Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz yengeç hanımları ve meslekleri

hanımlar maşallah pek güzel meziyetleriniz var tebrik ediyorum, ancak sizin dışınızda 11 burç daha var hatırlatmak isterim : ))
hep iyi özellikler olmaz ama lütfen :))

yengecin inatçılığna laf yok uleeeeyyynnn:KK23:

İşsiz bir yengecim:KK1: Sigortacılık mezunuyum ama bence sigortacılık bizim burcun mesleği değil:KK19:
İkna etme, öğretme yönüm kuvvetlidir,sabırlıyımdır,, öğretmen olabilirdim bence:KK42: El becerilerim
de gelişmiştir o tarz bi mesleğim de olabilirdi.(emeklilikte butik pastacılıkla ugraşmayı düşünüyorum şimdiden:KK1:)
Sayılarla uğraşmaktan sıkılıyorum,, muhasebeci,mühendis falan olmaz sanırsam bizden:KK37: Çizimim, sesim
falan da kötüdür:KK53: Sadece çalgı çalmayı becerebilirim, sokak çalgıcısı da olur benden $1332329754_muzisyen.gif

Merak ettim ama ben şimdi?Hangisini kast ettin ki şimdi?:KK53::KK52:

her burcun iyi&kötü özellikleri var, ketum, inatçı vs re ama bunların eşi güzel huylar da mevcut, mühim olan kişinin kendinin de farkında olması, ayrıca eleştiri konusunda herkesin çok samimi olabileceğine inanamıyorum bu bana çok ütopik geliyor, eline sazı alan kendini senfoni orkestrası sanıyor. o yüzden ben kötü şu şu desem diğer bir arkadaşımız yok bu bu der öteki hayır o öyle değil başkası yanılıyorsun ama diye söylenir...
uzar gider : ))
bence hemcinslerimizin burcu ne olursa olsun kalıcı erkeklerin geçici olması gerek
fikrim bu yönde.

güzel ve severek yemek yaptığımı düşünüyorum şimdiye kadar yaptığımı beğenmeyen çıkmadı bir lokantam olsa fena iş yapmazdım sanırım:)

canım yemekten zevk aldığın yemekleri yapmakla başla. ben bamya yapmam, patlıcan yemeği yapmam.. ne bileyim pırasa yapmam. sevdiğim şeyleri yapmayı ve onları değişik tatlarla karıştırmayı severim. mesela cajun (kajun) sosu etle tavukla severim. bir gün patates kızartacaktım, soslayayım şu patatesi dedim, cajun sosla çok lezzetli oldu. baharatı zaten severim, eksik etmem yemeklerimde. balık mesela, 1-2 çeşidi anca yerim ama kokusundan tiksiniyorum, yerken olan kokusu dahil. ben de zeytin yağı, limon ve ezilmiş sarımsak karıştırılmış sos yapıyorum, pişmiş balığa döküp yiyebiliyorum. yani sevdiğin tatlarla oyna.

hanımlar maşallah pek güzel meziyetleriniz var tebrik ediyorum, ancak sizin dışınızda 11 burç daha var hatırlatmak isterim : ))
hep iyi özellikler olmaz ama lütfen :))
konu yengeç burcu hanımları :KK70: 11 burçtan en çok akrep ve yengeci severim.Yükselenimde boğa kötü huylarıma gelicek olursam;
sinirliyim,kindarım,taktığıma acayip takarım maalesef kimseyi kırmak üzmek istemem ama sabrımı zorluyorsa dersini alır beni üzenleride üzmeye bayılırım :KK70: burcun nedir merak ettim :KK70:

tipik bir yengec kiziyim(kadiniyim) :KK70: her neyse iste..

moda üzerine okudum ama suan masa basi bir is yapiyorum..memnunum.. cocuklara ve yaslilara karsi extra bir sempatim var..

onlara yardim etmeyi, sohbet etmeyi cok seviyorum..ve hasta yada dilencilere fln cok acirim..icim titrer =(

cok duygusalim hic sevmiyorum bu yönümü biraz daha güclü durabilsem keske hayata karsi, kiytirik biri dizide bile ölüm, kabristan sahnelerinde gözyaslarimi tutamam..

sevdim mi cok severim ama kötü niyet sezdigim an sogurum, uzaklasarim.. sevmedigimi imkani yok sevmem :KK19:

annem icin ölürüm..babam icinde ayni sekilde ama annem icin gerekirse yada mümkün olsa 2kere ölürüm :KK70:

paramin ve malimin kiymetini cok iyi bilirim, cimri degilm ama savurgan da bir yapim yok.. birsey aldigimda kaliteli ama bir defa alirim..herzaman kenarda biraz param olmali böylece kendimi güvende hissediyorum..

evet güven demisken..sevgilim yada esim olacak kisinin yaninda kendimi cok güvende ve huzurlu hissetmeliyim..kötü niyet sezdirmeyecek bana.. iste ozaman onun kulu kölesi olacak kadar yaninda olurum..herseyi olurum onun..ve sevsin birazda simartsin beni..ilgilensin iste :KK12:

kinci oldugumu düsünmüyorum ama yapilan yanlisini unutmam..!! ama intikam pesindede kosmam yani.. oluruna birakirm..saten beni kaybeden kisi kaybetmistir..derdine yansin :KK70:

haa bir tek mutfakla aram hic iyi degl :KK50: yada bir aralar girmistim birseyler becermistim ama sonra mutfak yasagi geldi annemden :KK70:

Son düzenleme:
yükselenleriniz ne kızlar benim boğa bu kindarlık bende o yüzdenmi geliyor acaba :KK70: mesela çocukluktan beri sevmediğim birisini yıllar geçsede sevmem.Sevmiyorsam illa bir nedeni çıkıyor ilerleyen zamanlarda yanlışını görüyorum :KK53: hislerim kuvvetli galiba yengeçlerin hisleri kuvvetli diye bilirim :KK66:

yükselenleriniz ne kızlar benim boğa bu kindarlık bende o yüzdenmi geliyor acaba :KK70: mesela çocukluktan beri sevmediğim birisini yıllar geçsede sevmem.Sevmiyorsam illa bir nedeni çıkıyor ilerleyen zamanlarda yanlışını görüyorum :KK53: hislerim kuvvetli galiba yengeçlerin hisleri kuvvetli diye bilirim :KK66:

Benimde hisler kuvvetli.Kindarlık bende de var onu ben yengeçe has snaıyorum :) yükselen boğaydı sanırım benim de şu an net hatırlayamadım :KK1:

sanırım başka yengeç hanımı yok bu forumda :KK70: yükselenler dış görünüşe etki ederler diye biliyorum.

bende yengecimm özelliklerinden nefret ediyorum kısmen :KK9:
ayy bukadar sulugöz olmak zorundamıyızzzz :KK9::KK9:

bende her şeye ağlarım buğulu gözlerim vardır özellikle sevgili sevgilim çok ağlatır hödük!

X