Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

merhaba şekerlerim...zemuszemus

acaba 38 numarada ve bide annem için 39 numarada hangi renkte hangi modeller var... uzun zamandır aklımda bi türlü almaya fırsatım olmadı...
eğer hoşuma giden olursa alacam haber bekliyorum... :1hug:

bir şey soracağıım.... 38-39-40 numaralarda hangi modeller kaldı renkler kaldı ve ne kadar lütfen öğrenebilir miyim ??? çook acil ihtiyacım var..

Bu hafta sonu Eskişehirde idik.Kayalıoğlu,muhammer vesair her yerde CARLA VERDE ler var.ve hemen hemen yüzde 70 ayakta carla verdeler.çok mutlu olduk çok..seneye çok mükemmel modeller geliyor..ve daha da iddialı olacagız.canlarım sizleri çok seviyoruz..sahi sormadan edemeyeceğim.carla verdesine bir şey olan,yırtılan yada kırılan varmı.varsa çerçeveye koyup saklayacağız.hiç şikayet alamadık allah kahretsinn...!!!!!

Bu da benim Carla Verdem:asigim:

Parmaklara bakın fekat, fırladı fırlıycakkaydirigubbakcemile3

28060912124.jpg

merhaba şekerlerim...zemuszemus

acaba 38 numarada ve bide annem için 39 numarada hangi renkte hangi modeller var... uzun zamandır aklımda bi türlü almaya fırsatım olmadı...
eğer hoşuma giden olursa alacam haber bekliyorum... :1hug:

kızlar bende Carla Verde'leri bizim burda (ADANA'da) bir AVM'de bir spor mağazasında gördüm.... fiyatı 29,90 TL.'dı...
indirimdeymiş.... çok hoş görünüyorlar, şahsen ben sadece burda (KK) görmüştüm; gerçeğini görmemiştim çok hoşuma gitti... ama ben yinede burdan almak istiyorum.... :enbuyukkk: o yüzden daha önce yazdığım şeyler hala geçerli haber bekliyorum... a.s.

Son mesajıma baktıgımda,cok uzun zamandır buraya gırmedıgımı gordum,carla verde markası olarak sızler ıle tanısmıs ve bır sekılde sızlere yakın olmaya calısmıstık.anneler gununde sızlere hedıyeler vermıstık.umarım gecen surede ayaklarınızı rahat ettırmısızdır.dogru ve hatasız uretım kararları ,meslekı durustluk ve kullanıcıya sadakat ıle gecırdıgımız sureyı lehımıze cevırdık.sıteye gırdıgımde pavers markası ıle urettıgımız terlıklerın satım ılanını burada gorunce ınanılmaz mutlu oldum..evet ust kısımda pavers markası ıle gordugunuz urunlerın hepsı carla verde ve bız ıngıltereye onları satıyoruz.:KK9:

Son mesajıma baktıgımda,cok uzun zamandır buraya gırmedıgımı gordum,carla verde markası olarak sızler ıle tanısmıs ve bır sekılde sızlere yakın olmaya calısmıstık.anneler gununde sızlere hedıyeler vermıstık.umarım gecen surede ayaklarınızı rahat ettırmısızdır.dogru ve hatasız uretım kararları ,meslekı durustluk ve kullanıcıya sadakat ıle gecırdıgımız sureyı lehımıze cevırdık.sıteye gırdıgımde pavers markası ıle urettıgımız terlıklerın satım ılanını burada gorunce ınanılmaz mutlu oldum..evet ust kısımda pavers markası ıle gordugunuz urunlerın hepsı carla verde ve bız ıngıltereye onları satıyoruz.:KK9:

Ah nazlımmm, keşke oh şanslı azınlıkların içinde ben de olsaydım:KK50: Ne güzel anneler gününde hediyeler vermişsiniz. Alanlar da çok memnun kalmış. Benim de çok hoşuma gitti ama asıl hoşuma giden tarafı giyenlerin ayaklarının rahat etmesiydi... Maalesef terliklerinizi nereden bulacağımı bilmiyorum. Web sayfanız da yok:KK50:

X