Yengeç Burcu

yengecler ıyıdır hoştir.. bir ortamda gözlemci insanlrı durumları olayları algılayan birisi varsa o da yengeçtir.
seevecan samimiii kindar ve anaç tiplerdir. huzur onlar için olmazsa olmaz. stratejik değillerdir :KK70: kendimden biiliyim

yengecler ıyıdır hoştir.. bir ortamda gözlemci insanlrı durumları olayları algılayan birisi varsa o da yengeçtir.
seevecan samimiii kindar ve anaç tiplerdir. huzur onlar için olmazsa olmaz. stratejik değillerdir :KK70: kendimden biiliyim
Hiç o kadar minnoş değiller kusura bakma. Yürüyen manipülasyonlar 😁😁

Ay yengeç konusu açılmış yeni haberim oldu. Efendim kayınvalidem yengeç burcu yüzüne baksanız ay ne saf kadın yazık falan dersiniz ama ne şeytan ne şeytan. Tüm kk yı suya götürür böyle bir sinsilik olamaz asla çaktırmaz ama çok dikkatli ve zeki olmanız lazım. Bu burcun bu kadar mıymıy olup bu kadar sinsi olması beni şok ediyor. Acaip de ailecidir bunlar 90 yaşına da gelseler anam anam diye ağlarlar. Karşınıza bir yengeç çıkarsa çok dikkatli olun bir anda ayağınız kaymasın.

Daha 2 3 hafta önce iş yerinde yüzüme gülüp, çaktırmadan ince ince arkamdan kuyumu kazan, bana baya büyük kazık atan bir yengeç burcu oldu. Yengeç kayınvalidem de diğer taraftan kazıyor. Yüzümü görünce de suratlarında güller açıyor bunların. Master of sinsi ödülü yengece gidiyor.

Ay hızımı alamadım biraz daha gömecem bu sinsileri. Bunlar zodyak kuşağının en paragöz, pinti, ölücü insanlarıdır. Çöpleri bile kıymetlidir. Sinsi olduklarından bu cimrilik işi gariban oğlağa atılmış öyle kalmıştır. Bunlardan 1 paralarını, eşyalarını istemeyin. 2de analarına laf etmeyin. Siz en iyisi görünce yol değiştirin ben gibi saf balıksanız fena kazık yersiniz.

Yengeç erkeği kadar hassas, alıngan, her şeyden nem kapan, hep kavga için yer arayan, manipülatif, kendini aşırı beğenen, sinirli, ilgi delisi, drama kraliçesi bir burç daha görmedim ben illallah ettim abi biraz sal be ha ama karşıdakine gayet kendini düsünür ve canı isterse kaba davranır ama kendisine hep canim.cicim ister, sinirlenince sen de sinirlenip üzülemezsin onu sakinlestirmelisin cünkü sen kölesisin onun

Yengeç erkeği kadar hassas, alıngan, her şeyden nem kapan, hep kavga için yer arayan, manipülatif, kendini aşırı beğenen, sinirli, ilgi delisi, drama kraliçesi bir burç daha görmedim ben illallah ettim abi biraz sal be ha ama karşıdakine gayet kendini düsünür ve canı isterse kaba davranır ama kendisine hep canim.cicim ister, sinirlenince sen de sinirlenip üzülemezsin onu sakinlestirmelisin cünkü sen kölesisin onun
Ay bu benim oglum. 3dk baska cocukla oynadim diye 1 saat cinnet gecirdi. Sonra 3 saat trip atti.

Yengeç burcu kadını harikadır bence. benim en yakın arkadaşlarım genelde yengeç burcu olmuştur. Çok anaçtırlar. Merhametlidir, duygusaldır. Ne zaman başına bişey gelse yanında olandır. kısaca harika insanlardır. hayatınızdan asla çıkarmayın.
Yengeç kadinı on numaradır erkeğinin aksine, duygusal, evcimen, cömert, iyi kalpli mis gibidir. Çok güzel eş ve arkadaş olurlar.

X