Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç İle Balık / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.632
28.533
59
YENGEÇ ERKEĞİNE GÖRE BALIK KADINI

Bu kadınla günün birinde karşılaştığınızda, size çok tanıdık gelecektir. Kendinizi onunla teklifsiz ve yapısal olarak akraba hissederseniz şaşırmayın. İkiniz de su grubundansınız ve birçok ortak özelliğiniz var. İkiniz de romantiksiniz ve hayaller kurmayı seviyorsunuz.

O, çevrenizle ilgili kederinizi paylaşacaktır. İnsanların sorunlarını ve endişelerini dinlemeye her zaman hazırdır. Körü körüne itaat etmeyeceğini bilin, güvene her zaman ihtiyacı vardır. Güvenim asla sarsmamalısınız. İnsanlarla birlikte olmayı ve konuşmayı sever, ama yüzeysel konuşmalardan hoşlanmaz, sadece insanlarla ilgilenir. Balık kadını biraz daha neşeli olmaya çalışırsa, sizin için ideal kadın olabilir.


BALIK KADININA GÖRE YENGEÇ ERKEĞİ

Balıkta Yengeçte su grubunda doğmuşlardır. Bu yüzden beraberlikleri hep sıcak ve duygusaldır. Birbirlerinin hislerini hemen anlarlar. Yengeç erkeğinin kabuğundan çıkması biraz zaman alır, çünkü yaralanmaktan çok korkar. Sizin yanında bu tür şeylerden endişelenmesine gerek yok. Güvenlik hissi Yengeç erkeğine en az sizin kadar gereklidir.

Eğer siz zayıf Balık tipiyseniz, Yengeç belki de size göre değildir. Gerçi sağlam ve güvenilir bir insan olmaya çalışır, ama bunu nadiren başarır. Birlikte hayal dünyasına uçabilirsiniz ama sonra kimsenin tekrar dünyaya dönmeye gücü yetmez. Eğer orta yaşlarda karşılaştıysanız, mutlu bir evlilik için hiçbir engel yoktur. Evinizde çok mutlu olacaktır.

Evlendikten sonra da mesleğinize devam etmek istiyorsanız, hiç sorun değil. Bay Yengeç mükemmel bir ev erkeği ve babadır. Aynı zamanda çok iyi yemek yapar.


BALIK ERKEĞİNE GÖRE YENGEÇ KADINI

Eğer, yetişkin ve olgun bir Balık erkeği iseniz, yalnızca Yengeç kadını ile birlikte olmalısınız. Çünkü, Balık erkeği ve Yengeç kadınının birbirine benzer hayat felsefeleri vardır. Bunun yanında onların her ikisinin de kendi sorunlarına gereğinden fazla itina gösterdikleri söylenebilir. Ancak hayat Yengeç kadını ve Balık erkeğinin beraberliğine her zaman mutluluk getirmeyebilir. Ama bunu denemeden anlamaları ise çoğu zaman çok zordur.

Balık erkeği Yengeç kadınını görür görmez aklı başından gider. Çünkü Yengeç kadını, iyimser ve dışa dönük hareketleriyle çevresini etkisi altına alır. Eğer, Balık erkeği Yengeç kadını ile yeni tanışmışsa, onu zırhından dışarıya çekip çıkarmayı Balık erkeğinin göze alması gerekir.

Ancak, Yengeç kadını bunu istemez ve karşı koyarsa, onu bu tavrından vazgeçirmek çok zordur. Bu durumda, Yengeç kadınının özelliklerini, yani paylaşılmazlığını, çekiciliğini, sıradışılığını ifade eden sözleri ona söylemek faydalı olacaktır. Ancak, zaman içinde Balık erkeği, Yengeç kadını ile birlikteliğinde, hakimiyetçi bir rol oynayabilir.

Yengeç kadını ise, kendisine güven hissini verebilecek sadık birine ihtiyaç duyar. Balık erkeğinin olabilecek aksi bir davranışında Yengeç kadını çok kırılacaktır. Ama her ne olursa olsun, o eşini ve ailesini mutlu edebilmek için tüm fedakarlıklara hazır olacak ve her zorluğa katlanacaktır. O, ev hanımı ve anne olarak mükemmel bir karakter gösterir.


YENGEÇ KADININA GÖRE BALIK ERKEĞİ

Rüyalarınızın erkeğiyle karşılaşmak ümidinizin kalmadığı, beklenmeyen bir anda, Balık erkeği hayatınıza girer ve sizi büyüler. Her zaman varlığından şüphe duyduğunuz ilk bakışta aşk budur. Sizin gibi çok romantik, sanatsal yeteneği olan ve çok fazla duyarlı bir hayalcidir. Sizin yapmaya bile cesaret edemeyeceğiniz, düşlerinizi gerçekleştirecek en zor işten bile çekinmez. Sizi küçük sürpriz ve hediyelerle iltifata boğacaktır. Siz de bunları takdir etmekle tanınırsınız.

Balık erkeği, mesleki olarak yetenek ve eğilimlerini tatmin edecek sanatsal yaratıcılık gerektiren faaliyetlerle ilgilenir. İkiniz de su grubundan olduğunuz için birbirinizi çok iyi anlarsınız.

Çok hassastır ve sizin ruhsal sarsıntılarınıza ortak olur ve daima öneri ve hareketleriyle yanınızdadır. Eğer depresif bir ruh haline girerse, sizden onu yönlendirmenizi bekler. Siz, işinde başarılı olmak için ona gerekli motivasyonu sağlayabilecek bir kadınsınız. Güvenlikte olma ihtiyacını çok fazla hissettiğinden birlikte yaşayabilmek için her şeye dikkat eder.
 
X