Yeni boşanan birisi ile flört edilir mi?

Boşanmış erkek çocuğu yoksa bile asla bekar erkek değildir.

Ha bekarla evlenip de mutsuz olabilirsin de denenmişi denemeye ne gerek var.

Kadınlar iyi erkeğe kendini kelepçeliyorlar.

Dünya kötüsü de olsa kadın, iyi huylu kocasına kendini iyi gösteriyor bi şekilde kandırıyor :)

Boşanmış erkek : gözü dışarda - anneci- şiddetçi- sorumsuz bu sıfatlardan bir ya da ikisini mutlaka taşıyor oluyor.

Benim kocam boşanmıştı ama öyle değilciler gelmeden gideyim :)

Dünya kötüsü de olsa kadın, iyi huylu kocasına kendini iyi gösteriyor bi şekilde kandırıyor :)

Boşanmış erkek : gözü dışarda - anneci- şiddetçi- sorumsuz bu sıfatlardan bir ya da ikisini mutlaka taşıyor oluyor.

Bugün de full çektik çok şükür 🥲

Eski karısı bir meslek sahibiyken başka bir meslek sahibi olmak için mevcut mesleğini bırakıp tekrar üniversiteye başlamış. Bütün ev işleri ve ekonomik problemler çocuğa kalmış. Buymuş boşanma nedeni. Bana saçma geldi açıkçası.

Eski karısı bir meslek sahibiyken başka bir meslek sahibi olmak için mevcut mesleğini bırakıp tekrar üniversiteye başlamış. Bütün ev işleri ve ekonomik problemler çocuğa kalmış. Buymuş boşanma nedeni. Bana saçma geldi açıkçası.

Sakın inanma :)

Boşanmış erkolara sorsan ex karılarının en büyük hayali boşanmakmış durduk yere 😂

Yani diyor ki karım meslek değiştirmek istedi tekrar okumak istedi, ben de destek değil köstek oldum okurken de full time ev hanımlığı bekledim olmayınca da sorun ettim.

Daha neler vardır bi telefonunu kurcala saçma sapan kişilerle konuşmalarını da görürsün.

Sakın inanma :)

Boşanmış erkolara sorsan ex karılarının en büyük hayali boşanmakmış durduk yere 😂

Yani diyor ki karım meslek değiştirmek istedi tekrar okumak istedi, ben de destek değil köstek oldum okurken de full time ev hanımlığı bekledim olmayınca da sorun ettim.

Daha neler vardır bi telefonunu kurcala saçma sapan kişilerle konuşmalarını da görürsün.
Öyle bir anlatıyor ki hep kurban bu olmuş, eski karısı çocuk hem ekonomik hem ev işlerine yardımcı olurken hiçbir şekilde çocuğa ilgi göstermemiş. Her işi o hallederken ilgisiz kalan da o olmuş falan.

Öyle bir anlatıyor ki hep kurban bu olmuş, eski karısı çocuk hem ekonomik hem ev işlerine yardımcı olurken hiçbir şekilde çocuğa ilgi göstermemiş. Her işi o hallederken ilgisiz kalan fa o olmuş falan.

Valla dene istersen aşko

Ama şunu unutma kadın erkek kurban psikolojisinde olan birinden sana hayır gelmez.

Yarın öbür gün seni kurt kendini yine kurban olarak gösterirler bu kurban psikolojisindeki kişiler.

Saçma sapan bahaneler sunmuş. Ekonomik problemler ona kaldı diye boşanması ayrı sorun. Evin ekonomisi ile ilgili sorumlulukları erkek üstlenir zaten. Bu bahane ile boşanması büyük sıkıntı.

Birisiyle tanıştım, çok uzun yıllar sevgili(nerdeyse liseden beri) olduktan sonra evlenmiş, boşanmış ve boşanalı 7 ay olmuş. Henüz yeni boşanan biri ile flört edilebilir mi? Şans verilmeli mi yoksa uzak mı durulmalı?
7 ay az bir zaman değil denenebilir. Boşanmış kadınlara önyargılı bakılmasına nasıl karşıysam aynı şeyi erkek içinde düşünüyorum. İnsanın iyisi kötüsü vardır denemeden bilemezsiniz. Evlilikte aldatma, şiddet gibi durumlar haricinde hataların çoğu ortaktır, kimse melek değil kadında erkekte. Deneyimime göre boşanmış erkek iyidir, gerçekten yeni bir hayat kurmaya çalışıyorsa, samimi duyguları varsa ilk evliliğinde yaptığı hataları bir daha yapmamaya çalışıyor bu da olumlu bir şey bence. Boşanma erkek içinde zor , kimse mutlu olduğu yuvayı kolayına bırakmaz, erkeklerde o yuvaları kurmak için kadın kadar emek harcıyor. O yüzden yine diyorum denemeden bilemezsiniz.
Not: boşanmış bir adamla evlendim, bin kez olsa yine onu seçerim :)

Çocuklu degılse buyrun takılın
Cocukluysa cocugu yla zamanından çalmayın ileride de ana olamazsınız zaten
Yazık o cocuga.

Baskası sebep olsun olacaklara
Siz degıl

Sizde kumasınıza gore birini bulun tek erkek o mu

Öyle bir anlatıyor ki hep kurban bu olmuş, eski karısı çocuk hem ekonomik hem ev işlerine yardımcı olurken hiçbir şekilde çocuğa ilgi göstermemiş. Her işi o hallederken ilgisiz kalan da o olmuş falan.
eril enerjisi düşük bi tip
kadından maddi dahil olmak üzere çok fazla beklentisi var
evliliği içerisinde " biz " demeyi becerememiş bi tip
fiziksel olarak beğendiysen, aktif cinsel hayatın varsa, takılmalık vakit geçirebilirsin yalnızsan, sıkılıyorsan falan
ama ciddi düşünmeni tavsiye etmem . ben öyle takılmaya uygun değilim kapılırım diyorsan uzak dur .

Kim boşanmış gerçi boşanmak bitiş.İnsanlar bir sabah uyanıp dur aşık olduğum adamı kadını bı adliye ye gidip bosayim sonra bı ekmek alır gelir kahvaltı ederim demiyor.Erkek yada kadın boşandiysa çoktan bitmiştir zaten.Bir tarafın hala umudu olmasi masal .Bunu burda kimse doğru cevaplayamaz elimizde sihirli küre yok.Belki iyi olacak kader Allah yani biz bilemeyiz

Geçmişteki insanın beklentisi yoluna bakan insanı bağlamaz siz kabul etmezsiniz başkası farklı düşünür o başlar mutluda olur.Sizin mutsuz yada mutlu olacağınız birinin sevgilisinden eşinden yeni ayrılmasına bağlı değil.Herkes yara bandı aramıyor bitiren sağlıklı düşünen insanlarda var.Zaten yurumeyecek ilişki adamın hayatında 5 yıldir kimse olmasada yürümez

Valla dene istersen aşko

Ama şunu unutma kadın erkek kurban psikolojisinde olan birinden sana hayır gelmez.

Yarın öbür gün seni kurt kendini yine kurban olarak gösterirler bu kurban psikolojisindeki kişiler.
Bana olanları anlatırken aynen sizin gibi düşündüm. Sanırım hem kadın hem erkek fark etmeksizin bu tarz kurban rolüne yatınca karşıya daha sempatik ya da daha güvenilir bir imaj çizdiklerini düşünüyorlar. Fazla irdelemeyen ya da belki bağlanma bozukluğuna sahip bireyler için bu tür yakınışlarda bulunan insanlar çekici gelebilir. Fakat bende şüphe uyandırıyor açıkçası o yüzden haklısınız.

Bana olanları anlatırken aynen sizin gibi düşündüm. Sanırım hem kadın hem erkek fark etmeksizin bu tarz kurban rolüne yatınca karşıya daha sempatik ya da daha güvenilir bir imaj çizdiklerini düşünüyorlar. Fazla irdelemeyen ya da belki bağlanma bozukluğuna sahip bireyler için bu tür yakınışlarda bulunan insanlar çekici gelebilir. Fakat bende şüphe uyandırıyor açıkçası o yüzden haklısınız.

Hele hiç evlenmemişsen hiç bulaşma canım benim. Hiç gerek yok eski sorunları olanlarla.

Boşanan bazi erkekler de eski esini kotuleyip kendini kurban olarak gostermiyor mu orada durup he canim bi sen iyisin karin kotuydu diyorum :) flort et ama ciddi düşünme derim. Sorumluluk almayi sevmeyen biri izlenimi verdi bana

Yani çoluk çocuk bilmem.Herkesin hayatı kendine siz bir iliskiye baslamadiniz diye tekrar biraraya gelmez insanlar Adamda gider başkasıyla başlar .Kadında tekrar evlenebilir.Yani boşanmada imisler kimse kimseyi zorla silah zoruyla boşamiyor bir kere.Kader yani herşey istediğimiz gibi değil hayatta bunu cetvelle dümdüz böyle olacak dersek hayatda hadi ordan sen kimsin der diyor zaten.Kisilerin kader yolu beraber yiyip içeceği bitti ise yollar ayrılır.ölüm gibi nasilki onada dur gelme diyemiyoruz biten biter.Cocuklar büyür hayat sonlanır gerisi laf.Bunu kabul etmek zor çoğu insan herşey değişmeden sonsuza kadar kalsın istiyor fakat dünya böyle yaratılmamış insan başına gelen herşeye rağmen dimdik yürümek zorunda ya isteye isteye yada beklenti ile çürüye çürüye........

X