Yeni evli ve hamile

Siz gebe mi kalamıyorsunuz ya da ne ben hatırlayamadım. Başka konulara da yazıyorsunuz ama gebelik mi olmuyordu zaten korunurken mi olmuyordu
Korunmazken olmuyor.üstelik hiçbir neden yok.evli değilim ama o kadar olmamasına alıştım ki korunmuyorum bile.hergün de sevişirim.

Kürtaj hakkınız lakin eşinize söylememek gibi bir lüksünüz yok.
Tek basınıza yapmadınız eğer ondan gizlerseniz boşanmaya kadar gitse haklı adam. Gizli saklı kendinizin alacağı bir karar değil bu! Bencilsiniz.

Tam 6 yıl korunduk. 1.5 ayda onu nasıl becerebiliyosunuz ben de onu anlamıyorum. Yoğun cinsel hayatları varmış peh peh 🙄
Ahahha o da dogru:) kurtaj konusunda legal sinirlar olcusunde kadinin kararidir dememe ve isteyen yaptirsin fikrinde olmama ragmen asla ve asla bir dogum kontrol yontemi degildir diyorum. 21 yasimdan bu yana aktif bi cinsel hayatim var hic hamile kalmadim bu yasima kadar. Esimle de 10 yildir birlikteyiz masallahimiz varmis yani hic kazamiz olmamis:) yani isteyince oluyor bunun kondomu var hapi var diyaframi var hadj en en en olmadi ertesi gun hapi var. Bunlari yapip isi kurtaj noktasina getirmemek en iyisi. (Bilincli ve rizali iliskilerden bahsediyorum)

Ohoo bu dediğin olaylarda kadın senelerce kendine tecavüz eden(!) adamla aynı evde gıkını bile çıkarmadan yaşayacak, hamile kalınca mı dert olacak kadına ? Madem o ladar dertliymiş adamdan neden aynı evde yaşıyor.keza hamile kalınca aldırabilecek kadar serbestse nasıl tecavüze uğramış oluyor ? Sonuçta kürtajdan sonra eve gidip seks yapmaya devam edemiyorsun
En az e hafta lâzım.eee o tecavüzcü adam peki karıcığım madem aldırmışsın bir süre tecavüz etmeyeyim kanaman var mı diyecek ? Ya da nedne kanaman bar demeyecek mi? Iş ortaya çıkınca seni kesmeyecek adam sana nasıl tecavüz edebilecek karakterde olacak ? Saçma sapan bir mevzu.
Evliyken eşi tarafından değil başkası tarafından tecavuze uğrayıp hamile kalanlar için demek istedi arkadaş sanırım ben öyle anladım

X