Yengeç burcu erkekleri yatakta nasıllar? (eşlerinizden/sevgilinizden örnek verirseniz)

Mantikli canım benim oyle bir sansim olmadi uzun suren bi bekarligin arkasindan cabuk alinmis bi karar ile evlendim zamani geri donduremiyoruz o yuzden bastan hata yapmamak lazim
Aynen benim de öyle oldu.
Bu sefer biraz zaman geçirdikten sonra konuyu cinselliğe getirip çaktırmadan bakıcam bi taraflarında oynama var mı yok mu ahahahaha
aman neyse o kendini belli eder zaten

Aynen benim de öyle oldu.
Bu sefer biraz zaman geçirdikten sonra konuyu cinselliğe getirip çaktırmadan bakıcam bi taraflarında oynama var mı yok mu ahahahaha
aman neyse o kendini belli eder zaten

Aynen canim ayni yollardan gecmisiz ben biraz daha ondeyim onundeki tümsekler belli dikkat edersen hata yapmazsın

şap filan içsem belki durulurum. ama senelerdir aynı sıkıntılardan şuan bu saat olmuş bu konunun başındayım. gidip uyuyayım bari. boşandıktan sonra insan böyle mi olur... benim daha da arttı isteğim. belki de hastalık filandır. senelerin birikintisi. bazen kaderime üzülüp ağlıyorum. sonra da diyorum ki her şey güzel olacak.

şap filan içsem belki durulurum. ama senelerdir aynı sıkıntılardan şuan bu saat olmuş bu konunun başındayım. gidip uyuyayım bari. boşandıktan sonra insan böyle mi olur... benim daha da arttı isteğim. belki de hastalık filandır. senelerin birikintisi. bazen kaderime üzülüp ağlıyorum. sonra da diyorum ki her şey güzel olacak.
Erkekler içiyor onu bildiğim 🙄

Akrep erkeği cinselliğe çok düşkündür. Boğalar bir de yemeği sever.
Onun dışında öyle bariz fark eden bir burç olduğunu sanmıyorum.

Benim uzun zamandır takip ettiğim konu buydu. Hem burçlara hem cinselliğe (hep sıkıntılı oldu eşimden dolayı cinsel hayatım) dair konulara çok bakıyorum. sorunları hep takip ediyorum. bugün de az evvel yine burçlu sevişmeli konu okudum ama birkaç kişi burç cinsellik uyumu yazmış konu maalesef amacına ulaşamamış. ben de açayım dedim.
yengeç burcu bir adet er kişisi var kafamda. biraz araştırmam lazım
Üzgünüm ama denemeden bilmek zor. Boğa burcu çok aktif bilinir ama bu forumda oturan boğayla karşılaşan arkadaşlar da var. Çok takıldıysanız gereken bilgileri edinip doğum haritası çıkarttırın. Ama o harita size erken boşalma problemi var mı yok mu söyleyemez

Benim bildiğim yengeç erkekleri diğer burçlara nazaran biraz daha duygusal ve cinsellik konusunda vs. utangaç oluyorlarmış. (Bu arada ben boşandım ve meraktan soruyorum)
Eşi/sevgilisi yengeç burcu olanlar var mı? Evet burç konularına pek takılma filan da diyebilirsiniz ama bence etkisi oluyor, Boğa, Akrep filan mesela daha isteklilermiş.
Yengeçler nasıldır? :)
Teşekkürler
Benimki yengeç canım. Beni hiç geri çevirdiğini bilmem hep çok isteklidir Allah'a şükür🤭 burda isteksiz adamları okudukça kocamın kıymetini anladım. Bir gün dursa ertesi gün muhakkak olur. Yalnız 10 yıllık evlilik sonucu tecrubem hep kaçan olmak. beni isteksiz görmek onu tahrik ediyor. Her erkek farklıdır muhakkak ama benim model böyle😁

Benimki yengeç canım. Beni hiç geri çevirdiğini bilmem hep çok isteklidir Allah'a şükür🤭 burda isteksiz adamları okudukça kocamın kıymetini anladım. Bir gün dursa ertesi gün muhakkak olur. Yalnız 10 yıllık evlilik sonucu tecrubem hep kaçan olmak. beni isteksiz görmek onu tahrik ediyor. Her erkek farklıdır muhakkak ama benim model böyle😁
Maşallah Allah mutluluğunuzu daim etsin :nazar:

Yengeç erkekleri hakkında bildiklerim;
Aileci, anneci, duygusal, romantik, manipule güzel eden, şiir yazan asiri tatlı dilli, biraz da çapkın. Yatağı inan duymadım bacım.
Evet ben de bunları duymuştum :) çapkın olmasalar iyiymiş :))) yaa İngilizce bir yazı okudum yatakta dizginleri ele vermeye hazırdır filan yazıyor. kendisinden çok partnerini düşünür filan :dondurma::kk77:

X