yeni gögüs büyütme ameliyatı oldum yardım lütfen

şuan çok tedirgin ve gerginim çünkü 2 haftaya yakındır fark ettiğim sağ gögsüm sola göre hem küçüldü hemde aşağı düştü sol gögsüm yukarıda ve top gibi deliricem ya hep beni mi bulur bilmiyorum cumartesi günü gidicem ergin beyle konuşmaya
benimde sol çok şişti sağ daha çabuk indi aynı oranda iyileşmiyo bende öyle hissediyorum, tam ödemlerin gitmesini bekliyorum bende görüştüm araştırdımda farklı yaralar olduğu için iyileşme sürecleri farklı oluyor. sana ikisinede aynı cc mi taktı

AMELİYAT OLANLAR İLERLEME NASIL OLUYOR GÖGÜSLERDEKİ ŞİŞLİK ÖNCE BİRİ İNİP SONRA BİRİ Mİ İNİYOR YOKSA KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİYORMU ŞUAN BİR GÖGSÜM AŞAĞIDA Bİ GÖGSÜM YUKARIDA VE BİRİ TOP GİBİ BİRİ SÖNÜK DURUYOR BUNLAR DÜZELİRMİ NİYE BÖYLE OLDU :'(
Merhaba benim de sağ göğsüm sola göre bir tık daha küçük bence ödem tamamen indiğinde bakmak lazım

AMELİYAT OLANLAR İLERLEME NASIL OLUYOR GÖGÜSLERDEKİ ŞİŞLİK ÖNCE BİRİ İNİP SONRA BİRİ Mİ İNİYOR YOKSA KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİYORMU ŞUAN BİR GÖGSÜM AŞAĞIDA Bİ GÖGSÜM YUKARIDA VE BİRİ TOP GİBİ BİRİ SÖNÜK DURUYOR BUNLAR DÜZELİRMİ NİYE BÖYLE OLDU :'(
Düzelir tabi bu iş sabır ve zaman isteyen bir süreç Dr kontrolüne gidince de Dr da söyleyecektir mutlaka, benim sağ göğsümde çok ağrı oldu yeni yeni geçti diyebilirim ama şu an daha yumuşak, Sol göğsüm de ağrı olmamasına rağmen daha sert ve daha şiş durumda.

Bugün ergin hocaya çıktım gerçekten anlattıkları fikrimi değiştirdi ve kendisinden çok çok özür diledim benim buhranim ve aceleciligim telaşım eski halini tekrar gösterdi ve anladım ki kendi kendime psikolojimi bozmuşum ve adamın hakkını yemişim. Kendisi için bir an gafletle yazdığıklarima pişmanım hakkını helal etsin yaptıkları yardımları ve anlayışı için teşekkür ediyorum.

hikayemi kısa ve öz bir şekilde anlatmak istiyorum çünkü bi taraftan karasızım psikolojim boldu, bir taraftan bekle gör diyorum lütfen tecrübeli olan hemcinslerim yardımlarınıza fikirlerinize ihtiyacım var!!!

34 yaşındayım 1,55 boyum 58 kiloyum gögüslerim ciddi oranda küçüktü 44 kilo idim biraz kilo alınca doku varmış birazda olsa ortaya bişeyler çıktı ama yine memnun olmadığım için ve yıllardır hayalim oldugu için gögüs büyütme operasyonuna karar verdim doktoru buldum görüştüm konuştum ortalama fikrimi sordu 400 cc olmasını istediğimi söyledim onunda yorumu gögüs kafesin dar minyonsun çok abartı olur 360cc doğal duracağını belirttii ameliyat günü geldi ameliyattan çıktım hocamın söylediği 360cc de büyük göründü 330cc taktım dedi şuan şişlikle tamam iyi görünüyor ama ödem gidince ne olacak nasıl olacak bilmiyorum benim hayalim 85-90 beden sütyen kullanmaktı, durup durup kendi kendime kurup sinirden ağlıyorum. lütfen bana bir fikir verebilirmisiniz çok fazla küçülürmü 330cc ödemi inmiş hali 1,55 boyunda gögüs kafesi dar minyon biri için çok mu küçük kalır hayallerim suya düşmüş gibi hissediyorum.
Merhaba benim boyum 1.67 kilom 52 335 cc kas altı yuvarlak protez takıldı. Üstelik göğüs kafesimde geniş. Ben doktoruma ısrarla büyük olmasın kilomla orantili dursun dedim. Sağolsun ısrarcı davrandı bunu taktı Başından bu yana yalvarıyorum allaha küçülsün diye 2 ayı geçti odemler indi şöyle bir bakıyorum normal sartlarda 52 kg bi insanın 90 cm göğüsü olmaz. Ameliyat öncesi xs giyiyordum şimdi s beden önü kapanmıyor m beden deniyorum büyük geliyor doğallıktan o kadar uzak oldu ki iner şekil alir vs falan ama bu ölçü degismiyecek sonucta. Aslinda demem o ki genele bakın meme büyükse güzel diye birsey yok estetik olan tüm fizikle orantıli olan. Ben şahsen kucultturmeyi bile düşünüyorum.

Merhaba benim boyum 1.67 kilom 52 335 cc kas altı yuvarlak protez takıldı. Üstelik göğüs kafesimde geniş. Ben doktoruma ısrarla büyük olmasın kilomla orantili dursun dedim. Sağolsun ısrarcı davrandı bunu taktı Başından bu yana yalvarıyorum allaha küçülsün diye 2 ayı geçti odemler indi şöyle bir bakıyorum normal sartlarda 52 kg bi insanın 90 cm göğüsü olmaz. Ameliyat öncesi xs giyiyordum şimdi s beden önü kapanmıyor m beden deniyorum büyük geliyor doğallıktan o kadar uzak oldu ki iner şekil alir vs falan ama bu ölçü degismiyecek sonucta. Aslinda demem o ki genele bakın meme büyükse güzel diye birsey yok estetik olan tüm fizikle orantıli olan. Ben şahsen kucultturmeyi bile düşünüyorum.
Gerçekten mi 😔😐 umarım bu oturma ve şekillenme süreci tamamlanınca istediğiniz gibi olur🙏. Vücut ölçülerimiz aynı şu an benimki de bana büyük görünüyor ama inecek ve şekillenecek diye hiç bu kadar endişe etmedim.endişelenmeli miyim bilemedim 🤦

Gerçekten mi 😔😐 umarım bu oturma ve şekillenme süreci tamamlanınca istediğiniz gibi olur🙏. Vücut ölçülerimiz aynı şu an benimki de bana büyük görünüyor ama inecek ve şekillenecek diye hiç bu kadar endişe etmedim.endişelenmeli miyim bilemedim 🤦
Kendi doktorum kuculucek vs dedi ama ben ben baska doktorlarla da görüştüm. Sekil alıcak asagiya inicek ama küçülme olmaz diyor yani üstteki kaba görüntü asagiya inip normal göğüs formuna donucekler ama en yüksek yerden ölçüm aldığımda yine 90 cm bilemedin 89 olucak ben oldum olası şekile takılmadım zaten o bir süreç değişecek yerine oturucak vs ama büyüklük değişmiyecek. Zaten burda kuculcek diyen bayanlar ödemlerin olduğu süreçten bahsediyor. Ama ameliyat öncesi benim kadar dokusu olup benzer cc takılan kişilerde 6 ay 1 sene sonraki ortalama ölçü 90 cm civarı. Bence bu saatten sonra küçülmeyecek bizim gozumuz alisicak o olcak yani. Hos ben buna alisabilecegimi hiç sanmiyorum ama. Siz ne zaman ameliyat oldunuz?

Sizin 1ayı geçti sanırım ne kadar küçülme oldu?

Sizin 1ayı geçti sanırım ne kadar küçülme oldu?
İki ay olacak o iri şiş görünüm geçti gayet doğal vücudumla orantılı olduğunu düşünüyorum. Daha büyük silikon bana olmazdı bu hali güzel eşim de aynı fikirde Pentiden desteksiz boş, B cup sütyen aldım tam oldu.

İki ay olacak o iri şiş görünüm geçti gayet doğal vücudumla orantılı olduğunu düşünüyorum. Daha büyük silikon bana olmazdı bu hali güzel eşim de aynı fikirde Pentiden desteksiz boş, B cup sütyen aldım tam oldu.
80 b mi 75b mi acaba?

hikayemi kısa ve öz bir şekilde anlatmak istiyorum çünkü bi taraftan karasızım psikolojim boldu, bir taraftan bekle gör diyorum lütfen tecrübeli olan hemcinslerim yardımlarınıza fikirlerinize ihtiyacım var!!!

34 yaşındayım 1,55 boyum 58 kiloyum gögüslerim ciddi oranda küçüktü 44 kilo idim biraz kilo alınca doku varmış birazda olsa ortaya bişeyler çıktı ama yine memnun olmadığım için ve yıllardır hayalim oldugu için gögüs büyütme operasyonuna karar verdim doktoru buldum görüştüm konuştum ortalama fikrimi sordu 400 cc olmasını istediğimi söyledim onunda yorumu gögüs kafesin dar minyonsun çok abartı olur 360cc doğal duracağını belirttii ameliyat günü geldi ameliyattan çıktım hocamın söylediği 360cc de büyük göründü 330cc taktım dedi şuan şişlikle tamam iyi görünüyor ama ödem gidince ne olacak nasıl olacak bilmiyorum benim hayalim 85-90 beden sütyen kullanmaktı, durup durup kendi kendime kurup sinirden ağlıyorum. lütfen bana bir fikir verebilirmisiniz çok fazla küçülürmü 330cc ödemi inmiş hali 1,55 boyunda gögüs kafesi dar minyon biri için çok mu küçük kalır hayallerim suya düşmüş gibi hissediyorum.
Mrb gecms.olsn bnde ameliyat oldumda forumda nekadar konu varsa okuyorum😀11. Gunum

simdi.ne durumdasnz acaba oturdumu.sekli iyce kuculdumu

benm.350 mentr kas.alti, banada kucuk geliyr sanki gun gectkce uzuluyrm bosuna okadar aci cektim bjnun icinmi diye

Mrb gecms.olsn bnde ameliyat oldumda forumda nekadar konu varsa okuyorum😀11. Gunum

simdi.ne durumdasnz acaba oturdumu.sekli iyce kuculdumu

benm.350 mentr kas.alti, banada kucuk geliyr sanki gun gectkce uzuluyrm bosuna okadar aci cektim bjnun icinmi diye
3 buçuk ay oldu ben hala öyle hissediyorum 😅 315 motiva benimki de

Merhaba, ben de geçen hafta cuma günü ameliyat oldum 37 yaşındayım boyum 1.62 kilom 58. Doktora 275-325 arasında olsun ama 2 isteğim var dedim. 1- geçiş yumuşak olsun doğal dursun top gibi olmasın 2- üst bedenim minyon olduğundan beni iri göstermesin dedim.
290 cc takmış, güzel duruyor şu an doğal şu an bile. 325 denedim ama iri gösterdi seni vazgeçtim dedi. O yüzden bence üzülmeyin. Doğal durmaması daha üzücü olurdu belki de
Gecmis olsunn sizin yuksek profil mi normal profil mi oldu acaba ve mentor mu?

Benim direnimi doktor hastaneden çıkarken çıkarmamıştı, dün çıkardı. O yüzden dün genel bir rahatlama oldu ama ağrılarım geçmedi daha. Özellikle sabahları kalkarken fln çok zorlanıyorum ve hala hafif eğimli sırtüstü yatabiliyorum.Kas altı yapıldı benim. Medikal sütyen yetine magic form aldırdı doktor onu takıyorum çıkarmadan. Sizin ağrılarınız ne durumda? Kaç cc takıldı?🥰
Magig formun hangisi acaba cok cesidi var, link y da resmi var mi? Bu medikal sutyenden bana da fenalik basti ben önünü kapatamiyorum bunun valla daraltiyo bu beni önü açık takiyorum😝😝😝

Magig formun hangisi acaba cok cesidi var, link y da resmi var mi? Bu medikal sutyenden bana da fenalik basti ben önünü kapatamiyorum bunun valla daraltiyo bu beni önü açık takiyorum😝😝😝
Selamlar 🥰 benimki Magic form 7822 Skın model. Hiç aıkıntı çekmedim çok rahattı tabsiye ederim 🥰

Selamlar 🥰 benimki Magic form 7822 Skın model. Hiç aıkıntı çekmedim çok rahattı tabsiye ederim 🥰
Ben de benimkiyi alt kisimlardan kestim biraz bugun dr gormesin 🤣 belimi saran kismi kestm ama gereksiz daracik yapmislar🙈 hemen bakiyorum dediginiz modele.cok tesekkur ederim

Büyüklükten ziyade vücuda oranı önemli canım. 165 boyunda 52 kiloyum 365 CC takıldı boyutu tatmin edici, ve bedenimde yapay durmuyor. Bazen bende ameliyat olmuşken bari tam olsun 400 olsun dedim ama yapay görüntü terclh edilmeme sebebi. Birde vücut yapısı çok önemli faktör. İnşallah memnusundur şimdi 🎉

X