Yeni tanistik ve

Merhaba güzel hanımlar,

ben bir iki ay önce biriyle tanıştım internetten. Kendisi arkadaşımın tanıdığı eski komşusu “tanış iyi biri” dedi bana arkadaşım . Faceden yazdım ve bız yazışmaya başladık. Adam 45 yaşında , yaşı yaşıma uygun ve burcu Başak çok kibar. Geçen hafta ilk buluşmamız gerçekleşti. Geldiğinde beni çaktırmadan baya süzdü ve çiçeksiz geldiği için özür diledi .Bana hava rüzgarlı diye ceketini vermek istedi. Baya sohbet ettik güldük. Giderken bana beni gene görmek istediğini söyledi yemeğe çıkaracakmış.
Bende ayrıldıktan sonra aradım ve kahve için teşekkür ettim unutmuşum ya ( bahane 😉). Kendisi biraz çekingen , ben ona istediğin zaman yazabilirsin dedim o da bana sende ne zaman istersen ara , çok güzel zaman geçirdim bugün senle dedi. Şimdi 5 gündür adamdan tık yok. Be yapsam kızlar?

Eylül 4 de adamın doğum günü. Siz olsanız mesaj mı atarsınız yoksa arar mısınız?

Başak erkeklerin çekingen olduğunu okudum. Bu ilgisizliğini çekingenliğe mi yoksa ilgisizliğe mi yorsam?

yardım edin
Tanışmak için arayan siz, buluştuktan sonra arayan siz, e bir zahmet o da bir mesaj atıversin aramaya çekiniyorsa.

Boyle durumlarda aklınıza başka hiçbir senaryo gelmesin. Yok çekiniyor mu yok adımı benden mi bekliyor falan. Hiçbiri sebep değil. Aramak isteyen arar. Bir mesaj atamayacak kadar çekingen olsa buluşmaya da gelemezdi. Hala diyorsunuz ki hediye alayım, eve kahveye çağırayım🤦🏻‍♀️ hiçbir şey yapmayın derim ben ama hayat sizin

Belki de sizin düşündüğünüz kadar sizden etkilenmediği için 5 gündür yazmıyor. İlgilenen insan çok iş yoğunluğu olsa bile mutlaka yazardı. Bence salın isterse yazar size. Devamlı sizin aramanız sormanız ile ilişki olmaz, ilişkiye gireceğiniz insan ile sohbetiniz akar gider. Bu şekilde "bana yazmıyor günlerdir, hiç ilk o aramadı" gibi küçük hesaplar yapmazsınız.

Üzgünüm ama elektirik alamamış sizden..siz hoşlanmışsınız belli. Ama bı tarz erkeklerin üstüne düşmemeli aksine kaçmalısınız ki kovalasın o zaman değerli olursunuz... Siz adama fırsat vermemişsiniz..mesela kahve için teşekkür araması yapmak hata..keşke kısa bir mesaj yazsaydınız yada hiç yazmasaydınız...
Yada yazıştıpınızda her mesajına karşılık vermeseydiniz ..sonrada a kusura bakma meşguldum görmedim falan moduna girseydiniz
Kaçan kovalanır taktiği hep işe yarar
Doğum günü mesajına gelince kesinlikle aramayın özelden mesaj atmayın sosyal medyada paylaşım yaparsa da sadece beğeni butonu yeterli..
Gizemli davranın ,merak uyandırın
Hiçbir şekilde iletişime geçmeyin ...ararsa açmayın ..anca birkaç saat sonra tekrar arasa a evet dönemedim sana yoğundum biraz kusura bakma gibi bahaneler üretin. Ve konuşmayı kısa kesin..buluşmak isterse ,çok ciddiyim😁 son dakika bahane uydurun gitmeyin sonrada kısa bir mesajla telafi edeceğinizi üzgün olduğunuzu bildirin ...merak etsin ..gizem iyidir

Arasaydın koca 5 gün arar yada msj atardı.
Pek istekli değil sizinle görüşmeye.
Merak ettim doğum günü geçti de. Ne yaptınız? Bir gelişme var mı.

Belki yazışmayı aramayı seven biri değildir? Ya da ilişki anlayışı farklıdır.
Mesaj atmaya çekinmek normal bir çekinme değil. Bence bu durumun çekinme ile ilgisi yoktur başka bir sebebi vardır.
Ben olsam merak ediyorsam yazar ya da arardım.
Neyle anlasacaklar dumanla mi ?

X