Yemin ederim çıldırıcam yaa:((((

bende şuan çıldırcak gibiyim bandajlarım açıldı yandan baktığım zaman gerçekten tam istediğim gibi çok düzgün hoşuma gidiyor. ama düz profilden baktığım zaman eğri gibi sanki ben değilim başkasının burnu. Kendimi iyi hissetmek için 10 gün bandajda kaldı şişlik vardır ödem vardır diyorum ama eğer böyle kalırsa ne yaparım ben diye de çıldırcak gibi oluyorum :44:

bende şuan çıldırcak gibiyim bandajlarım açıldı yandan baktığım zaman gerçekten tam istediğim gibi çok düzgün hoşuma gidiyor. ama düz profilden baktığım zaman eğri gibi sanki ben değilim başkasının burnu. Kendimi iyi hissetmek için 10 gün bandajda kaldı şişlik vardır ödem vardır diyorum ama eğer böyle kalırsa ne yaparım ben diye de çıldırcak gibi oluyorum :44:

bende burnumu sevemedim bi türlü doktor modelini değiştiği için başka bi burun var gibi haa kötümü değilmi umrumda değil açıkçası eski burnumu geri istiyorum şuan Ve ucuz diye burnunuzu kimseye emanet etmeyin kızlar..Benim 21. günüm mutsuzum.

Kizlar uzulmeyin ya duzelir olmazsa dojtorunuza tekrar gidin yaptiginiz buruna bakin degin tekrar duzpesin benim.kuaforumun kuzeni tam 6 kez olmus ancak guzel olmus zor biraz bu yuzdeb tek seferde yilmayn sansiniz varsa birdaha deneyin bende kulaklarimdan sikayetciyim:mad:
Ama cok sukur burnum minnacik
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar uzulmeyin ya duzelir olmazsa dojtorunuza tekrar gidin yaptiginiz buruna bakin degin tekrar duzpesin benim.kuaforumun kuzeni tam 6 kez olmus ancak guzel olmus zor biraz bu yuzdeb tek seferde yilmayn sansiniz varsa birdaha deneyin bende kulaklarimdan sikayetciyim:mad:
Ama cok sukur burnum minnacik

6 kez mi:KK53::KK53::KK53:

ben ikinciyi nasıl olucam diye düşünürken:KK47::KK47::KK47:

İns ikincide duzelecek seninki uzulme sakin

kızlar sakin olun bi,öyle şeklinde gün be gün değişiklikler oluyor bir gün eğri görünür gözünüze bir gün uzun çünkü ödemli bir burundan bahsediyoruz bu iş sabır işi hemen oldu bitti olmuyor zaten azcık sabır

Burnunda sadece çok ufak bir değişim olmuş ama yinede güzel duruyor eğer ilerleyen zamanlarda değişim olmazsa doktorla sert bir şekilde konu diyorum ben..

ilki eski olan dğerleri duzeltilmiş hali.off 2. ameliyatta zordur çektiğim acıya değmedii

ya 2 hafta önce estetik oldum ilk alçı çıktığında beğenmedim dedimki kendi kendime geçer bugün bandajlarda çıktı burun gene aynı ne yapıcam ben ya eski büyük burnum bile daha iyi gözüküyordu bundan ucu domuz burnu gibi psikolojim çok bozuk şuanda evden dışarı çıkamıyorum ne yapıcam:KK43:

Canim benim tamamen ayni sorunu yasiyorum ceken bilir daha iyi oldu mu burnun benim de eski burnum cok kotu degildi bundan iyiyidi ama zamanla duzelir insallah hepimiz memnun kaliriz

o eski burnum olsaydı keşke rezil ettim kendime bu kadar emanet durcağını tahmin etmedim maymun gibi yandan resmen . insanlar farketmesin diye dışarı çıkmıyorum psikologa gidicem.. ki benim 1 yıla yakın oldu yaptıralı .atamadım o psikolojiyi daha üstümden hem aileme hem kendime zarar verdim sinirden .Bazılarınınki ne güzel doğal duruyor bendeki kaydırak gibi ve ucu top gibi yüzüm zaten uzun hiç yakışmadı aynaya baktıkça ağlıyorum eski burnumu istiyorum diye bende götürüleri çok fazla oldu:KK43:2.ameliyatı düşünsem korkuyorum kıkırdak fln koymaları gerekcek istediğim burun için dahaa kötüde olursa kafayı yerim heralde of..içimi döktüm .umarım herkesin iyi olur benim yaşadıklarımı yaşamaz

burnunuzu görmeden yorum yapmak iistemem fakat kaydırak küçük bir burun başlı başına oyuncak bebek burnudur bence eger bu burun size yakışmadıysa neden yakışmadıgını bulup o sorunun üzerine gitmelisiniz çunku yüzünüze kalkık kayrıdak bir burun yakışıyorsa kusursuzsunuz demektir bakınız ayşecikin burnuna yada frida aasenin burnuna anlarsınız ne demek istedigimi bence suçu hep buruna atmayın kalkık ve kaydırak burun neden oyuncaklar da var o zaman ? düz ve kalkık olmayan bir burun erkek burnudur.

cidden bu estetikli halimi:KK53::KK53::KK53:

bence burda hiç işlem yok sırf para için yatırmış kaldırmış :KK50:
ya canım doktorun resmen seni kandırmış baya doğal derken kısmen kendi burnunun aynısıkötümü değil hoş duruyor ama boşuna verilmiş para doktorunla kesinlikle birdaha görüş ve kendini ifade et senin isteklerini uygulamak zorunda sonucta estetik yaptırıyoruz yıgınla paralar veriyoruz buda bizim hakkımız

X