Yeni iş kurup pandemi sürecine denk gelen kadın girişciye yardım eden var mı?

incinehiroral

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2020
4
0
45
Merhabalar
Başlıkta özetlediğim maddi olarak zorlanan kadın işletmecilere destek olan kurumlar yada iş adamları var mı? Nasıl ulaşabilirim?
Kısaca durumumuzu aktarmak istiyorum; özel sektörde maaşlı çalışandım ağır bir ameliyat oldum ve işi bıraktım boşandım ve bir kızım var. Kızkadeşim de aynı dönemde boşandı ve iki çocuğu car. Birlikte küçük bir dükkan açtık ama peşinden pandemi süreci başladı.. başka bir gelirimiz olmadığı için işimizi devam ettirmek zorundayız. Şu zorlu günleri atlamamızda yardımcı olabilecek birilerini arıyoruz.
İlginiz ve desteğinşz için şimdiden teşekkürler 😊

Rabbim işinizi gücünüzü rast getirsin.. Ne dükkanı açtınız?

Merhabalar
Başlıkta özetlediğim maddi olarak zorlanan kadın işletmecilere destek olan kurumlar yada iş adamları var mı? Nasıl ulaşabilirim?
Kısaca durumumuzu aktarmak istiyorum; özel sektörde maaşlı çalışandım ağır bir ameliyat oldum ve işi bıraktım boşandım ve bir kızım var. Kızkadeşim de aynı dönemde boşandı ve iki çocuğu car. Birlikte küçük bir dükkan açtık ama peşinden pandemi süreci başladı.. başka bir gelirimiz olmadığı için işimizi devam ettirmek zorundayız. Şu zorlu günleri atlamamızda yardımcı olabilecek birilerini arıyoruz.
İlginiz ve desteğinşz için şimdiden teşekkürler 😊
kosgeb iş geliştirme destek kredileri vs var orayı arayın derim...
Bu arada çiçekçilik sektörüne nasıl başladınız eğitm falan aldınız mı?

Aradık ama maalesef bir sürü şartlar uzun bir süreç ve garantisi yok
Eğitimini çiçekçi bir tanıdığımdan aldım
Sevmek ve azıcık yetenek ile oluyor 😊

X