Yemekteyiz - TV8

mehmet bey ,yasemine açık açık yazılıyor;kızcağız da üstüne basa basa ABİİ diyor:KK45:hayata karşı duruşum mehmet gibi olsa hiç üzülmem adam dünya yansa güler,susuz çorba yaptı adam yaa :halay:

onur, mukadderle emin hanıma gönderme de bulundu, ikisinin de gelini yabancı diye, çünkü bence türk olsalar anlaşamazlardı, gelinler kaynanalarının ne dediğini anlamıyor ki :KK48::KK48:

mehmet bey ,yasemine açık açık yazılıyor;kızcağız da üstüne basa basa ABİİ diyor:KK45:hayata karşı duruşum mehmet gibi olsa hiç üzülmem adam dünya yansa güler,susuz çorba yaptı adam yaa :halay:

abi diyor ama adama fazla dokunsal bilemedim :KK70:

dün yarışan adam yalçın mı neydi çok gereksiz konuşuyo, zaten başka kimseye de fırsat verdiği yok

ünal abi favorim:KK200:çok sevimli bi adam ve kültürlü belli ki...adam "benim" diyen kadının bile yapamayacağı yemekleri yağtı hâlâ basit menü diyorlar:KK17:

koslar mikanoslar italyanca konuşmalar, adam çok kompleskli bence ve perşembe günü fena madara olcak bence

bu haftaki yaşlı adam delirtti genc kizla cocugu ,surekli kucumsuyor;dun baligin yanina patates haslasaydin dedi ki cocuk zaten pstates yapmisti firinda balik pismemis dior da zaten cok pisen bi yiyecek degil ki o;yasli kadin da cocuga emegini takdir ettim hak ettigini veririm deyip 2verdi cocuga yazik

tahminimce ünal onurun arkasından konuşmuş delirtmiş adamı :KK70: daha önceki ardanın yarışmasında da böyleydi bu adam:KK53:

berkay en adaletli puan veren tek yarışmacıydı ama hakkını yediler matmazel.

yaşla saygi olmuyor bi kez daha gorduk bi ortamda olsak berkaya duyacagim sayginin onda birini bile duymam o sarisina

Ben dün bakamadım bugünde misafirim var bakamicam sanırım ama yarın telefi ederim ben çok seviyorum hele sunucusunu daha çok seviyorum o olmazsa izlenmez denge sağliyo adam o var diye seslerini çıkaramıyorlar yine

Bugünkü ev sahibi yaman :sinirli: atarlı koriş cildiriyo sanırım tanıtımda gördüm :skandal:

X