Yeni Trend :Bollywood Kızları

edanur1997

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2015
229
22
26
Cevremdeki erkeklerin hintli kız hastalığından bıktım ıranlı brezilyali rus bitti bollywood basladi yav.Şimdi gelelim nerde böyle kızlar yaaa diye çevremde ağlayan erkeklerin hasta olduğu esmer guzellerine
1-Aishwarya arı
1994 dünya güzeli tam bir esmer bomba.Gözleri lens değil halkı hintli tipi yok diye eleştirdiği için kahve lens takmış 1973luymus çüş diyorum acaip dinç duruyor.
2-Shraddha Kapoor
1992li güzel genç. Biraz büyük duruyor ama çok sempatik.Beyaz diye çok begeniliyomus hindistan da ama bana bugday bile gelmedi bildiğin esmer güzeli. Yeni neslin en sempatiyi ve Aishwarya raiden sonra gördüğüm en güzel hintli
3-Priyanka Chopra
1982li güzel de 2000 dünya güzeli.Pitbull düet yapıp patlattı.çok guzeldir başka bisiy yok.Merak edenlere gözleri lenstir çoğu filminde yeşil olan gözleri aslında koyu kahveymis.Oantico dizisinde lens takmıyor.
4-Deepika Padukone
Hintlilerin en sevdiği kız at gibi hatun hadisenin esmer hindistan şubesi.W014te hindistanin en çekici kadını seçildi
5-Sonakshi Sında
Divan kadını yav.hintli olmasa türk olurmuş.çok guzeldir yeşilçam kızlarına benzer.173 boyu var maşallah.
6-Anushka Sarma
Sempatik tatlı tatliliktan ölecek.Hayali dünyaca ünlü bi manken olmak is ama oyuncu olmuş
7-Katerina Kaif
Hintli tipi yoktur . Fizik nedir bu kadında gördüm. Açık temelidir hintliler göre zaten ıngiliz vatandaşı ve yarı ıngiliz

Bunlar hem çevremde hem fanlarda hem de hintli arkadaşlarımın da dediklerine göre en begenilenler.Dahası vardır elbet
aishwarya-rai-cannes-film-festival-red-carpet.jpg
shraddha-kapoor-abcd-2-will-prove-i-can.jpg

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 374
  • indir.jpg
    indir.jpg
    7,8 KB · Görüntüleme: 864
  • Anushka_Sharma_2.jpg
    Anushka_Sharma_2.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 242
  • qKIhS6K7.jpeg
    qKIhS6K7.jpeg
    38,5 KB · Görüntüleme: 268
Türkiyede var böyleleri bence tabiki çok güzeller ama abartmayalım.Aishwarya yi abartin tabi o ayrı bir taş
Hem bu deepikanin ten rengi ne anlamadim gerçekte çok çok esmer resimlerde çok beyaz yav

Shraddha esmer ya hintli olduğu belli onun ama çok güzel maşallah bide gerçekten anushkaya yaşıt sandım çok kucukmus

Aralarından en beğendiğim Katrina Kaif, kadının cidden farklı bir aurası var. Fotoğraflarına bakılınca aman aman güzel gelmiyor ama izleyince diyorsun ki hakikaten bu kadında bir çekicilik var. Kendisi Hindistan'ın en sevilen kadınıymış. Birçok kez en seksi Hintli oyuncu seçilmiş. Sanırım bunda biraz cesur rolleri alması da etkili olmuş. Hintli genç kızlara ''hangi ünlü Hintli oyuncuya benzemek isterdiniz?'' diye sorulduğunda en çok bu kadının ismi söylenmiş. Babası Hintli annesi İngiliz, ne tam olarak Hintlilere benzeyen yüz hatları var ne de İngilizlere. Daha çok araplara benzetiyorum ben bu kadını.

Aralarından en beğendiğim Katrina Kaif, kadının cidden farklı bir aurası var. Fotoğraflarına bakılınca aman aman güzel gelmiyor ama izleyince diyorsun ki hakikaten bu kadında bir çekicilik var. Kendisi Hindistan'ın en sevilen kadınıymış. Birçok kez en seksi Hintli oyuncu seçilmiş. Sanırım bunda biraz cesur rolleri alması da etkili olmuş. Hintli genç kızlara ''hangi ünlü Hintli oyuncuya benzemek isterdiniz?'' diye sorulduğunda en çok bu kadının ismi söylenmiş. Babası Hintli annesi İngiliz, ne tam olarak Hintlilere benzeyen yüz hatları var ne de İngilizlere. Daha çok araplara benzetiyorum ben bu kadını.

Aynen arada kalmış bugday tenli ama koyu saçlı benimde babam arap olunca acaip benziyor bizim ordaki kızlara ki en iyisi hintliler kadar esmer de değil ıngilizler gibiçok beyaz da değil araplar tam arada zaten

İlk fotoğraf hariç hiçbiri güzel gelmedi bana. Türkiye'de bu kadınlardan yüzlerce var, milyonlarca da bu kadınlardan daha güzelleri :) Şahsi fikrim..

İlk fotoğraf hariç hiçbiri güzel gelmedi bana. Türkiye'de bu kadınlardan yüzlerce var, milyonlarca da bu kadınlardan daha güzelleri :) Şahsi fikrim..
Shraddha kapoor gıbısı yok diyolar turkiyedeki abartı tabı esmer guzeli olarak iranda bile daha ıyılerı vardor.Shraddhadan daha guzel hande ercel bensu soral var mesela bızımkiler abartıyu sevıyor :KK70:

Shraddha kapoor gıbısı yok diyolar turkiyedeki abartı tabı esmer guzeli olarak iranda bile daha ıyılerı vardor.Shraddhadan daha guzel hande ercel bensu soral var mesela bızımkiler abartıyu sevıyor :KK70:
Zevksiz insanlar :KK53:

X