Yengeç burcu kadinlari ve koç erkekleri

Herkese merhaba. Eskiden asla burçlara inanan biri değildim. Ama birseyin farkina vardim, yengeç kadini olupta koç erkegi ile mutluyum diyen var mi? İki burç ancak bu kadar zit olur bir birine, hatta degil eski sevgilim, koç burcu erkeklerle arkadas olarak bile iletişimim ilerleyemiyor. Sizin durumlar nasil? Ve açıkcasi koç erkeklerini hiç sevmiyorum :/
Herkes uyumsuz yazmış ama ben yengeç burcuyum eşim koç ve aşırı iyi anlaşıyorum 6 senedir tanışıyoz hiç büyük bi kavgamız olmadı çok şükür

Herkese merhaba. Eskiden asla burçlara inanan biri değildim. Ama birseyin farkina vardim, yengeç kadini olupta koç erkegi ile mutluyum diyen var mi? İki burç ancak bu kadar zit olur bir birine, hatta degil eski sevgilim, koç burcu erkeklerle arkadas olarak bile iletişimim ilerleyemiyor. Sizin durumlar nasil? Ve açıkcasi koç erkeklerini hiç sevmiyorum :/
Koç bi sevgilim vardı, yani inanır mısın sevgili değil de rakibiyim kumasıyım sanki öyle yarışırdı benle😁 normalde duygusal ilişkilerde hassas biriyim en kolay soğuyup uzaklaştığım sevgilim o olmuştu, ben de akrebim bu arada. Yani astroloji eğlenceli ama çok da anlam yüklememek gerek dicem onca laftan sonra 😁 neyse sonra evlendi ayrıldı hatta, zor insanlar, yengeç se hassas görünümüne rağmen az değil ama uyumsuz gibi

Günaydın, geçinip geçinemeyeceğimizi güneş burçları değil yükselen ve ay burcu belirler. ve bu 2 gezegenin aldığı açılar. ayrıca venüs burcunz da önemli-ki sevgi dilinizi gösterir. Şayet sevgilinizin koç stelyumlu bir haritası varsa bende önermem. Sinastrinizde aşk ve iletişim gezegenleri birbirine açı veya kavuşum yapmış mı bunlar önemli. Güneş burcu bu mevzularda hiçbirşeydir. İki harita üst üste gelince ne vaadediyor ona bakmak lazım. Drakonikleri de(ruh haritası) önemsiyorum.

Aa benim tanıdığım koçlar tam tersi hep kadını da erkeği de. Sürekli geçmiş travmalarını anlatırlar, şuan yaşadıkları sorunların kaynağını bile geçmişte yaşadıkları ufak olaylara bağlarlar. Bir de filtreleri yoktur. Yeni tanıştıkları bir kişiye 5 dk içinde geçmiş aile dramlarını anlatmaya başlayabilirler.

Tanıdığım bütün yengeçler de tam tersi kolay kolay ciddi sıkıntılarını dökülmez. Zaten ne yaşanırsa yaşansın geçmişi pembe gözlüklerle hatırlamaya daha meyillidirler.
Hahaha gerçekten mi daha esim bile benim neye üzülüp üzülmediğimi bilemez ki bu heryerde öyle yazar 😁 hele yengeçle olan tespitlerin pembe gozlük ve yengeçler 🤣🤣

Ben kadın olarak koc burcuyum eşim yengeç. Sadece bana göre çok sakin sohbet muhabbet nadir ben daha enerjigi.. yani uymayan yanlarımız çok var ama bi erkek yengeç burcu olmalı artıları eksilere göre daha fazla :) iyi bir eş iyi bir baba sorumluluk sahibi falan filan

Ben kadın olarak koc burcuyum eşim yengeç. Sadece bana göre çok sakin sohbet muhabbet nadir ben daha enerjigi.. yani uymayan yanlarımız çok var ama bi erkek yengeç burcu olmalı artıları eksilere göre daha fazla :) iyi bir eş iyi bir baba sorumluluk sahibi falan filan
Koç kadını yengeç erkeğinden oluyor da yengeç kadını koç erkeği zorlar.

Aa benim tanıdığım koçlar tam tersi hep kadını da erkeği de. Sürekli geçmiş travmalarını anlatırlar, şuan yaşadıkları sorunların kaynağını bile geçmişte yaşadıkları ufak olaylara bağlarlar. Bir de filtreleri yoktur. Yeni tanıştıkları bir kişiye 5 dk içinde geçmiş aile dramlarını anlatmaya başlayabilirler.

Tanıdığım bütün yengeçler de tam tersi kolay kolay ciddi sıkıntılarını dökülmez. Zaten ne yaşanırsa yaşansın geçmişi pembe gözlüklerle hatırlamaya daha meyillidirler.
7 kat yabancıya anlatır rahatlar, üstünde durmaz, kafasını doldurmaz, full time hayat bana furdu modunda gezmez. Tanıdıklara dert anlatmaz koç, zaaf göstermekten kaçınır. Benim tanıdığım yengeçlerin de gözünde yaşı hazır geziyor . O yüzden koçla yapamazlar, ki bunu kendileri de diyor , aradıkları türden duygusallık ve hassasiyet koçlarda yok .

Son düzenleme:
Eşim Koç ben Yengeç’im. Onun yükseleni bilmiyorum benimki Akrep. Ay burcum da Terazi. Ve biz gayet iyi anlaşıyoruz yazılanların aksine.

Ben yengeç burcuyum yükselenim boğa, eşimde başak burcu yükseleni terazi uyumluyuz. He kavga edince Tom ve jerry'e dönüyoruz orası ayrı :halay:Bence yengeç burcunun uzak durması gereken burç kova sert hava suyu ya dalgalandırır ya soğutur:halay:Annemde koç burcu gayet güzel anlasırız bence tek etmen burç değil yıldızlar konumu falanda etkiliyor.:KK52:

Bir koç olarak soylemek gerekirse çok zor karektere sahip oluyor çoğu
Yıllar içinde kendimi degistirdim çoğu insan koç olduguma inanmaz
Koç ve yengec zor anlaşıyor, esim terazi bizi teraziler anlar😄

X