Yenidoğan bebek ve uyku yardımmm

Benimki 2 yaşına gelecek hala mamaya kalkıyor gece toplam 3 defa. Mesela dün gece çok mızmızdı hasta değil karnı tok altı temiz ama ağladı uyandı sarıldı bşr daha ağladı ayy en son sabah 6 buçukta kalktı boyama yapmaya 🥲 alışacaksın daha çok erken. Sağıp sütünü Bırak eşine Biraz uyu dinlen 😇

Kolay gelsin güzel anne. Geçmese de alışıyorsun yorumunu gördüm ve çok haklı. Beklenti insanı bitiriyor. Şöyle diyim, yenidoğan 2-3 saatte bir kalkmak çok zor evet ama gündüz o daha çok uyuyacağı için dinlenme fırsatı oluyor.

İleride gündüz de çok az uyuyan, gece de saat başı kalkan bebekler de var.

Bir yatıp sabaha kadar uyuyan bebekler de var.

Yani eğitim falan zaten şu an söz konusu değil, bu zorlu süreçte olabildiğince yardımlaşın.

2 aylık oldu bile , hiçbir ilerleme yok hala yenidoğan gibi 2 saatte bir uyanıyor.. çözümü hala bulamadım malesef meme yok sadece mama besleniyor. Üç farklı mama değiştirdim acaba doymuyor mu diye hayır farketmedi.
Doyunca bırakıyor ağzından atıyor biberonu uyuyor. 2 saat sonra kurulu saat gibi kalkıyor mama içiyor

Herkese merhaba bebeğim 24 günlük oldu.. Gece uykusuzluğa dayanamıyorum devamlı ağlıyorum alışamıyorum hayatı sorguluyorum bebeğimi cok seviyorum ama pert haldeyim gece 1 buçuk 2 saatte bir uyanıyor mama veriyorum sütüm az zaten.. emmiyor sağıp veriyorum , uykusuzluk çok zor 😞
Geçecek mi? Gece uyuyacağı zamanlar ne zaman olacak hep böyle mi olacak akşam yatsa sabah uyansa ne güzel olur ne zaman olur bu uyku eğitmenine mi gideyim ne yapayım bilmiyorum anneler yardım edin gece uyuyor musunuz?
Bir de göz altı kapatıcısı öneriniz varsa alırım mosmor haldeyim rezil durumdayım
5 yaşına gelmeden rahat yok. 6 saat kesintisiz uyuduğunda 5 yaşında idi. Büyük oğlumdan biliyorum. Dişi gazı çişi osu busu derken 5 yıl kaldı işte küçük de 3 aylık 5 yıla yaşar mıyım bilmiyorum hayattan soğudum uykusuzluktan yeminle

Bebek uyuyunca uyu diyorlar öyle olmuyor zaten bir buçuk 2 saatte uyanıyor kafamı koysam yorgunluktan uyuyamıyorum.. eşim bırak bana uyu diyor yapamıyorum sorumluluk bilinci uyutmuyor hiç aklım onda kalıyor halüsinasyon bende de oldu 1 saat uyumuşum bebiş içerde bir anda kalktım yanda beşik boş kalbim hızlıca attı nerde bu diye :KK43:
Kaçıncı aylıkken gece kesintisiz en azından 4 saat falan uyur acaba
esinize guvenin, gece siz bir kalkarsaniz ikinciye o kalksin. Baska cözümü yok

Her çocukta farklı olmak üzere benim kızım 4.ayı itibariyle uykusunu düzenli uyumaya başlamıştı

2 buçuk aylık oldu ilk uykusu artık 3-4 saate çıktı ama akşam 7-8 gibi gece uykusuna geçiyor 11-12 de kalkıyor sonra 2 saat nöbetler başlıyor 🥹 maalesef hala depresyondayım

X