Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç erkeği :((( pufff kızlar ya

kareligomlek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
66
3
Durum şu kızlar, kendisiyle görüşme imkanım olmadı askerde ve sevgili değiliz. İlk zamanlar haftada 1 arardı şimdiyse artık 2 haftayı buluyo. Önceden sesi içten ve sıcaktı tatlı şeyler söylerdi, şimdiyse donuk ve mesafeli. Ters gidiyo sanki zor konuşuyo. Doğumgününde hediye gönderdm ama ulaşmamış, ona söylediğimde ne gerek var işin mi yok senin uğraşıyosun filan dedi. Sevmese bile böyle denir mi?:KK43: ne diceğimi şaşırdım sonra da merak ettim şimdi dedi ben de boşver dedim kapaatım konuyu. işte son yaşananlar da bu şekilde.. ben napıyım şimdi bana bi akıl verin umudu kesiyim mi yoksa ilgili mi davranıyım napıcağımı bilemedim

Yengeç erkeğine nasıl bağladınız bunu :KK64:Sevgili değilmişsiniz bence uzak durun mesafeli askerden döndüğünde ne olmak istediğini ne yapacağını anlayacaksınızdır şimdi oradaki psiklojiyle baskı yapmakta olmaz canınızı sıkmayın gerçekten istiyorsanız bekleyin sabredin baktınız olmuyor gitmiyor yolunuza bakarsınız :KK59:

burcu yengeç. Okuduğum yorumlarda duygularını ilk etapta göstermez filan diyolardı neblim umut arıyorum sanırım:KK43:

Yengec burcu duygularini cabukca gosterebilir hatta en duygusal burclardan biridir yalniz ne kadar uzerine giderseniz kendini o kadar geri ceker. Yani yengec erkegine kac adim atarsaniz o size o kadar geri adim atar. Aslinda burclada alakasi yok herseyin kurali kacan kovalanir

X