Yeni evliyim cinsellik sıfır

Çocuk sahibi olmak istemiyorum sadece cinsellik yaşayamadığım icin yaşayan kadınlar gıpta ediyorum o kadar. Alalade bir yere gitmek istemiyorum gittiğim herhangi bir yerde sonuçsuzda kalabilirim çünkü. O yüzden araştırdığım içime sinen yerler hep pahalı
Ne hissettiğinizi anlıyorum, ben de vajinismus geçmişliyim. Öyle çok çok bilinen ve aşırı pahalı bir yerde tedavi olmadım. Hatta çok ünlü kliniklerin ve doktorların yarı fiyatıydı o zaman. Kendi kendinize çözemiyorsanız uzman tedavisi olmadan maalesef bu şekilde devam ediyor vajinismus.

Ne hissettiğinizi anlıyorum, ben de vajinismus geçmişliyim. Öyle çok çok bilinen ve aşırı pahalı bir yerde tedavi olmadım. Hatta çok ünlü kliniklerin ve doktorların yarı fiyatıydı o zaman. Kendi kendinize çözemiyorsanız uzman tedavisi olmadan maalesef bu şekilde devam ediyor vajinismus.
Hangi doktor ve klinik öğrenebilirmiyim

Evliliğim neredeyse 1 sene olmak üzere.Ve biz eşimle henüz cinsel birliktelik yaşayamadık.Vajinismus olduğumu düşünüyorum, başta titreme ağlama ve itme atakları yaşarken zamanla bunları biraz törpüledim ve şuan sadece o ana geldiğinde kendimi kasıp geri çekiyorum veya eşimi itiyorum, sözün özü cinsellik yaşayamıyoruz. Kendime güvenip bu sefer başarıcam deyip yatakta geçirdiğimiz her gecenin sonunda hevesim yine kırılıyor, çok yoruldum. Eşimin önsevişmeyi bilmedigini düşünüyorum, biraz özel olacak ama öpüşüyoruz, biraz vücudumu öpüyor ardından cinsel organlarımızla sürtünme yaşıyoruz, bu aşamada bende ıslanma oluyor(zevk suyu) asla orgazm olamıyorum tabi, uyarıldığım için oluyor. Ve bundan rahatsız olduğumu kaç defa belirttim aslında, birleşme olmadan sürtünme olduğunda o bölgemde yanma oluyor diye dolayısıyla zaten tedirginim hepten tüm isteğim kaçıyor. Fizigim düzgün ama eşim artık çekicimi bulmuyor, sıkıldımı neden hep benim o korktuğum bölgeye odaklanıyor anlamıyorum erkekler hep böylemi. Sevgiliyken bile daha çok zevk alırdım daha çok arzulardım.

Bu gecelerin sonu genelde atışmayla bitiyor, yani eşim gerekenden fazla anlayışlı. Şöyleki her seferinde buna bir çözüm bulmalıyız diye konuşmaya çalışıyorum yavaş yavaş olcak zamanla olcak ilerleme katediyoruz diye beni geçiştiriyor. Sevişirken böyle böyle yapma diyorum tamam diyor yine yapıyor.(sürtünme) Doktora gidelim dedim hatta araştırdım aradım çok maliyetli 50bini buluyor buna bu bütçeyi ayıramıyor/ayırmak istemiyor.(ama kendine önümızdeki ay ıphone alacak..)

Neyse dün gece artık cinnet geçirdim diyebilirim bu savsaklayan hallerine. Baya tartıştık, odadan kovdum ayrı uyuduk. Şuan bebek sahibi olmak istemiyorum ama hamile birini görünce içim gidiyor herkes yapıyor ben eksiğim diye. Tek başıma çözmeye gücüm yetmiyor ve bu durum beni artık yalnız hissettirmeye başladı. Eşim devamlı beni öper sarılır sevdiğini söyler ama biz sevgiliykende böyleydik evlilik bundan ibaret olmamalı. Kendimi çok kötü hissediyorum, soğudumda biraz ne yapabilirim bundan sonra fikirlerinize açıgım..

Eşinizle atismanizin sebebini çok anlayamadım. Adam 1 yıldır anlayış gösteriyormus zaten. Üstüne düştünüz ve elinizden geleni yaptınız mı sahiden? Yaşamadım ama yaşasaydim en geç bir hafta sonra hastane yolunu tutmuştum. Herkes 50 bin liranın yolunu gozlemiyor bence, devlet hastanesine gidin ilk aşamada? Ben sizi de biraz ihmalkar buldum, yazdığınızdan farklı şeyler yapmadiysaniz yani.
Küçük de bir not düşeyim, eşiniz uzun yıllar bı durumunuzu beklemek istemeyecektir.

Hangi doktor ve klinik öğrenebilirmiyim
Nazife Ergen'de tedavi oldum ben ama dediğim gibi vajinismus tedavisi yapan pek çok doktor var. Üşenmeyip hepsini tek tek arayın, bilgi alın. İsterseniz burada aktif vajinismus topiği var, arkadaşlarımız evde veya doktorda vajinismusu yenme süreçlerini paylaşıyor. Bir bakabilirsiniz.

Eşimin önsevişmeyi bilmedigini düşünüyorum, biraz özel olacak ama öpüşüyoruz, biraz vücudumu öpüyor ardından cinsel organlarımızla sürtünme yaşıyoruz, bu aşamada bende ıslanma oluyor(zevk suyu) asla orgazm olamıyorum tabi, uyarıldığım için oluyor.

Anlattığınıza göre on sevişme yeterli, sürtünme uzayınca yanma oluyor..
Hiç üste çıkıp, yavaş yavaş belki her gün biraz daha almayı denediniz mi?

Nazife Ergen'de tedavi oldum ben ama dediğim gibi vajinismus tedavisi yapan pek çok doktor var. Üşenmeyip hepsini tek tek arayın, bilgi alın. İsterseniz burada aktif vajinismus topiği var, arkadaşlarımız evde veya doktorda vajinismusu yenme süreçlerini paylaşıyor. Bir bakabilirsiniz.
Teşekkürler araştırıcam

Eşimin önsevişmeyi bilmedigini düşünüyorum, biraz özel olacak ama öpüşüyoruz, biraz vücudumu öpüyor ardından cinsel organlarımızla sürtünme yaşıyoruz, bu aşamada bende ıslanma oluyor(zevk suyu) asla orgazm olamıyorum tabi, uyarıldığım için oluyor.

Anlattığınıza göre on sevişme yeterli, sürtünme uzayınca yanma oluyor..
Hiç üste çıkıp, yavaş yavaş belki her gün biraz daha almayı denediniz mi?
Gibi.. evet denedim üstteykende alamıyorum

Eşinizle atismanizin sebebini çok anlayamadım. Adam 1 yıldır anlayış gösteriyormus zaten. Üstüne düştünüz ve elinizden geleni yaptınız mı sahiden? Yaşamadım ama yaşasaydim en geç bir hafta sonra hastane yolunu tutmuştum. Herkes 50 bin liranın yolunu gozlemiyor bence, devlet hastanesine gidin ilk aşamada? Ben sizi de biraz ihmalkar buldum, yazdığınızdan farklı şeyler yapmadiysaniz yani.
Küçük de bir not düşeyim, eşiniz uzun yıllar bı durumunuzu beklemek istemeyecektir.
Evet bunu yaşamadığınız çok belli oluyor, devlet hastanesi yorumunuz güldürdü sağolun

Evet bunu yaşamadığınız çok belli oluyor, devlet hastanesi yorumunuz güldürdü sağolun
Yaşamadım ama en yakın arkadaşım yaşadı. O da ilk devlet hastanesine gitmişti. Demek istediğim bir yerden başladınız mı? Devlet olur özel olur klinik olur her neyse.. eğer bir çabamız olduysa yorumumu dikkate almayın, çünkü öyle bir mesajınızı görmedim. Çok yeni evli değilsiniz, 1 yıl diyorsunuz.

vajinismus olduğunu düşünüyorsan mutlaka destek almalısın bence. hipnoz yöntemini araştırdın mı bu şekilde vajinismusu yenen arkadaşlar var MelodiminEsi MelodiminEsi görürse daha iyi anlatabilir
Evet ben bir günde kurtuldum bu yöntem sayesinde. Arkadaşımız isterse özelden bilgi almak için yazabilirim.

Valla doğru mu yalan mı bilemiyorum ama sürtünmede bile özellikle boşalmalar hamile kalmaya çalışmalar filan okuduk buralarda. Yani ihmal etmeyin korunmayı tavsiyem bu. 🍀 inşallah tedavi olursunuz ve mutlu olursunuz.
Vajinismusum hiç birlikte olamadık 1 ay sonra doğum yapıcam :) dikkatli olun

X