Yerleşme kanaması mı adet mi?

nazrella

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
19
5
25
Evet gebelik ihtimali var fakat lekelenme adet günümde başladı... Kimisi yerleşme kanamasını regl günü de görebiliyomuş nette okudum böyle bir şey yaşayan var mı merak ettim.. Testide kanama bittikten sonra yapılmalı yazıyor du
Adetim geçikti bir gün ama bende hiç kanama olmadı göğsüm belim sol kaşığımda ağrı var koku hassasiyeti var ama test yapmaya korkuyorum tel çizgi görürüm diye .

Kbrgnyy

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
173
85
24
Kizlar adet tarihine 3 gun kala falan, coookk belli belirsiz hayali bir sari lekeyle toplu igne başi kadar kanama yerlesme kanamasi olabilirmi..
Bazen hemen çıkmayadabiliyormuş bi kaç gün bekleyin öyle test yapın genellikle yerleşme kanaması olduğu zaman kanda beta hcg çıkar ama idrara geçmesi biraz sürüyor Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah

yuppidi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
64
33
33
Bazen hemen çıkmayadabiliyormuş bi kaç gün bekleyin öyle test yapın genellikle yerleşme kanaması olduğu zaman kanda beta hcg çıkar ama idrara geçmesi biraz sürüyor Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah
Doğru soyluyorsunuz :) Daha yapmadim zaten adet gununu bekleyeyim dedim, cok tesekkur ederim, amin inşaallah, Allah sizinde gönlünüzdeki versin inşaallah :))