Bebek İkinci El Yeni bebeler ve anneleri içinnn

2prensinannesi

Guru
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2010
662
79
Dr.brown biberon 300 ml oğlum çok gazlıydı.çare oldu.biberon ucunu değiştirebilirsiniz.nuk da air system li.pembe olan nuk sıfır onlarda 300ml $Foto11714.jpg $Foto11713.jpg $Foto11716.jpg emzirme sütyeni ve atleti çok rahat oldu.atlet sütyensiz kullanılıyor. $Foto11707.jpg $Foto11708.jpg
$Foto11717.jpg
$Foto11720.jpg $Foto11719.jpg
$Foto11760.jpg $Foto11757.jpg

anakucakları ha $Foto11762.jpg $Foto11765.jpg $Foto11768.jpg $Foto11761.jpg yatımı kurtardı.turkkuaz olan yurtdışından bright marka monteli titreşimli

anahtarlık diş kaşıyıcı kurtçuk da her boğumu çıtır çıtır dönüp ses çıkarıyor.oülum ilk defa
kahkahyla güldü onunla.ağladığı zaman bi çevirirdim susardı.
$Foto11753.jpg $Foto11754.jpg $Foto11752.jpg

lazımlık müzik çalıyor burnundaki düğmeye basınca tekerlekleri var.heves ettim aldım.bir kere bile çiş yapmadı.
Fiyatları daha düşünmedim.isteyen olursa görüşürüz.

Eşyalardan ilgilenen olursa emzik bir kez bile ağza alınmadı.sterilize edilip saklandı.ayrıca emzirme sütyen yada atletini alana diğeri hediye gerçekten çok kullanışlı.ben kiloluydum.2 no yazıyor üstlerinde.10 tl.süt pompasıda kullanılamadı.ancak denendi.

Fiyatlar

pembe biberon saklanmıştı ama vazgeçtim çocuktan.allah olmayanlara versin.
Yeşilide var ama kullanıldı.sadece emziği değişecek.dr.brown kullanıldı.hepsi toptan 10 tl.
Suluk 2 tl
turkuaz ana kucağı titreşimli 50 den başlar .
Lacivert 10 çünkü sapı arızalı
lazımlık 20 tl sıfır gibi

Fiyatlar

Yeşilide var ama kullanıldı.sadece emziği değişecek.dr.brown kullanıldı.hepsi toptan 10 tl.
Suluk 2 tl

lacivert 10 dediğiniz puset mi acaba? sapı arızalı demişsiniz nasıl bi arızası var? almayı düşünüyorum esimle görüşeyimde:KK17:

lacivert 10 dediğiniz puset mi acaba? Sapı arızalı demişsiniz nasıl bi arızası var? Almayı düşünüyorum esimle görüşeyimde:KK17:

canım sapı kısa bir süre önce arızalandı.yani nasıl diyim

öne arka yatıyor sabit kalmıyor.sallarken baş kısmından gel git çekip sallaıyorum.sertliği güzel çocuk asla kaymaz düşmez emniyet kemeri var. 10 tl

eşinizle konuşunca görüşürüz

Fiyatlar

Suluk 2 tl
Tırtıl oyuncakla ve suluklada ilgileniyorm

Dr.brown ve nuk yeşil kullanildi sadece emziği değişicek ve temizleme firçasi beraber gönderilecek.ikisi 5 erden 10 tl.pembe sifir olanda 10 tl dicektim yanliş yazdigimi farkettim şuanda. Yalniz şunu söyliyim gazli bebeğe birebir

X