Yeni evlilik arap singeri iğrençliği

Yusufbocegi61

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
1
0
32
Herkeze iyi akşamlar başımda büyük dert var sayın anne ve anne adayları arkadaşlar 1 yıllık yeni evliyim trabzonda yaşıyorum kısacası eşim kapanmamı istiyor ancak ben ailemden gelen ahlak ve edeple kapanmak istemiyorum eşimle cinsel hayatımız da çok mükemmel gidiyor neden böyle bir şey istedi anlam veremiyorum üstüne üstlük eşimde farklı tavırlar görmeye başladım son zamanlarda arap dizileri izlemeye ve trabzonda arap arkadaşlar edinmeye başladı bu arkadaşlardan farklı şeyler öğrendiğini veya etkilendiğini düşünmeye başlamıştım ki iphone geçmişinde arabic singer mı svinger mı ne yazıyordu araştırdığımda iğrenç şeyler gördüm cidden böyle bir şey düşünüyor mudur sizce ayrılmalı mı kapanmalı miyim yoksa ailemle durumu paylaşmalı miyim Allah bu arapların belasını versin mahvettiler güzel ülkemi

Hoşgeldin yeniden troll arkadaşım :)

zpr0jj.jpg

Yine mi ayrıştırma? Yine mi bölme çabaları??? Arkadaş niye belli bir etnik kökeni belirtirsiniz? Hedef belirtirsiniz? İnsanı iyi veya kötü diye ayırın. Yok Kürt yok Türk yok Arap yok çerkes bıktık be!!! O kocanın ahlaksızlıgı kardeşim Araplarla alakalı degil. İnşallah azalarak bitersiniz.

X