yerleşme kanaması mı? adet mi

ulkozk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2024
3
2
27
merhabalar, ben 1 yıldır evliyim. son 5 aydır bebek için korunmasız ilişkim var ama henüz bebek sahibi olmadım. Çok istiyorum bu ay aslında göğüslerimde çok sancılar vardı son iki gündür o sancılar yok oldu ve şişi de indi. şiddetli bel ve kasık ağrım var. normelde adetime de 4 gün var. bugün adet gibi kan geldi ama normalden farklı. benim hep koyu ve yoğun olan adetim bu sefer su gibi ve pedi doldurmadı bile. üstüne görme mi adet mi bilmiyorum. çok istediğim için adet olmadığıma yoruyorum ama bugün test yaptım negatifti. sizce bu adet midir üstüne görme mi. bu tarz konuları konuşacak kimsem yok doktora da daha gidemedim. bilen varsa yardımcı olabilir mi

Yerleşme kanaması olabilir aslında adet geçtikten sonra test yapılıp bakılması daha doğru olur umarım sağlıklı bebeklerimz olur

Yerleşme kanaması olabilir aslında adet geçtikten sonra test yapılıp bakılması daha doğru olur umarım sağlıklı bebeklerimz olur
inşallah öyledir. yerleşme kanaması ağrısız olur diyolar ama benim adet ağrım var belim ve kasıklarım çok ağrıyor bu yüzden zor bi ihtimal

Güzel düşün güzel olsun benim düşükten önce adetten daha kötü ağrıyla kanama olmuştu tabi düşük yaptım maalesef

X