Yerleşme kanaması adetten önce mi olur sizde de oldu mu

Hasber

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
258
128
23
İyi geceler hanımlar ben 4 yıllık evliyim çok süreçlerden geçtim bu ay ki kullandığım 9. Çatlatma iğnesi letu +çatlatma iğnesi adetime 2 gün var bugün hafif sancı vardı adet Olcam sandım ped taktım zaten beyaz akıntı vardı neyse lavoboya girdim saatler sonra adet oldum sandım koyu kahverengi akıntı olmuş ped dolmamış yerleşme kanaması olabilir mi sizler yaşadınız mı adetten önce mi oluyor ve nasıl bişey İnşAllah yerleşme kanamasıdır 4 yıl sonra Dünya'lar benim ve eşimin olur Allahım kimsenin emeğini boşa çıkarmasın İnşAllah en kısa zamanda en kolayından ve en hayırlısından versin herkese İnşAllah ❤️

Test yap umarım pozitiftir
Yok maalesef adet oldum ve dayanacak gücüm kalmadı 🥺 çok yoruldum sürekli tek başıma savaşmaktan bu ay olacak oldu diye kendimi avutmaktan insanların beni kırdığını geçiyorum sarf ettiği sözleride benim kalbim yokmuş gibi davranıyorlar ve sanki ben bebeğim olmasını istemiyormuşum gibi davranıyolar 4 yıldır çabalayan benim biride çıkıp demedi senin arkandayız bu sefer olacak diye gördüğüm tedaviler de hep beni suçladılar bu hikayede yanan biri var oda benim o yüzden hayattan çok bezdim hiç bişey istemiyorum artık Rabbim herşeyin hayırlısını versin eşin babanın annenin evladın herşeyin Rabbim büyük🙏

Yok maalesef adet oldum ve dayanacak gücüm kalmadı 🥺 çok yoruldum sürekli tek başıma savaşmaktan bu ay olacak oldu diye kendimi avutmaktan insanların beni kırdığını geçiyorum sarf ettiği sözleride benim kalbim yokmuş gibi davranıyorlar ve sanki ben bebeğim olmasını istemiyormuşum gibi davranıyolar 4 yıldır çabalayan benim biride çıkıp demedi senin arkandayız bu sefer olacak diye gördüğüm tedaviler de hep beni suçladılar bu hikayede yanan biri var oda benim o yüzden hayattan çok bezdim hiç bişey istemiyorum artık Rabbim herşeyin hayırlısını versin eşin babanın annenin evladın herşeyin Rabbim

Yok maalesef adet oldum ve dayanacak gücüm kalmadı 🥺 çok yoruldum sürekli tek başıma savaşmaktan bu ay olacak oldu diye kendimi avutmaktan insanların beni kırdığını geçiyorum sarf ettiği sözleride benim kalbim yokmuş gibi davranıyorlar ve sanki ben bebeğim olmasını istemiyormuşum gibi davranıyolar 4 yıldır çabalayan benim biride çıkıp demedi senin arkandayız bu sefer olacak diye gördüğüm tedaviler de hep beni suçladılar bu hikayede yanan biri var oda benim o yüzden hayattan çok bezdim hiç bişey istemiyorum artık Rabbim herşeyin hayırlısını versin eşin babanın annenin evladın herşeyin Rabbim büyük🙏
Belki içine su serpilir biz eşimle iki defa denedik tabii ben de heyecanlandım testlerim negatif hep çıktı ikincisinde de aynı şey olunca daha üstelemedik istiyorduk evet ama çok fazla üstünde durmadık 3 de denedik ama çocuk için denemedik ikincisinde çıkmayınca üçüncüde beklenti içinde olmadık ama Allah'a şükür beklenmedik anda Rabbim bize nasip etti emin olun bundan olmuyor diye strese girdiğiniz an vücudunuz sizi tepki veriyor siz ilk önce bunu kafanızdan silin �ünkü ben de ikisinde de aynı şeyi yaşadım üçüncüde hayırlısı deyip geçtim üç üstelemedim hiç oralı olmadım açıkçası sürpriz son ne oldu bana hiç beklemiyorduk şans eseri tesadüf öğrendim ve bir cümle vardır evlat istenildiği zaman verilmez ihtiyaç olduğunda verilir �nşallah en kısa zamanda siz de ihtiyacınıza kavuşursunuz
Ama kafanızı bununla meşgul etmeyin vücudumuz tepkiyi gösterir tabii herhangi bir sağlık sorunu partnerinizde sizde yoksa eğer her şey normalse

Merhabalar hsg çektirmeyi denediniz mi hsg çekimi sonrası hamile kalan çok insan varmis

X