Yeni evleneceklere alışveriş tavsiyem

mkupeli

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2015
11
0
34
Genelde hangi mobilya markalarından alışveriş yapıyorsunuz ya da ne sıkla mobilyalarınızı değiştiriyorsunuz? Açıkçası ben bu konuda biraz sabit fikirli biri olarak bir kere aldığım takımı senelerdir kullanan bir tipim. Zamanında aldığım şeyleri değiştirme konusunda çok sıkıntı yaşıyorum. Çünkü alıştığım bir şeye bağlandım mı bir farklısını hiç beğenmeyecekmiş gibi oluyorum. Birde dayanıklı bir ürün çıkarsa zaten uzun süre de dayandığından sıkıntı da yaşamıyordum. Ta ki geçenlerde teyzem eve gelip bu mobilyalardan sıkılmadın mı ne zaman değiştireceksin diyene kadar. Evet kendisi biraz açık sözlü. Ev dekorasyonu konusunda da titiz biridir söylemem gerekirse. O da öyle deyince normalde çok umursamazdım ama bu sefer ben de rahatsız oldum o mobilyalardan ve artık değişim zamanı çoktan gelmiş dedim içimden. Geçenlerde de farklı mobilya markaları arasında dolanıp duruyordum. Çok aşırı bilinmiş mobilya markalarının ürünleri de bana herkes tarafından kullanılıyormuş gibi bir izlenim verdiğinden daha farklı seçeneklere yöneldim.
http://www.kadinlarkulubu.com/wp-content/uploads/2015/08/yatak-odalari.jpg Geçenlerde Beyoğlu taraflarındayken bir mobilya mağazası önüme çıktı. Hemen arkadaşla daldık içeri. mobilya adında bir tabelası vardı. Ürünler isterseniz modern dizaynda isterseniz de vintage tasarımında olduğunu görünce dikkatimi çekti yani tek bir tip değil. Eski tarz mobilyaları da çok seviyorum kesinlikle ve bunlara sıkça rastlamanız mümkün. Ama evin genel havasının da eski tarzı anımsatması gerekiyor ki bir uyum sağlasın. Bu sebeple daha modern ve spor tasarımlı mobilyalara yönelmeyi tercih ettim. Açıkçası bir köşe takımı almayı çok istiyordum zaten. Evimin genel havası soft yani açık ve yumuşak renklerle hakim olduğundan koltuk olarak da bu tarz renklerden istiyordum ki zaten genelde beyazlar, sütlü kahveler hakim koltuk takımlarına. Neyse onca arayıştan sonra beyaz renkte lenova adlı bir köşe takımından aldım. Oldukça spor bir görüntüsü var. Açıkçası çok da rahat gözüküyor yani üzerine kurulup saatlerce televizyon izlemelik samimi bir koltuk takımı gibi geldi bana.
http://www.kadinlarkulubu.com/wp-content/uploads/2015/08/Yatak-Odasi-Takimlari.jpg Siparişimi verdim ve koltuklarımın gelmesini bekliyorum artık. çalışanları da çok ilgiliydi. Özgürce mağazada gezindim hiçbir şekilde karışıp zorla bir şey beğendirmediler. Çok sevdim. Ayrıca ...mobilyanın internet sitesi de var orada da modellere ulaşabilirsiniz. Farklı tasarımları var modernize, eski antika versiyonlara kadar geniş seçenekler sunuyor. Fiyat olarak da oldukça makul. Ben çok beğendim bakalım koltuklarım bir an önce gelsin de rahat rahat uzanayım üzerinde diye hayalini kuruyorum şimdiden.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
X