Yeni alacak ve alnt yaplan konular hakknda uyar!

Angjel

BiLMeM
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
4.514
72
44
Sevgili forum üyelerimiz;

Ören Bayan konu başlık düzenlemelerinde kendi el emeklerimize ait olan bir başlık mevcuttur diğer kalan tüm başlıklar başka sitelerden, forumlardan, bloglardan toplanmış ürün içeriğine sahip alıntı adını verdiğimiz konulardır...

Kendi el emeklerimizi başka sitelerde, forumlarda, bloglarda başkalarının alıntı yaparak kendi emeği gibi sergilemesini görmek istemediğimiz gibi alıntı yaptığımız sitelerdede aynı durum mevcuttur...Gerek emeğe saygı, gerekse alıntı yaptığımız site, forum ve bloglara karşı yasal sorumluluk altına girmemek adına her açtığımız konunun başına alıntıyı yaptığımız sitenin, forumun yada bloğun linkini, adını vermeniz gerekmektedir.. Aksi takdirde böyle bir durum ile karşılaştığımızda forumumuz bu yasal süreç konusunda sorumlu tutulmayacak, karşı taraf ile konuyu açan üyemiz muhatap olacak, sorumlu tutulacaktır!!!

Uyarımızı dikkate almanız, konu açarken link vermeniz, forumumuz ve siz üyelerimizin açısından sorunsuz, daha hoş paylaşımlara, emeğe saygı konusunda örnek gösterilmemize sebep olacaktır..İyi paylaşımlar dileriz..
 
X