yeni yeni yeni ben

bende böyle pileli etek almak istiyorum cesaret edemedim daha az daha zayıflamayı bekliyorum.etekler genelde kısa ceketlerle falan hoş duruyor.ama bu kombinde uzun hırka var.çok beğendim ben.bakalım.neler olacak :))
Ben deburaya bir topik açtım :) giydiğim kombinleri koyacağım bir etek giydim hoşuma gitti demek bana yakışan modeli bulmam lazım sevmem için :) bakmak istersen sen de ekleyebilirsin kombinlerini oraya

Ben deburaya bir topik açtım :) giydiğim kombinleri koyacağım bir etek giydim hoşuma gitti demek bana yakışan modeli bulmam lazım sevmem için :) bakmak istersen sen de ekleyebilirsin kombinlerini oraya
bakayım topiğine

45692274_366322067506717_2358819062215126911_n.jpg

Evet çok şık bu. Ben dar etekle yürüyemiyorum var mı bir çözümü. Bacaklarım uzun olunca geniş adım atıyorum etek yukarı kalkıyor
ayaklarını öne atarak nasıl desem manken yürüyüşü vardırya o şekil.

nasıl rahat ediyorsan kendini nasıl mutlu hissediyorsan önemli olan o bence
Evet de işte kalem etekler de çok şık giymek istiyorum. Bir yolu formülü varsa diye sordum :) ne bileyim eteğin kumaşı yırtmaç işte aklıma gelmeyen şeyler :)

Evet de işte kalem etekler de çok şık giymek istiyorum. Bir yolu formülü varsa diye sordum :) ne bileyim eteğin kumaşı yırtmaç işte aklıma gelmeyen şeyler :)
geçen aldığım etek kapalı yırtmaçlı.çok sevmedim kapalı yırtmaçlı olmasını.
direk aklıma yürüyüş geliyor :))

b7d32b30a66eae0ad3725ef4a420af25.jpg
bu kombindeki eteğe benzer etek lcwde 60 liraya düşmüştü.baktım sitede kalmamış.hepsiburada var.tek beden kalmış ordada .lcwdeki etek aşağıdaki

9951412387890.jpg

Ay ever kombin de güzelmiş. Lc deki bana kısa olur ama bulurum bu etekten ❤️
boyları mevcut oluyor genelde R ve L diye.mankenler bide baya uzun oluyor.1.90 falan.geçen bi gömlek görmüştüm nette gittim baktım bildiğin tunik:KK70::KK70::KK70::KK70:

X