Yengeç burcu kadinlari ve koç erkekleri

Yengeçim bu yazıyı okuyupta baktım eşim ne Burcu diye unutuyorum hep çok burçlara ilgili olmadığım İçin Koç olmalı dedim ve netten baktım kesinlikle koşarak kaçsınlar

Koç erkeklerini ben de merak ediyorum. Suanki ilişkimde bir koç erkeği ile beraberim. Sevgilerini tam gosteremiyorlar mi yoksa bana karşı bir duygu yoğunluğu mu yok anlayamadım. Ben yengeç burcuyum ama yükselenim koç. O bana duvar örerse ben ona iki katı duvar örüyorum istemdışı. Bilemiyorum kendimi de kaptırmak üzülmek ıstemiyorum ama her an her şey olabilir gibi bu ilişkide. Sıkıntı yaptım galiba kendi içimde ister istemez. Kendim gibi değilim sanki çok rahat davranamıyorum yanlış bir izlenim yaratırım diye sözlerimi bile seçerek kullanırım. Ben mi garip davranıyorum yoksa o mu çok gergin anlamadım valla. Neden bu ilişki içindeyim onu da bilmiyorum hahahahahaha buraya da saçma sapan ne düşünüp düşünemediğini yazdım Allah sonumu hayır etsin :KK70:

Yengeç kadını için koç pişmanlıktır kıskamç sürekli kavgadan kaostan besleniyor koç erkeği tamamen toksik ilişki 5 yıl tecrübe edildi😂
Koç erkeği düzdür, huzuruna düşkündür, sevmez öyle mıy mıy bıy bıy harala gürele . Size isteyebileceğiniz her şeyi verebilir yeter ki kafası rahat olsun , huzur verin. Onunla sadece üstünlük konusunda derdiniz olur, pek altta kalmayı sevmez.

Bildirim gelince baktım, mesajımı yazdigimin üstüne 6 ay geçmiş, hala tanıdığım koçlar sakin, sinirlerini aldırmış gibi ve kavgadan kaçıyorlar 😂😂 bana gelen Koçlar neden kuzu ya.
Ya da adları çıkmış agresif diye

Koç erkeği düzdür, huzuruna düşkündür, sevmez öyle mıy mıy bıy bıy harala gürele . Size isteyebileceğiniz her şeyi verebilir yeter ki kafası rahat olsun , huzur verin. Onunla sadece üstünlük konusunda derdiniz olur, pek altta kalmayı sevmez.
Yengeç de tam tersi kavga etsin ağlasın zırlasın hep bir melankoli zaten asla birlikte olamayacak burçlar benim arkadaslarım var zor çekiyorum valla hep bir geçmiş travmvasıyla yaşiyorlar ve bide kimseye güvenliyorlar bu çok yorucu

Bildirim gelince baktım, mesajımı yazdigimin üstüne 6 ay geçmiş, hala tanıdığım koçlar sakin, sinirlerini aldırmış gibi ge kavgadan kaçıyorlar 😂😂 bana gelen Koçlar neden kuzu ya.
Bende öyleyim çünkü huzursuzluk sevmiyoruz yüksek ses kaos asla asla 🤣 ama sinirlilikte evet biz hep sinirliyiz o yüzden ekstra sinirlenmemize gerek yok 🤣 kavga da bir susarım konuş diye yalvarırsın 🤣

Yengeç de tam tersi kavga etsin ağlasın zırlasın hep bir melankoli zaten asla birlikte olamayacak burçlar benim arkadaslarım var zor çekiyorum valla hep bir geçmiş travmvasıyla yaşiyorlar ve bide kimseye güvenliyorlar bu çok yorucu
Koçlarda ben neler yaşadım biliyon mu tribi yoktur. Geçmiş niyazidir ona göre, şeyine takmaz , yaşar geçer.

Bildirim gelince baktım, mesajımı yazdigimin üstüne 6 ay geçmiş, hala tanıdığım koçlar sakin, sinirlerini aldırmış gibi ve kavgadan kaçıyorlar 😂😂 bana gelen Koçlar neden kuzu ya.
Ayy agresif anlayışsız hep onlar haklı öfke kontrolü olmayan evlat olsa sevilmez tipler

Astrolojiye hem çok ilgiliyim hem de konu hakkında epey bilgiliyim :KK53: Genellemeyi sevmiyorum, hep de şans vererek yaklaşıyorum ama ne olursa olsun yanıltmıyor bu koç insanları :KK53: Kadını erkeği farketmiyor, taban tabana farklıyız.
Affedersiniz ,s.çtığı b.kla kavgalı denen cinsd 😂
Kendileriyle anlaşabilenleri tebrik ediyorum.

Ablam koç burcu hiç gecinemeyiz bır süre aynı evde yaşadık cehennem gibiydi..ben yengecim yukselenim ikizler

Bu arada yengeç isen ...aslan burcu yükselini akrep olan bir eşim var ..çok iyi anlaşıyoruz ..hayatin cennete döner aslan burcu erkeği ile 😍

Ben yengeç eşim Başak mükemmel uyum diyebilirim. Kavga da ediyoruz ama genel olarak iyi anlaşırız. Herşeyden önce iyi arkadaşız. Beraber sohbet etmek bile güzel başaklarla. Başak erkeği şahane düzenli temiz evine düşkün ve çok iyi bir baba. Yakın 3 arkadaşımda başa. Galiba ben başak fetişistiyim sdfdsdff

Ayy agresif anlayışsız hep onlar haklı öfke kontrolü olmayan evlat olsa sevilmez tipler
Yok kiiiz , bana gelen koçlardan hiçbirinin agresfiligine tanık olmadım. Şimdi konuştuğum çocuk da koç. Aksiliklerin birbirini kovaladığı,biraz da tehlikeli ve bitmek bilmeyen bir olay yasadik. Normal şartlar altında stresten birbirimize girmemiz gerekirdi, dalgaya vurup güldük, geçtik . Stres olmadığı gibi beni de rahatlatti.
Benim koçlar ofkelenmeyi geç ben ofkelenince tartismamak için uzak duran, az mesafe bırakan bir grup.
Genel olarak ben de pek sevmiyorum bu burcu bir yengeç olarak. Ama o kadar koçla yakın münasebette bulundum,bence öfke möfke , agresiflik falan üstlerine yapışmış bir itham:)
Kuzu da denebilirmiş:)

Ben yengeç eşim Başak mükemmel uyum diyebilirim. Kavga da ediyoruz ama genel olarak iyi anlaşırız. Herşeyden önce iyi arkadaşız. Beraber sohbet etmek bile güzel başaklarla. Başak erkeği şahane düzenli temiz evine düşkün ve çok iyi bir baba. Yakın 3 arkadaşımda başa. Galiba ben başak fetişistiyim sdfdsdff
Dünyada başak fetişi bir senin olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam😂😂

Yok kiiiz , bana gelen koçlardan hiçbirinin agresfiligine tanık olmadım. Şimdi konuştuğum çocuk da koç. Aksiliklerin birbirini kovaladığı,biraz da tehlikeli ve bitmek bilmeyen bir olay yasadik. Normal şartlar altında stresten birbirimize girmemiz gerekirdi, dalgaya vurup güldük, geçtik . Stres olmadığı gibi beni de rahatlatti.
Benim koçlar ofkelenmeyi geç ben ofkelenince tartismamak için uzak duran, az mesafe bırakan bir grup.
Genel olarak ben de pek sevmiyorum bu burcu bir yengeç olarak. Ama o kadar koçla yakın münasebette bulundum,bence öfke möfke , agresiflik falan üstlerine yapışmış bir itham:)
Kuzu da denebilirmiş:)
Koçlar harika eş harika anne harika babadır 🤣
Bir kere çok eğlenceliler ve takılmazlar abuk sabuk. Amaaaa çok nadir döndü mü çarkı o zaman çok fena işte bundan üstlerine yapışmış bu kavgacı tip sanılma hikayesi 😇

Koçlarda ben neler yaşadım biliyon mu tribi yoktur. Geçmiş niyazidir ona göre, şeyine takmaz , yaşar geçer.

Aa benim tanıdığım koçlar tam tersi hep kadını da erkeği de. Sürekli geçmiş travmalarını anlatırlar, şuan yaşadıkları sorunların kaynağını bile geçmişte yaşadıkları ufak olaylara bağlarlar. Bir de filtreleri yoktur. Yeni tanıştıkları bir kişiye 5 dk içinde geçmiş aile dramlarını anlatmaya başlayabilirler.

Tanıdığım bütün yengeçler de tam tersi kolay kolay ciddi sıkıntılarını dökülmez. Zaten ne yaşanırsa yaşansın geçmişi pembe gözlüklerle hatırlamaya daha meyillidirler.

X