Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç ve Koç

bende yengeç burcuyum eşimde koç coğu şeyde anlaşamıyoruz ama ben onu coooooooook seviyorum

yengec burcuyum, sevgilim koç. onun yükseleni yengeç, benim yükselenim yay (ateş). tam yin-yang gibiyiz yani. dört buçuk yıldır beraberiz, şu ana kadar çok şükür her konuda anlaştık, her konuda birbirimizi tamamladık. ben bunun böyle süreceğine inanıyorum.

3 senedir beraberiz aşkımla o koç ben yengeç inanılmaz zıt inanılmaz aynıyız çözemedim hala ama onda beni çeken çok değişik birşey var

koç ,yengeç,terazi,oğlak burçları aynı gruptan burçlardır hepsi ÖNCÜdürler her konuda
bu yüzden yengeçle koç çok iyi anlaşır
benim arkadaşlarımda evlendiler çok mutlular

ben yengeç eşim koç....zıt ama birbirini çeken iki burç... gerçekten yıpratıcı bir ilişki....

ben yengeç kadını eşim koç erkeği..
ben kendimden ödün veremiyorum, o kendinden
yıpranıyoruz. 3 sene bitti hala tanımadığım yönleri varmış..
çok kırıyor. farkında bile değil...

ben yengeç kadını eşim koç erkeği..
ben kendimden ödün veremiyorum, o kendinden
yıpranıyoruz. 3 sene bitti hala tanımadığım yönleri varmış..
çok kırıyor. farkında bile değil...

katiliyorum canim sana:2: bende seninle ayni durumdayim 3. yilimza giricez ama bakalim girebilicez mi

anlaşması cidden zor ama ben uzun süredir birlikteym bi koçla.özgürlüğüne dokunmada ne yaparsan yap :)

ben tipik koç bayanı,erkek arkdasm tipik yengeç erkeği.ben sabredemem herseyın hemen olmasnı ısterım,yengec zamanla olsun ıster.ben adrenalın delısıyım,yengec durgun hayat delısı.ben baskıya gelmem yengec arastırır .ben kıskancım.yengec kısıtlanmayı hc sevmez!4senemızın 3 senesı sırf kavga dıyeblrm oyle uzun küslukler olmadı elbet ama bıze cok zıt bu burc..ben bagırır cagırırm yengec bısey demez kabuguna cekılır domınantlıgı sevmez! kısacası bız dışa dönüğüz onalr içe donuk.çooook zor zor..yıne de alttan alan koçtur hep!

Bugüne kadar koç erkeği ile hiç tanışmadım çevremde de yok.
Fakat koç kadını ile çok tanıştım, hiçbiri ile istisnasız anlaşamadım.
Fazla egoist, azim adı altında hırs Odaklı arkadaş ya da aşk gözetmeksizin sadece önde ve 1. Olmayı hedefleyen bir bünyeleri olduklarını düşünüyorum.
Bu Bakımdan yengeç kadını ya da erkeğinin en isabetsiz seçimi bir koç ile birlikte olmak olur...

Koç burcu ile bir ilişkim oldu
Hatta ne bir ilişkisi 3 farkli koç denk geldi bana farklı zamanlarda.

Yeni başlayanlar için yorumlamak isterim elimden geldiğince

Şöyle soyleyeyim çok inatçı,hırslı,ozguveni yuksek tipler. Ben de inatciyim ama o kadar inat etmem yani. Karşımdaki kişiler genelde "ben ben ben en çok bana soracaksiniz enn çok bana" modunda takilirlardi.

Ve biraz açıksözlü olduğu için ben de bir yengeç olarak alıngan ve hassas olduğumdan mütevellit.. Anlaşamazdik.Ki yengeçler kolay kolay anlaşılmaz,içine kapanık,duyguları karışık tiplerdir koç da hemen herkes patır patır dökülsün ister..bazen çok acıtıcı konuşabilirler.

Yengeç karşısındaki insana tamamen guvenmeden kalbini açmaz,koç çok hızlı olabilir. Bu da yengeci korkutur

Koç özgüveni yüksek kadınlardan hoşlanır ama yengeç...kendi adıma konuşuyorum : bazen tam bir loser bazen de bir kraliçedir. Sürekli duysal gelgitleri vardır koç anlam veremez. Yengeç yani ben kuruntuluydum ve kafamda çok senaryo yazardım. Bundan çok şikayetçiydi.

Bir de yengeç sürekli geçmişi düşünür ama koç carpe diem kafasındadır. Yengecin şairane düşlerinden,yedi gobek geçmişinden,mahalledeki fehmi dayisini dinlemekten sıkılabilir. Aldatır mı? Ben aldatilmadigimi sanıyorum ama bilemem yani. Benim koç ben aldatmam diyordu. Ama bilemeyiz. Ayrıca koç burçları libidoları yüksek tiplerdir istisnasiz birkaç kocta gördüm bunu. Ama yengeç burçları utangaçtırlar..ya anlaşamazlar bence.

Şahsen ben anlaşamadım. Bize uygun olan oğlak burcu erkegiymiş babacan filanmiş kizlar

Ben o başlığa kaçıyorum, by

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…