Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç ve Balık Uyumu

Asmin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
7.771
211
evet arkadaslar kendisi yengec burcu olup sevgilisi kocasi balik burcu olanlar buraya!
ne dersiniz yengec ve balik cok uyumlu derler hep sizce de oyle mi_
balik erkekleri ile yengec kizlari sizce uygun ciftler mi

yorumlarinizi bekliyorum.

ben aslanım ama
yengeçle balık çok uyumlu çiftttir
balık çok verici oldugu ..bu ilişki yürür
ikide çok duygusal birbilerinin dillerinden anlarlar
yengeç iyi baba balık iyi anne olurmuş.. bildim kadarıyla acıma duyglarıda aynı
bunlar çok ..HİSLİ OLUYO 2burçta

Bende yengeç burcuyum bitanecik aşkım balık burcu :) Gercekten birbirimizin dilinden cok iyi anlıyoruz.

ben yengecım eşim balık..cok şükür mutlu bır evlılıgımız var..aşkımızın meyvesı de saglıkla gelırse tam süper olacagı kanaatindeyim..kaydirigubbakcemile2

ay ne guzel sercecik :)
peki nasil bir uyumunuz var canim anlatir misin biraz?

bende balık burcuyum sevgilim yengeç. gerçekten harika bir uyum. birbirimizin duygularını hissettiklerini çok iyi anlıyoruz. nazar değmesin tütüttü :KK70:

ben yengeç sevdiğim kişide balık çok güzel anlaşıyoruz hiç problem yok demiyorum ama konuşarak halldebiliyoruz balık erkeği karşısındakini üzmek isteyecek en son kişi bide inatçı olmasa

ben yengeç burcuyum eşim balık, birbirimizi çok iyi anlıyoruz, mutluyuz çok şükür ama bide haksız olduğunda kabul etse daha mutlu olucaz

ben yengeç burcuyum nişanlımda balık ..bizde çok iyi anlaşıyoruz (maşallah)..

birbirimizi çok iyi anlıyabiliyoruz çünkü ikimizde duygusal ,hassas yapıya sahibiz..

birbirimize küsmemiz en fazla 5 dk oluyor.kin tutamıyoruz..

sorunumuz oldugunda kısa bir süre didiştikten sonra konuyu hemen tatlıya bağlamayı iyi beceriyoruz :)

benim kötü özelliğim inatçılık,onunda bilmişlik

bu konudada birbirimizi alttan alıyoruz..

ben yengecim eşim balık. eehh anlaşıyoruz.
o çok inatcı. asla haklı olduğumu söylemez.
keçi inadı var.

ben yengeç burcuyum nişanlımda balık ..bizde çok iyi anlaşıyoruz (maşallah)..

birbirimizi çok iyi anlıyabiliyoruz çünkü ikimizde duygusal ,hassas yapıya sahibiz..

birbirimize küsmemiz en fazla 5 dk oluyor.kin tutamıyoruz..

sorunumuz oldugunda kısa bir süre didiştikten sonra konuyu hemen tatlıya bağlamayı iyi beceriyoruz :)

benim kötü özelliğim inatçılık,onunda bilmişlik

bu konudada birbirimizi alttan alıyoruz..

aynisiyiz ya biz de..ben de inadim inattir.. o da bir bilmis bir bilmis sorsan bilmedigi sey bak.. hani derler ya eskiler bilmedigi bi abdest namaz onu da seytan komaz diye.. ayni o hesap yahu..kaydirigubbakcemile3

ben balığım eşim yengeç ve hala birbirimize aşığız...bu cevap yeterli sanırım...:asigim:

ben yengeç o balık uyum süperrrrrrrrrrr ötesi......kaydirigubbakcemile5

Ben yengeç eşim balık.Çok şükür bizimde herşey yolunda.Balıkların dediğinz gibi tek şeyi inadı.ıikimizde kin tutamıyoruz.Asla balık kimseyi kırmak istemez ve kıramaz.Herzaman beni tamamladığını düşünüyorum...

Ben yengeç eşim balık.Çok şükür bizimde herşey yolunda.Balıkların dediğinz gibi tek şeyi inadı.İikimizde kin tutamıyoruz.Asla balık kimseyi kırmak istemez ve kıramaz.Herzaman beni tamamladığını düşünüyorum...

ben balık burcuyum eşim yengeç burcu...aslında çok iyi anlaşmamız gerekiyor ama hiç anlaşamıyoruz...birbirimize benzer yönlerimiz var mutlaka ama çok tersiz...nasıl oluyo bilmiyorumbenneyaptımkifisfisfis

ben balık burcuyum eşim yengeç burcu...aslında çok iyi anlaşmamız gerekiyor ama hiç anlaşamıyoruz...birbirimize benzer yönlerimiz var mutlaka ama çok tersiz...nasıl oluyo bilmiyorumbenneyaptımkifisfisfis

canım d.tarihleri yanlış yazılmış olmasın.eşin yengeç olcağı yere ikizler olmasın ya da sen balık olacağına kova olmayasın:sm_confused: öyleyse zıtlıklar arenası maalesef

hayır canım yaa,ikimizin de doğru
onun 1 temmuz benim 10 mart...
ama hiç anlaşamıyoruz,hoşlandıımızzevk aldığımız şeyler çok farklı...
ayrıca yengeç burcu erkekleri annelerine çok düşkün oluyorlar bu bile başlı başına yetiyo...ayrıca eşim bir amnda parlayan o zamanda dünyayı gözü görmeyen derecede sinirli bi tip...ben de anlamadım valla...
astrolojiye bakarsak bizde mükemmel uyum olmalı ama tutmadı maalesef

bilemiyorum o zaman canım yükselen burçlarda bir uyumsuzluk var herhalde.çok şaşırdım ya genelde çok iyi anlaşırlar.

bilemiyorum o zaman canım yükselen burçlarda bir uyumsuzluk var herhalde.çok şaşırdım ya genelde çok iyi anlaşırlar.

evet öyle olmalıfisfisfis
ben balık burcunun bütün özelliklerini taşıyorum
eşim de yengeç özellikleri taşıyor
yani annesine düşkündür,evine bağlı,duygusal,biraz savruk,sakar...denizi çok sever...aniden parlar vs...
ama ortak noktamız çok az,hayat görüşümüz bile çok farklı...baştan böyle görünmüyordu zamanla derinleşti...zor valla

yengeç sevgilim hiç olmadı ama.olanlar zor olduğunu söylüyorlar yengeç erkeğinin.allah kolaylık versin canım

X