Yeni damatlık modelleri

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.862
29.824
60
Damatlığınız smokin yada siyah bir takım elbise olabilir. Seçiminizi yaparken, müstakbel eşinizin gelinliği ile bir uyum içerisinde olmanız gerektiğini unutmayın. İçine normal beyaz bir gömlek ve canlı renkte bir kravat yada Atatürk yaka beyaz bir gömlek ve İngiliz tarzı kısa bir kravat yada papyon giyebilirsiniz. İki alternatifte de yelek güzel ve tamamlayıcı olacaktır.

Damatlığınızı dilerseniz hazır alabilir yada diktirebilirsiniz. Diktirmeyi tercih ederseniz en az iki ay önce terziniz ile anlaşmalı ve kumaşınızı seçmelisiniz.

Hazır alacaksanız en az bir ay önce damatlığınızı aramaya başlayınız ve en geç düğüne on beş gün kala alınız. Hazır almak size zaman kazandıracak olsa da yapılması gereken tadilatlar olabileceğini dikkate alınız.
DAMATLIK%20(7).jpg

DAMATLIK.jpg

DAMATLIK%20(1).jpg

DAMATLIK%20(4).jpg

DAMATLIK%20(3).jpg

kiralik_smokin_damatlik_22.jpg

kiralik_smokin_damatlik_6.jpg

DAMATLIK%20(11).jpg

kiralik_smokin_damatlik_9.jpg

en güzeli ilk ve sonuncuda idare eder mavi çok kötü beyazda erkekte ben sevmiyorum helede sarışınsa hiç yakışmıyor bana göre papyon zaten hiç hiç ..:umursamaz: en iyisi kravat..

Merhaba arkadaslar
Yakinda evleniyorum ve sevgilimin damatliga ihtiyaci var (dogal olarak)..
Yanliz problem Konya'da istedigimiz modeli diktiremiyoruz..
Yukarida bulunan 3'cu ve 6'ci modelden bahsediyorum..
Sizin tanidiginiz yada bildiginiz bir yer varsa (sehir fark etmiyor), lütfen yardimci olun..

X