Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç burcu ve yükselenleri

adelia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2011
6.390
980
Merhaba bayanlar burada yengeç burcu olup yükselen burcunuzun dış görünüşünüz yada karakterinize olan etkisini paylaşmanızı istiyorum.Amaç birbirimizi daha iyi anlamak burcumuzun içindeki farklı huylarıda ortaya çıkarmak.

Benim yükselenim koç,koç burcunun etkisiyle spora meraklı,aktif,süslü eşyalara düşkün vs. gibi özelliklerini taşıyorum.Saçta sarı renge,giyimde dikkat çekici renklere,gösterişli takılara,bakıma dış görünüşe dikkat ediyorum.Koçtan gelen etkiyle vücudum kilo alsada şekilli duruyor yengeç burcu olduğumdan koçunda desteklemesiyle bakışlarım derin ve etkileyici (çevremden duyduğum sonradan farkettiğim)erkek olarak ilgimi çekenler genelde akrep,yengeç,koç,oğlaktan çıkıyor.Çok nadir başak burcundan etkileniyorum.Bayanlarda ise terazi,akrep,boğa,kova,,yengeç ve aslan burcu ile iyi arkadaşlık yapıyorum.
yükselenimden kaynaklı evde sürekli pasif oturan birisi değilim mağaza mağaza dolaşmayı yeni mekanları keşfetmeyi severim ve araştırma yapmak hoşuma gider.İnsanların içine çekinmeden dalarım iyi bir konuşmacıyım.Kin duygum cok gelişmiş kin güderim bana gerçekten zarar veren insanlara,onun dışında kimsenin üzülmesini istemem.Sokakta özrü olan insanlar görünce oturup ağlamışlığım vardır neden onlar bu şekilde sınanıyor gibisinden...Yapım farklı sessizliğim keyfime göre oluyor ruh halime göre hayatı yaşarım.Belirli insanlara karşı agresifim nedeni elektrik uyuşmazlığı diye düşünüyorum.

Evet diğer yengeç burcu ve yükselenlerini bekliyorum ....

X