Örgü yeni bi şal flar tarifi arıyorum

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

Barbi03

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
1.072
6
kızlar yeni bi örnek çıkmış şal gibi örüyüorsun ama kısa oluyo sadece kaban üstüne takmalık bilen varsa anlatablirmi

nasıl bir şey resim yokmu canım..

resim yok işte ama etol değil kızlar bildiğiniz şal gibi üçgen tepeden başlanıyo daha kısa bitiriliyo ama onu farklı bi modelle örmüşler çok güzeldi belki yapan vardır aranızda diye sormak istedim

benim arkadaşta var bitane ondanmı aceba. simli iple örmüş omuzlardan az daha aşağıda. arka kısmı yuvarlak duruyor. örneğide hani şu çok meşhur olan boyun fularları vardıya simli iplerle örülen örneği ondan uçları tığ işi ile çiçekli ben öreceğim kış içinde ama bahsettiğin model bumu bilmiyorum.gittiğim zaman resim çeker yayınlarım bi bakarsın

benim arkadaşta var bitane ondanmı aceba. simli iple örmüş omuzlardan az daha aşağıda. arka kısmı yuvarlak duruyor. örneğide hani şu çok meşhur olan boyun fularları vardıya simli iplerle örülen örneği ondan uçları tığ işi ile çiçekli ben öreceğim kış içinde ama bahsettiğin model bumu bilmiyorum.gittiğim zaman resim çeker yayınlarım bi bakarsın

bu dediğin olabilir resime bakarsam daha iyi anlarım sen çek bi sana zahmet

X