Yeni ilişki ve peşimi bırakmayan beni aldatmış eski sevgili?

SalakSacma

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2017
1.490
723
26
Benim eski sevgilim beni çinli biriyle aldatmıştı ( ünstagram üzerinde mesajlaşmış) ve bi flört uygulaması gibi bişey kullanıyodu hatırlayanınız vardır. Ayrılalı 1 ayı geçti ağladı yalvardı ama dönmedim
Şimdi yeni biriyle görüşüyorum ve çok mutluyum hatta eski sevgilime aylarımı boşuna harcamışım ve şuanki ilişkime zarae verecek hiç bişey yapmak istemiyorum ufak bi hata bile
Eski sevgilim mesaj atmış kaza yaptım diye gerçekten de öğrendim yapmış
Aradı benim biriyle konuştugumu söyledi var diyemedm çünkü alkollüydü ve şuanki sevgilim ilişkimin yeni bittiğini bilmiyo yalan söylemedim sormadı sadece .
Ağlıyo hala senin konuştugun var diye bide beni tehtit etti bak gör seni biriyle görürsem naparım , benimleyken de senle görüşmek isteyenler oluyodu ben yokken illaki olcak ben nasıl araya giriyorum bende dedim beni mi korkutuyosun arkasında duramayacagım hiç bişey yok tehtit etme boşuna dedim . Ben tehtit etmiyorum sen istersen bişey diyemem ama olsada yine ararım bırakmayacam seni dedi . Sürekli evimin önünden geçip arabayı kontrol ediyomuş bugun nerdeydin aeaba yoktu diyo gittiğim geldiğim yerlere bakmış bulamamış instagramda çok takipcim olmuş kesin biriyle konuşurmuşum .
o konuşmayacakmış beni istiyomuş askere gidiyomuş tecili bozdurmuş artık kaybetcek bişeyi yokmuş
Beni arama aldattın sen beni biz normal ayrılmadık bitti istemiyorum etrafımda dolanma diyip aramayı engelledim wp dan instadan Aramalar mesajlar atmış twitterdan bile yazmış ordanda engelledm
Ama korkuyorum şuan ki ilişkime zarar vermesinden ben ne yapmalıyım önceden de arkadaşımda böyle bi karakteri yok asla kurmayacagı cümleler ama galiba hala onu sevdiğimi düşünüp bunları yapiyo ?

Aslında yaklaşık 3 ay önce bitmişti ayrıl barış bi ilişkiydi ve biz bir iki haftalık bi barışma sonucu aldatmayla ayrıldık
Bir ay içinde ikinci ilişki ha bide kaybetmekten korkuyorsun.

Ayrılmanız çok doğru bir karar ha sosyal medyadan ha başka yerden, aldatma aldatmadır. Engelini sakın açmayın, şimdi yapar yapmaz diyemeyeceğim bana düşmez ama bu kadar aşırı bağlılık size zarar getirir. Her gün görüyoruz haberde ayrılmak isteyince olay çıkaran adamları ne yazık ki ülkenin durumu bu kimseye güvenemez olduk adamlar eskiden sevdiği kadınları öldürüyorlar, bu durumu uzatırsa gidip hakkında şikayetçi olacağınızı bildirmek için yazın sadece. Ama ben şunu da doğru bulmadım bir ilişkiye başlamak için erken değil mi? 1 ay az bir süre bence karşınızdakini tanımak için kendinize zaman verin. Eski erkek arkadaşınızla da mümkün olduğu sürece engelleyin ve konuşmayın.

Söylemek isterse söyler hiç birşey yapamazsınız.siz söyleyin sizden duymuş olsun. yeni arkadaşınızı ne zaman tanıdınız da kaybetmekten korktunuz maşallah

Kaybetme korkusu demeyelimde ben tamamen eski sevgilimi sildim ve onun yüzünden hiç bir şeyle muhattap olmak istemiyorum şuan biriyle görüşüyorum ve hata yapmak istemiyorum

bana bişey yapabileceğini sanmıyorum ama oladabilir o yüzden demedim birisi var diye iyice çıldırmasın diye ilk defa böyle bişeyle karşılaşıyorum araba yarım saat yoktu nerdeydin diyo şok oldum ya
Ayrılmanız çok doğru bir karar ha sosyal medyadan ha başka yerden, aldatma aldatmadır. Engelini sakın açmayın, şimdi yapar yapmaz diyemeyeceğim bana düşmez ama bu kadar aşırı bağlılık size zarar getirir. Her gün görüyoruz haberde ayrılmak isteyince olay çıkaran adamları ne yazık ki ülkenin durumu bu kimseye güvenemez olduk adamlar eskiden sevdiği kadınları öldürüyorlar, bu durumu uzatırsa gidip hakkında şikayetçi olacağınızı bildirmek için yazın sadece. Ama ben şunu da doğru bulmadım bir ilişkiye başlamak için erken değil mi? 1 ay az bir süre bence karşınızdakini tanımak için kendinize zaman verin. Eski erkek arkadaşınızla da mümkün olduğu sürece engelleyin ve konuşmayın.

Korkmanız gereken asıl şey, şuan ki ilişkinize değil bizzat size zarar ihtimalinin olmasi gerekmiyor mu?

İlişki de ilişki, kendinizi düşünün ilk önce, kapınıza gelip takip ediyormuş sizi.

Söylemek isterse söyler hiç birşey yapamazsınız.siz söyleyin sizden duymuş olsun. yeni arkadaşınızı ne zaman tanıdınız da kaybetmekten korktunuz maşallah

Eski sevgilinize açıklama yapacak değilsiniz sizin özel hayatınız bu, görüştüğüm var demek gibi bir zorunluluğunuz asla yok. Ama bu adam daha da sizi rahatsız etmeye devam ederse siz de şikayet edeceğinizi söyleyin lütfen.

Konuyla ilgisi yok ama neden uyruk belirtme ihtiyacı duydunuz? Türk olsa fark eder niydi?
Ben konuyu oradan hatırladım valla 😂

Konu sahibi sizin de ilişkiniz daha bir aylık hemen 'öncekiyle vaktimi boşa harcamışım, çok mutluyum' havasına girmişsiniz. Sakin olun biraz.

Ben bir aydır tanıdığım insana güvenip çantamı bile emanet edemem 😶

Eski konunuzu hatırlıyorum. Sanki seviyorum vs demiştiniz. Güzel iliskiydi vs demiştiniz. Yani orda hiç ayrıl barış vs denemiştiniz. en azından ilk mesajınızda. Yani 1 aylık ilişkide ve ayrılmanizdan hemen sonrası olduğu için bir acaba deyin çok güzel vs değil. Kafanız karışıktır ister istemez. Eski sevgiliye de cevap vermeyin bence madem yeni ilişkiniz de var neden dinliyorsunuz uzun uzun?

Kaza yaptı diye neden telefonu açıp dinliyorsunuz ki ben onu anlamadım. Bitmiş bir ilişki, üstelik iyi bile ayrılmamışsınız. Aldatılmışsınız. Karşınızdaki insan sizi sevmemiş ve kaybetmeyi göze almış ki başkasıyla konuşmuş. Sonrasında kaza yaptı diye konuşmak niye? "Benim seninle konuşacak bir şeyim yok." diyerek açmayacaktınız o telefonu. Devamında gelen alkollüydü hayatımda biri olduğunu söylemedim de aynı mesele. Söylemek zorunda zaten değilsiniz, o da bunu sorma haddine sahip değil. O sizin sevgiliniz değil şu an. Ayrılmışsınız, yeni bir ilişkiye başlamışsınız ama hala ona bir şey söylemek zorunda hissetmişsiniz kendinizi. Ya da kaza yaptı diye telefonu açmak zorunda hissetmişsiniz. Bu kişinin size zarar vermemesini istiyorsanız önce sizin onu umursamamanız lazım

Kaza yaptı diye neden telefonu açıp dinliyorsunuz ki ben onu anlamadım. Bitmiş bir ilişki, üstelik iyi bile ayrılmamışsınız. Aldatılmışsınız. Karşınızdaki insan sizi sevmemiş ve kaybetmeyi göze almış ki başkasıyla konuşmuş. Sonrasında kaza yaptı diye konuşmak niye? "Benim seninle konuşacak bir şeyim yok." diyerek açmayacaktınız o telefonu. Devamında gelen alkollüydü hayatımda biri olduğunu söylemedim de aynı mesele. Söylemek zorunda zaten değilsiniz, o da bunu sorma haddine sahip değil. O sizin sevgiliniz değil şu an. Ayrılmışsınız, yeni bir ilişkiye başlamışsınız ama hala ona bir şey söylemek zorunda hissetmişsiniz kendinizi. Ya da kaza yaptı diye telefonu açmak zorunda hissetmişsiniz. Bu kişinin size zarar vermemesini istiyorsanız önce sizin onu umursamamanız lazım
Yazilmasi gereken her şeyi yazmışsınız.

ben daha ilişkinize değil de size zarar verir mi acaba diye dusunmeye başladım.
neler neler göruyoruz. .
ayrılmışsınız zaten neden tlfnlarını açıyorsunuz kaza yaptı diye vicdan mı yaptınız anlamadım. Siz bu sekılde yaptıkça o da yeni yollar arıyor size ulaşmak için açık kapı bırakmayın. .

Aynısını ben de yaşadım. Beni öldürmekle tehtid ediyordu. Ben tepki gösterdikçe daha da çok rahatsız ediyordu. Tüm sosyal medya hesaplarımı sildim. Numaramı değiştirdim. Bu şekilde kurtulabildim. Siz ona cevap verdikçe, size ulaşmasına izin verdiğiniz sürece hep rahatsız edecek maalesef. İlk olarak size ulaşmamasını sağlayın.

Benim eski sevgilim beni çinli biriyle aldatmıştı ( ünstagram üzerinde mesajlaşmış) ve bi flört uygulaması gibi bişey kullanıyodu hatırlayanınız vardır. Ayrılalı 1 ayı geçti ağladı yalvardı ama dönmedim
Şimdi yeni biriyle görüşüyorum ve çok mutluyum hatta eski sevgilime aylarımı boşuna harcamışım ve şuanki ilişkime zarae verecek hiç bişey yapmak istemiyorum ufak bi hata bile
Eski sevgilim mesaj atmış kaza yaptım diye gerçekten de öğrendim yapmış
Aradı benim biriyle konuştugumu söyledi var diyemedm çünkü alkollüydü ve şuanki sevgilim ilişkimin yeni bittiğini bilmiyo yalan söylemedim sormadı sadece .
Ağlıyo hala senin konuştugun var diye bide beni tehtit etti bak gör seni biriyle görürsem naparım , benimleyken de senle görüşmek isteyenler oluyodu ben yokken illaki olcak ben nasıl araya giriyorum bende dedim beni mi korkutuyosun arkasında duramayacagım hiç bişey yok tehtit etme boşuna dedim . Ben tehtit etmiyorum sen istersen bişey diyemem ama olsada yine ararım bırakmayacam seni dedi . Sürekli evimin önünden geçip arabayı kontrol ediyomuş bugun nerdeydin aeaba yoktu diyo gittiğim geldiğim yerlere bakmış bulamamış instagramda çok takipcim olmuş kesin biriyle konuşurmuşum .
o konuşmayacakmış beni istiyomuş askere gidiyomuş tecili bozdurmuş artık kaybetcek bişeyi yokmuş
Beni arama aldattın sen beni biz normal ayrılmadık bitti istemiyorum etrafımda dolanma diyip aramayı engelledim wp dan instadan Aramalar mesajlar atmış twitterdan bile yazmış ordanda engelledm
Ama korkuyorum şuan ki ilişkime zarar vermesinden ben ne yapmalıyım önceden de arkadaşımda böyle bi karakteri yok asla kurmayacagı cümleler ama galiba hala onu sevdiğimi düşünüp bunları yapiyo ?
Tedirgin olmanız gereken şey kendi canınız. Ne ilişki zararı ya
Şimdiye kadar şikayetçi olmamanıza şaşıyorum

Bir aylık ilişkiye ne zarar verilecek onu anlamadım. 1 aylık sevgiliye '' Aldattığı için ayrıldığım eski sevgilim musallat oldu. '' diyemez misin? Neden diyemezsin?

Arayinca açma, tüm sosyal medyalardan ve telefon çağrısından engelle, telefonunu gizli numaralara kapat, eşinden dostundan arama ihtimaline karşı başka numaraları da açma.
Bu kadar basit...
Her telefonu açıp her yazıya cevap verip bir de 'pesimi bırakmıyor' diyenleri anlayamiyorum

X