Çamaşır ve Kurutma Makineleri Yeni camasir makinesi alacagim tavsiyleriniz?

Hangi camasir makinesi almaliyim?

• Ankete Katılan
    27
çatal bıçakları dizmek için öyle ugrasıyormusun :/ oyyy üşenirim ben öylee rastgele koyarım herhlde...

ikisinden biri senin ki ? ama dediğim gibi uğraşamam ben böyle gına gelir huyumu biliyorum yerleştirmem rastgele atarım :KK70:

bende şuna baktım ;

yorumları yoktu bulamadım ..

aldırıcam zatennnn kurutma makinesi kurtulusu yok beyfendinin :KK70:

Canim 2.si galiba biz gittigimizde de 2 tane birbirine cok benziyordu magazada bunu aldik daha pahali olan vardi onu almadik hangisi ucuzsa o benimki :KK70: :KK70:
Kizz cok kolay oyle tek tek ugrasmiosun direk giriyor zaten ama sepetliler tabiki rastgele koyuyorsun bence iyi makina

Canim 2.si galiba biz gittigimizde de 2 tane birbirine cok benziyordu magazada bunu aldik daha pahali olan vardi onu almadik hangisi ucuzsa o benimki :KK70: :KK70:
Kizz cok kolay oyle tek tek ugrasmiosun direk giriyor zaten ama sepetliler tabiki rastgele koyuyorsun bence iyi makina
Samsung sence iyi mi? Arçelik de düşünüyorum ama kararsızım yardım edin lütfen

Samsung sence iyi mi? Arçelik de düşünüyorum ama kararsızım yardım edin lütfen
Bence gayet iyi bir makina hata veriyor mesela diyelim ki sular az o hatayi veriyor filtrede sıkıntı var veriyor benim evimde arcelik marka hicbisey yok o yuzden onun icin bise diyemem ama o da guzel bi marka yani babamlar buzdolabi klima vs vardi

X