortamında bir sürü bloglarda paylaşım yapılan yemekler var ve keza bu forumda da. Ben aynı yemeğin farklı tarif ve fotolarına bakıp hangisinin daha güzel olduğunu anlayabiliyorum, yeni bir şey deneyeceğim zaman internetten.

Bana da öyle gibi geldi :KK56: Düşününce bile ağzım sulandı :KK9:

Evet ayrıca bu sitede çok güzel tarif paylaşımları yapan üyeler var, foto görünce insanın ağzı sulanıyor ve az bucuk anlışıyor o yemeğin lezzeti bence:KK52:

Son düzenleme:
Kızlar işi yokuşa sürmeyin yahu. İnternet ortamında yapılan bir yarışma! Tabi ki görsellik,sunum ve tarife göre değerlendirecek. Önemli olan eğlenmek değil mi? Muhabbet olur, heyecan olur, makara kukara olur güzel olur :21:

Katılmadan edemeyeceğim hem sana hem bu yarışmaya arkadaşım:KK66:Hadi kızlar hamarat ve hünerli elleriniz ile yapılan yemekleri ve sunumları görmeyi heyecanlı bir şekilde bekliyorum..:)
Katılmayan kalmasın zaten çoğunuz illaki evlerinizde yemekler yapıyorsunuzdur özel birşey yapmanıza gerek kalmayacak sadece görsellik ve sunum önemli olacaktır net ortamında:)

Evet ayrıca bu sitede çok güzel tarif paylaşımları yapan üyeler var, foto görünce insanın ağzı sulanıyor ve az bucuk anlışıyor o yemeğin lezzeti bence:KK52:

Mutfakla aran biraz iyiyse, malzemelerden anlarsın zaten.:KK23: Ayyhhh heyecanlandım ama yemek yapasım yine gelmedi :KK56:

Katılmadan edemeyeceğim hem sana hem bu yarışmaya arkadaşım:KK66:Hadi kızlar hamarat ve hünerli elleriniz ile yapılan yemekleri ve sunumları görmeyi heyecanlı bir şekilde bekliyorum..:)
Katılmayan kalmasın zaten çoğunuz illaki evlerinizde yemekler yapıyorsunuzdur özel birşey yapmanıza gerek kalmayacak sadece görsellik ve sunum önemli olacaktır net ortamında:)
Bebeğim dün Cell'in ısrarlarlarına dayanamayıp gecenin 12 buçuğunda kalkıp kabak tatlısı yaptım :) Sonrada içime doğmuş gibi fotosunu çekmiştim birazdan atarım en azından bir şekerlik olsun :KK9::KK1:
$image_1357576856490999.jpg

Hatta gönderdim bile :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Elossa'nın da yemeklerinin tadına bakmıyoruz ama ağzımız sulanıyo oturduğumuz yerden.

Ama tek tarif basit olmaz mı?
Menü hazırlansa, sofra düzeni falan olsa daha can alıcı olmaz mı..en azından insanı daha heycanlandırır 'vay' dedirtir diye düşünüyorum..

Elossa'nın da yemeklerinin tadına bakmıyoruz ama ağzımız sulanıyo oturduğumuz yerden.

Ama tek tarif basit olmaz mı?
Menü hazırlansa, sofra düzeni falan olsa daha can alıcı olmaz mı..en azından insanı daha heycanlandırır 'vay' dedirtir diye düşünüyorum..

Canım benimmm:KK16:

oooooo süper olur bol bol tarifte alırız gizli gizli:KK53::KK53:

ben katılacak kadar marifetli dğeilim ama heyecanlı olur eylenceli olur takip ederiz oylarız sevdim bu işi:KK34::KK34:

oyyyy cok eglencelı olacak gıbı ısterım katılmak inş takıpt kalırım da katılmak nasıp olur

X