Yeni evliyiz ama 40 yıllık evli gibiyiz

suheydaelif

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2023
155
155
28
Merhaba kızlar. Bu çok özel konuyu sadece burada konuṣabiliyorum. Eṣimle 8 aydır evliyiz. Git gide daha az iliṣkiye giriyoruz. Mesela ṣimdi hafta'da 1'e düṣtü.
Benim libidom çok yüksek.
Önünde soyunuyorum,hiç bir ṣey yokmuṣ gibi yapıyor. Hep ben sırnaṣıyorum. Kendimi sapık gibi hisediyorum artık.
Vajinam'dan tiksindiğini düṣünüyorum çünkü hiç oraya dokunmaz, dokunursa bile kıyafetin üstünden canımı acıtıyor.
Oral seks diye zaten birṣey yok evliliğimze.
Onun için cinsel hayatın hiç bir önemi yok. Ter kokusuyla seviṣir, çok ter kokuyorsun diyorum bana deodorant sıkmadım der güler.
Ben bunu hak etmedim, ondan önce hiç bir erkeğin eline dokunmadım.

Merhaba kızlar. Bu çok özel konuyu sadece burada konuṣabiliyorum. Eṣimle 8 aydır evliyiz. Git gide daha az iliṣkiye giriyoruz. Mesela ṣimdi hafta'da 1'e düṣtü.
Önünde soyunuyorum,hiç bir ṣey yokmuṣ gibi yapıyor. Hep ben sırnaṣıyorum. Kendimi sapık gibi hisediyorum artık.
Vajinam'dan tiksindiğini düṣünüyorum çünkü hiç oraya dokunmaz, dokunursa bile kıyafetin üstünden canımı acıtıyor.
Onun için cinsel hayatın hiç bir önemi yok. Ter kokusuyla seviṣir, çok ter kokuyorsun diyorum bana deodorant sıkmadım der güler.
Benim eşimde öyleydi hiç dokunmazdı ellemezdi hiç boşalıp orgzm olmadım 6 sene geçti artık patladım bende ilişki sırasında bu konuyu belirttim ben senş boşalıyosun sanıyodum dedi belkide bilmiyordur bi konuşsanız mı

hiç mi dokunmadı yada oral falan sevmiyor mu? siz teklif etseniz birlikte yapmayı ne bilim tuhaf sadece kendini düşünmesi bencilik ön sevişme falan yaşıyor musunuz?

Özel bolgenize dokunmamasi nedeni nedir. Tiksindiginden emin misiniz. Erkekler genelde düz düşünür. Dokunmaya ne gerek zaten eşimde iliskiden zevk alıyordur diye dokunmanin onemini farketmiyor olabilir. Cidden erkekler bazen çocuk gibi de olabiliyor. Ha eğer ki bencilliginden dokunmadığıni eminseniz orası ayrı. Siz direkt söyleyin. Dokunmani ilgilenmeni istiyorum esimsin sonuçta diyin. Hijyen konusu önemli. Terli adamla yatmayın bi zahmet. O önemsemiyorsa kokusunu sizde "kokan birisiyle seks yapamam ister duş al ister alma"diyin. Sınırlarınızı çekin. Duş olmasada benzer bir sorunu bende eşimle yaşadım. Benim eşim dikkat eder mesela fakat birkaç kez dişini fircalamadan heyecana kapıldı seks başlatmak istedi. Ben kabul etmedim. Sınır çizerseniz er geç öğrenir. Yoksa koltukla sevisecek hali yok ya

Nişanlılık sürecinde adamın cinsellikten ne anladığını, ne yapacağını bilip bilmediğini, özenli olup olmayacağını değerlendirdiniz mi, bir şeyler yaşadınız mı? Her şeyi sürprize bırakmak anlaşılır şey değil. Hatta birkaç yıl flört edip hiç birbirini tanıyamamış insanlar evlenip cinsel hayat yoksunluğu çekiyor, birkaç aylık evliyken boşanmaktan bahsediyorlar. Ter kokulu, dişini fırçalamamış adamla sevişmek ne yaa!!!

Yanlış veya doğru bir yorumda bulunacağım bence evlilikten önce çok abartılmadan cinsel konular konuşulmalı ten uyumu var mı bakılmalı kim nelerden hoşlanıyor belirtilmeli bence ben böyle olduğunu düşünüyorum . Diğer türlü iki inan birbiri hakkında özel konular konuşmadan evlenmemeli bence .
Ayrıca el ele tutuşanlar en azından o heyecanı yaşamış siz bilmeden evlenmişsiniz sizce hangisi
Doğru ?

Yanlış veya doğru bir yorumda bulunacağım bence evlilikten önce çok abartılmadan cinsel konular konuşulmalı ten uyumu var mı bakılmalı kim nelerden hoşlanıyor belirtilmeli bence ben böyle olduğunu düşünüyorum . Diğer türlü iki inan birbiri hakkında özel konular konuşmadan evlenmemeli bence .
Ayrıca el ele tutuşanlar en azından o heyecanı yaşamış siz bilmeden evlenmişsiniz sizce hangisi
Doğru ?
Haklısınız ama suda var kimse evlenmeden önce evet ben isteksizim yok bende sorun var. Seni mutlu edemem demez. Bazıları bilerek saklıyor büyük sorunları bile. Sadece cinsellikte değil diğer şeylerde de böyle. Ayrica erkekler sevgiliyken nişanliyken beş dk görüşmek için bile uzak yol gelenler oluyor. Tabikide çok ilgi alaka oluyor. Her yönden mutlu ediyor. Aslında naparsan yap aynı eve girmeden anlayamazsin. Ha evlilik öncesi iliskiye giren varsa onlar anlıyor olabilir

Esinizle açık ve dürüst şekilde ilişki sırasındaki beklentilerinizden konuşmanız lazım. Bilmiyorlar mı yoksa çekiniyorlar mı bilmiyorum ama konuşmadan istekleriniz kendiliğinden yerine gelmez diye düşünüyorum.

Eşinizle konuşmalısınız , bende eşime göre daha libidom yüksektir , eşim şuan ailesel olarak ve mesleki olarak zor bir süreçten geçiyor ve git gide azalıyor bizim de bu durumlar. Fakat bende önünde soyunuyordum felan ya diyorum şu kafanı bir çevir bak hiç bi ilgini çekmiyor önünde öyle durmam .. sonra sonra kafasına dank etti ama şuan diğer durumlardan ötürü zaten üstüne gitmiyorum ama diğer zamanlar farklı iç çamaşırlar arada bir mesajlaşmalar şakalar felan ile idare ediyorum ayrıca hijyen konusunda da eşinize söyleyin siz yanına gidince yıkanmış tertemiz şekilde beraber oluyorsunuz aynı saygıyı aynı özeni onunda göstermesini dileyin hatta neler hoşunuza gidebileceğini konuşun siz eşsiniz bunları konuşabilmeniz gerekiyor ben eşimle uzun süre oral felan yaşamıyorduk benim utancımdan mesela eşim bana adım attı o beni açtı bana yardım etti isteklerimizin neler olduğunu o şekilde konuşabildik biriniz açmalısınız oral seks hayatın bir parçasıdır karşılıklı herşey tiksinecek birşey olduğunu düşünmüyorum herkes yapmak zorunda değil ama sonuçta eş olunca bişeyinden tiksinme olmaz tıpkı aynı çataldan kaşıktan yemek gibi bişey bu .. birbirinize net açık olun..

Son cümlenize istinaden yazıyorum. Daha önce en azından eşinize dokunsaydınız konu açmak zorunda kalmazdınız. Bir de bunu haketmediğinizin gerekçesi olarak başka erkeğin eline dokunmamayı gösteriyorsunuz. Başka erkeğin eline dokunmuş olsaydınız okey miydi yani?

Eşinizle konuşmalısınız , bende eşime göre daha libidom yüksektir , eşim şuan ailesel olarak ve mesleki olarak zor bir süreçten geçiyor ve git gide azalıyor bizim de bu durumlar. Fakat bende önünde soyunuyordum felan ya diyorum şu kafanı bir çevir bak hiç bi ilgini çekmiyor önünde öyle durmam .. sonra sonra kafasına dank etti ama şuan diğer durumlardan ötürü zaten üstüne gitmiyorum ama diğer zamanlar farklı iç çamaşırlar arada bir mesajlaşmalar şakalar felan ile idare ediyorum ayrıca hijyen konusunda da eşinize söyleyin siz yanına gidince yıkanmış tertemiz şekilde beraber oluyorsunuz aynı saygıyı aynı özeni onunda göstermesini dileyin hatta neler hoşunuza gidebileceğini konuşun siz eşsiniz bunları konuşabilmeniz gerekiyor ben eşimle uzun süre oral felan yaşamıyorduk benim utancımdan mesela eşim bana adım attı o beni açtı bana yardım etti isteklerimizin neler olduğunu o şekilde konuşabildik biriniz açmalısınız oral seks hayatın bir parçasıdır karşılıklı herşey tiksinecek birşey olduğunu düşünmüyorum herkes yapmak zorunda değil ama sonuçta eş olunca bişeyinden tiksinme olmaz tıpkı aynı çataldan kaşıktan yemek gibi bişey bu .. birbirinize net açık olun..
Ne acayipler Allah aşkına.ne ilgisi var ailevi sorunla? Şuradaki buradaki sorunla.sevişmeyi en seven kişiler dünyanın en gelişmemiş ülkelerindeki kişiler.adamlar aç aç, kafasına bomba yağarken sevişiyor.iki kıytırık sorunumsu da bizimkiler gidiyor.biz erkek arkadaşımla başımıza bombalar yağarken sevinmiştik.bunlarin zor süreci de hiç bitmiyor hee.herşey bahane.

Son cümlenize istinaden yazıyorum. Daha önce en azından eşinize dokunsaydınız konu açmak zorunda kalmazdınız. Bir de bunu haketmediğinizin gerekçesi olarak başka erkeğin eline dokunmamayı gösteriyorsunuz. Başka erkeğin eline dokunmuş olsaydınız okey miydi yani?
Bu kafa yapısı sorunlu işte.sonra sonuç bu konu işte.tabulaştırılmış cinsellik.

Ne acayipler Allah aşkına.ne ilgisi var ailevi sorunla? Şuradaki buradaki sorunla.sevişmeyi en seven kişiler dünyanın en gelişmemiş ülkelerindeki kişiler.adamlar aç aç, kafasına bomba yağarken sevişiyor.iki kıytırık sorunumsu da bizimkiler gidiyor.biz erkek arkadaşımla başımıza bombalar yağarken sevinmiştik.bunlarin zor süreci de hiç bitmiyor hee.herşey bahane.
Ay dimi ya sürekli doğurmaları bir de

Dokunsaydınız belki şimdi zevkten dört köşeydiniz hanımefendi. Saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz. E tabii size öyle öğretiyorlar sözümona namusunu koruyup helalinle yaşadığın her şeyin olağanüstü güzel olacağını söylüyorlar. Geçmişler olsun diyelim. Cinselliğin düzeldigini görmedi bu gözler.

Dokunsaydınız belki şimdi zevkten dört köşeydiniz hanımefendi. Saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz. E tabii size öyle öğretiyorlar sözümona namusunu koruyup helalinle yaşadığın her şeyin olağanüstü güzel olacağını söylüyorlar. Geçmişler olsun diyelim. Cinselliğin düzeldigini görmedi bu gözler.
Bizi de böyle saçma zihniyetlere büyüttüklerini ama küçücük halimle bile içimden dalga geçip, saçmalık bunlar diyormuş.bazı kişiler kazık kadar insan oluyor hâlâ doğru düşünmeyi beceremiyor.5 yaşında ne ezberletildiyse o.garip gerçekten.

Bizi de böyle saçma zihniyetlere büyüttüklerini ama küçücük halimle bile içimden dalga geçip, saçmalık bunlar diyormuş.bazı kişiler kazık kadar insan oluyor hâlâ doğru düşünmeyi beceremiyor.5 yaşında ne ezberletildiyse o.garip gerçekten.
28 yaşındaymış şok oldum. Eline erkek eli değmediği için hakettiğinin çoklu orgazm olduğunu düşünüyor 28 yasinda. Elindeki adam oral bile yapmıyor, orali bırak dokunmuyor. Ne acı.

28 yaşındaymış şok oldum. Eline erkek eli değmediği için hakettiğinin çoklu orgazm olduğunu düşünüyor 28 yasinda. Elindeki adam oral bile yapmıyor, orali bırak dokunmuyor. Ne acı.
Şimdi bu adam herkesin başına gelebilirdi ama konu sahibi bu tarz konuları düşünmeyi bilmediğini için anlamamış doğal olarak.hep erkeklerde sorun buluyoruz ama kadınlarımız da bu zihniyette olduğu için erkeklere öğrenme fırsatı kalmıyor.aman elime erkek eli değmesin derken yıllar geçiyor.en azgın zamanlarını boş geçiren erkek yeri geldiğinde de işi beceremiyor.hep psikolojikman hem fiziken doğasına uygun yaşayamadığı için kimyası bozuluyor.özetimiz bu.düşünsene 13, 14 yaşında başlayan bir ihtiyaç 30, 35 yaşına kadar karşılanamıyor.gülüyoruz, dalga geçiyoruz ama resmen büyük bir insanlık dramı yaşanıyor ülkede.insanın en temel ve önemli ihtiyacı konusunda.insanlar kafasına bombalar yağarken, açlıktan kırılırken bile ihtiyaç duyuyorlar buna.nasıl çözeceğiz bilmem.

Şimdi bu adam herkesin başına gelebilirdi.ama bu tarz konuları düşünmeyi bilmediğini için anlamamış doğal olarak.hep erkeklerde sorun buluyoruz ama kadınlarımız da bu zihniyette olduğu için erkeklere öğrenme fırsatı kalmıyor.aman elime erkek eli değmesin derken.en azgın zamanlarını boş geçiren erkek yeri geldiğinde de işi beceremiyor.hep psikolojikman hem fiziken doğasına uygun yaşayamadığı için kimyası bozuluyor.özetimiz bu.
Bakir erkekten Allah hepimizi korusun 🥲

Ailevi sorundan ziyade çok kötü bir hastalık evimize bomba gibi düştü ailesinden birini kaybetmek üzere ölüm döşeğinde yani sence de bi ilgisi olmasın mı ? Derdi büyük olmasa tartışma felan olsa kim takar ki zaten .. ben buna bahane diyemem kusura bakma bence kimse detayı bilmeden bu şekilde önyargılı olmamalı. Başına gelen çeken bilir. Ama evlilik Monoton olmamalı bundan yana bende değilim

X