Doğuma Hazırlık Yeni alınan bebek kıyafetleri yıkamadan ütülemek ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Dimi nasıl çalışmasın 😀😀 ah anneler hemen her konuda eskiyle kiyaslama yapiyor ki muhtemelen bizde öyle olacaz 🌸🌸🌸
Tabi canimmm
Onlar ne sartlarda buyuttulerde...
Iste onlarin evi hep duzenli oluyormusda..
Onun cocuklari bukadar duskun degilmis bebekken, cunku oyle alistirmamis 😂
Neyse biz gectik bunlari

Yıkamadan bebeğe kıyafet giydirmek mi😳 Hayatımda asla yapamayacağım şeylerden biri keza aldığım çorabı bile kendim yıkamadan giymem. Lütfen bir Bebek deterjanı alın ve iki kez durulayacak yıkayın. O tenine yazık sağlığına yazık bebeğin.

Yıkanmadan ütülenmez yapmayın lütfen, bırakın bebeği ben kendime aldıklarımı bile yıkamadan giymem ki...

Benimde kızım olcak rabbimin izniyle, kıyafetlerini bebek programında özel deterjanla yıkadım ütüledim astım dolaba bekliyor. Benim hamileliğim biraz yorucu ve zor geçtiği için daha sonra uğraşamam diye düşünerek şuan gücüm varken hallettim. Zaten, şurada pekte bişey kalmamış son aylardayım.

Rabbim yardımcınız olsun 🥰

Günaydın kk hanımları hamileliğim tam 5ay bebeğim için kıyafet alışverişini tamamladık yıkamadan sadece ütülemek olurmu sizce 4ay boyunca dolapta bekleticem uygun olurmu sizce
Şimdiden birşey yapmaya gerek yok. 7. Ayda falan yıkar ütülersin. Yıkamadan olmaz ama kesinlikle

X