Yeni evliyiz kocam cinsel isteksizlik yaşıyor lütfen yardım !!

Bulamadi sozun cok sacma. Fizyolojik olarak herkes sevismeyi bilir. Daha oncede kimseye dogru durust dokunmamissa malesef ki yalan soyluyor evlenince böyle oldum vs.. bana gore ciddi bir problem. Biryandan düzenli cinsel hayati olsun diye de evleniyor insan. Cozum bulmasi gerek. Gerci 10 gun olmus daha.

bizde ilk aylarda böyleydik

tabii benım bilmediğim bana söylemediği
bütün düğün mobılya kuaför gelinlik aklının fıkrının almadıgı bütün borçları
üstüne yıkmışlar meğer adam onun için toparlanamıyormuş ,

sizin böyle bir sorununuz varmı

Merhaba arkadaslar yeni evliyiz hala bakireyim eşim cinsel isteksizlik yaşıyor bi kaç denemede bekaret zarımı bulamadı ve organı o sürecte pasif hala geldi daha önce çok fazla kadınla birlikteliği olmamış bi kaç denemede basarısız olunca bu durum onu etkilemiş banada mahcup kalıyor bazen oluyor ki bana yaklaşıyor ben ona karsılık verince de yorgunum hastayım dizi bakıyorum diye reddediyor bazen tenime bile dokunmuyor hatta 1 gün boyunca bile beni öpmediği oluyor beni arzulamıyormusun dediğimdede senlik bi sıkıntı yok sen çok harikasın diyor hem yaklaşıp sonra geri cekiliyor doktora gidelim dediğim dede reddediyor geçici oldugunu söylüyor ne yapmam lazım severek evlendik cok iyi anlaşıyoruz aramızdaki tek sorun bu onun dısında evliliğimiz gayet iyi kendimede bakıyorum pasaklı gezmiyorum beni arzulasın diye güzel kokular sürüyorum etkilemeye calışıyorum evlenmeden önce beni hep arzuladıgını söylüyordu evlendikten sonra böyle oldum diyor ben bi kaç denemede onu hiç rencide etmeden anlayışla yaklaştım sorun degil olabilir baska zaman deneriz dedim ama cinsel hayatımız yok bu böyle nasıl devam edecek bilmiyorum
Kadınlar nasıl vajinismus oluyorsa erkekte de böyle Bi sorun olabilir. Biraz rahat bırakın belki ozaman herşey daha kolay olur

bizde ilk aylarda böyleydik

tabii benım bilmediğim bana söylemediği
bütün düğün mobılya kuaför gelinlik aklının fıkrının almadıgı bütün borçları
üstüne yıkmışlar meğer adam onun için toparlanamıyormuş ,

sizin böyle bir sorununuz varmı
Yok allaha şükürler olsun maddi bi sıkıntımız yok borc yapmamıştık hersey peşin alındı zaten sormuştum da pek çok kere bi sıkıntın mı var varsa paylaş ben sana her konuda destek olurum dedim birsey yok dedi bende mi bi sıkıntı var varsa söyle düzelteyim dedim onada seninle ilgili bi sıkıntım yok diyor adını koyamadıgım birsey var ne oldugunu bilmiyorum diyor

Yok allaha şükürler olsun maddi bi sıkıntımız yok borc yapmamıştık hersey peşin alındı zaten sormuştum da pek çok kere bi sıkıntın mı var varsa paylaş ben sana her konuda destek olurum dedim birsey yok dedi bende mi bi sıkıntı var varsa söyle düzelteyim dedim onada seninle ilgili bi sıkıntım yok diyor adını koyamadıgım birsey var ne oldugunu bilmiyorum diyor

libidosunun yükselmesini bekle ozaman
hiç yakın davranma evin içinde normal davran arada firirkik ver :KK45:
1 hafta 10 gün onun gelmesini bekle gelincede hiç soru sormadan direk sana dalmasına izin ver:KK52:

Ama biz nişanlılık dönemindeyken böyle degildi buluştugumuz zamanları bana sürekli dokunmak istiyordu hatta beni bi kaç kere eve bile cagırmıştı yanlız kalmak için ben gitmemiştim tabi o zamanlar daha heyecanlı daha arzuluydu bana karsı dün gecede konuştuk düzelmezse doktora gidexicegini ona güvenmemi bu durumun beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğini söyledi sadece biraz zaman istiyor
Anladım. Benim bahsettiğim sadece bir ihtimal aslında. Tıbbi bir sorunu olabilir - ve ya (bunu lütfen yanlış anlamayın) sizin vücudunuzu tahrik edici bulmuyor olabilir. Aslında şu an sadece fikir yürütebiliriz - tıbbi anlamda bir çözüm aramayı deneyin önce - hem fiziksel hem de piskolojik. İnşallah çözersiniz ve mutlu olursunuz, daha çok yeni evlisiniz çünkü. Bol şans!

bence cinsel istek artırcı ilaç kullanmalısınız ve eşinizden beklemekten ziyade ona siz yaklaşmalısınız onun da tahrik olduğu noktası illaki vardır bıkmadan iğrenmeden yapmalısınzı gerekirse çünkü evliliğin temeli cinsellik çoğu boşanmanın nedeni de cinsel hayat bu ciddi bi sorun hazır daha 10 günken çözüm bul derim

libidosunun yükselmesini bekle ozaman
hiç yakın davranma evin içinde normal davran arada firirkik ver :KK45:
1 hafta 10 gün onun gelmesini bekle gelincede hiç soru sormadan direk sana dalmasına izin ver:KK52:
Dün denedik ve dediğin gibi bana daldı onu ilk defa böyle gördüm cok istekliydi baya ilişkiye girdik tabi canım acıdı ama rahattım kendi acımı düşüneceğime ona odaklandım çok o esnada rahat olsun pes etmesin diye baya içeri girdi tabi kan vs birsey gelmedi deneye deneye yapıcaz dedi bi de canımın acıdığından da bana kıyamamış ilginç olan tarafıda boşalma olmaması zevk aldı ama boşalmadı tuttum kendimi diyor

Dün denedik ve dediğin gibi bana daldı onu ilk defa böyle gördüm cok istekliydi baya ilişkiye girdik tabi canım acıdı ama rahattım kendi acımı düşüneceğime ona odaklandım çok o esnada rahat olsun pes etmesin diye baya içeri girdi tabi kan vs birsey gelmedi deneye deneye yapıcaz dedi bi de canımın acıdığından da bana kıyamamış ilginç olan tarafıda boşalma olmaması zevk aldı ama boşalmadı tuttum kendimi diyor
daha çok yenisiniz zamanla alışacaksınız birbirinize
hadi bakalım hayırlı olsun

Dünde geldi Bana yanaştı benimle ilgileniyor sandım bende karsılık verdim öpücüğüne karsılık vereyim dedim sonra bi bahane uydurdu öpücüğü yerine sarılmaya bıraktı ardından ben kalkmak istedim yerimden trip mi yapıyorsun dedi ben baya bozuldum hem yaklaşıyor sonra geri cekiliyor evlendiğimizden bu yana her zaman yaptığını yapıyor gecen gece birlikte oldugumuzda düzelir sandım fakat aynı devam ediyor yanında karısı oturuyor film acıyor benimle ilgilenicegine ya biz yeni evliyiz bilmiyorum bu işin sonu nereye varacak

X