Yeni burun ameliyatı oldum kızlar yorumlar mısınız

Kızlar yeni burun ameliyatı oldum kapalı teknik ile şişliklerim neredeyse indi 14 gün oldu. Ancak burnum yüzüme göre çok kısa ve küçük kalmış dudak mesafem çok açılmış gibi duruyor en azından ben öyle görüyorum. Eski burnum hafif kemerli ve burun ucum düşüktü ama burun benim yüzüme hiç olmamış gibi görüyorum aynadan eskisinide yenisinide ekledim daha 14 günlükken böyleyse 1 sene içinde dahada küçülür diye düşünüyorum ben mi yanlış düşünüyorum sizlerde yorumlarsanız çok sevinirim
Bence önden de yandan da çok hoş olmuş zamanla burun yüze oturuyo toparlanıyor bıyık bölgesi ilk aylar bence aşağı sarkık duruyor bir farklılık oluyo çok oynatamayınca da mesafe çok açık gibi geliyor insana ama zaman geçtikçe öyle gelmeyecektir o bıyık bölgesinin de toparlanma süreci var bence

Burnunuz yüzünüzle uyumlu olmuş delikler de çok görünmüyor karşıdan şükür etmelisiniz fakat dolgu falan bulaşık yüzünüzü daha çok degistirmenizi onermem. Şişlikler inince simanız biraz eskisine benzeyecek azcik sabir edin ben ince deriliyim sisliklerim indikce eskiye dondum gibi ama hala burun deliklerim karşıya bakiyo

Ayy çok güzel olmuş kalkıklığı iyi ve daha genç göstermiş zamanla alışırsın yüzüne oturunca burnun

Kızlar yeni burun ameliyatı oldum kapalı teknik ile şişliklerim neredeyse indi 14 gün oldu. Ancak burnum yüzüme göre çok kısa ve küçük kalmış dudak mesafem çok açılmış gibi duruyor en azından ben öyle görüyorum. Eski burnum hafif kemerli ve burun ucum düşüktü ama burun benim yüzüme hiç olmamış gibi görüyorum aynadan eskisinide yenisinide ekledim daha 14 günlükken böyleyse 1 sene içinde dahada küçülür diye düşünüyorum ben mi yanlış düşünüyorum sizlerde yorumlarsanız çok sevinirim
el

Kızlar bi kaç güne tam 1 ay olacak ameliyat olalı ancak burun deliklerimin önden gözüküyor olması beni çok rahatsız ediyor. Daha önce gözükmediği için mi garipsiyorum yoksa gerçekten garip mi onuda çözemedim. Zamanla iner diye kendimi teselli edemiyorum çünkü ödemlerimin çoğu gitti ve ince deriliyim. Sorun bende mi yoksa karşıdan bakınca burun içinin gözükmesi normal mi sizce

Aslında burnumu bende beğendim doktorum güzel bir burun yapmış ama benim yüzüme olmamış gibi geliyor ben yandan uzun bir görünüm olsun istemediğimi söyledim ama bu kadar boyunu kısaltmasını istememiştim dudak burun mesafem çok açıl duruyor bu sebeple o yüzden önden yüzüm tuhaf duruyor
Daha çok erken zamanla ucu bı tık iniyo zaten öyle kalmiyo

Kızlar ben eski halimi bildiğim alıştığım için dudak mesafesi açılınca simam değişti o yüzden bana çok başka birisi olarak geliyor kendimi çok itici hissediyorum o mesafeden dolayı dudak dolgusu kurtarır mı sizce oradaki mesafeyi
Ben sargim çıkınca o dudak burun mesafeyi hiç begenmemistim şok olmuştum hatta bu kadar neden açık diye zamanla inecek o burnun bende böyle istedim doğal olsun sonra burun bı tık inince keşke daha kalkık yaptirsaydim diye düşündüm

Kızlar bi kaç güne tam 1 ay olacak ameliyat olalı ancak burun deliklerimin önden gözüküyor olması beni çok rahatsız ediyor. Daha önce gözükmediği için mi garipsiyorum yoksa gerçekten garip mi onuda çözemedim. Zamanla iner diye kendimi teselli edemiyorum çünkü ödemlerimin çoğu gitti ve ince deriliyim. Sorun bende mi yoksa karşıdan bakınca burun içinin gözükmesi normal mi sizce
Ben size 2. Ay ve 2 haftalik fotomu atmıştım merak etmeyin aynı öyle olacak hatta benim bu konuda açtığım bi konu vardı doktorun indirme işlemiyle ilgili. Dün ağladım baya doktor da mutsuz etme kendini neden kafaya takıyorsun ucunu yukarı tutan dikişleri alırım burnun iner dedi. Ayni işlemi youtubeda bir doktorun hastasına söylediğini de okudum başka bir yerde de okudum ama sanırım ihtiyacım kalmayacak çünkü gerçekten iniyor burun

1 ay erken ama doktorum bana 6-8 ay dedi ince deriler için kalınlar için 1,5 yıl. bende aynı şeyi yaşıyorum gerçekten hoş değil inşallah karşıdan delikler görünmicek şekilde düşer. masaj yapıyor msuunz?

Doktor adı alabilir miyiim

Benim kapalı teknik ile oldu kızlar ameliyatım ve doktorum burnumu kısalttığı için daha fazla düşeceğini sanmıyorum ben doktorumun yaptığı tekniğe göre öyle düşme payı olayı falan yok diye biliyorum sanırım 6 ayda geçse em fazla burun yerine oturur ama ucu düşmez burun ucunu tekrar düşürmek zor bi işlem mi bilginiz var mı

Benim kapalı teknik ile oldu kızlar ameliyatım ve doktorum burnumu kısalttığı için daha fazla düşeceğini sanmıyorum ben doktorumun yaptığı tekniğe göre öyle düşme payı olayı falan yok diye biliyorum sanırım 6 ayda geçse em fazla burun yerine oturur ama ucu düşmez burun ucunu tekrar düşürmek zor bi işlem mi bilginiz var mı
Bende kapalı teknikle oldum düşer derken oturur anlamda diyorum ilk olduğun gibi kalmiyo tabiki ucu

Eğer kisalttiysa zor olabilir ama kısaltmalar kaldirdiysa kolay demişti doktorum. Kaldırdığı için kısa görünüyor olabilir mi?

Kısalttı maalesef çünkü diğer hastalarında da gerek duyarsa kısaltma yaptığını gördüm videolarında kısaltmadan kaldırsa düşmesi için umudum olurdu :KK43:

X