Yerleşme kanaması mı fikir verın kızlar

Mucizemmm16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
8.533
7.143
32
Kızlar merhaba adetinin 21. Günü dün yani sabah uyandıktan bi kaç saat sonra kaşık ağrısı fenalık basma falan oldu ama karın ağrım çok fazlaydı sonra adet oluyorum sandım tuvalete gittim baktım çok pembe akıntım vardı silince kılcal damar gibi bisey vardı peçete de pembelıkle birlikte sonra bi kaç kez daha tuvalete gittim akıntı değil de idrarla bi kaç damla bi kaç damla pembe kan gördüm peçete de ama enfeksiyon da olabilir diye düşünüyorum bi ara yine böyle ama sadece idrarımda kan vardı ama tabi böbrek ağrısı falan da vardı o zaman sizce yerleşme kanaması olabilir mi kafam çok karışık adetıme 5 gün var bugünle birlikte

Yerleşme kanaması büyük ihtimalle canım
Bi arkadaşım da da aynısı oldu
Bebeği geldi sabırlı ol adet zamanında test yaparsın kuzum ♥️
Yaa gerçekten olabilir mi ki 🤭 11 yıldır evliyim bi kızım var 10 yaşında 2 kez düşük yaptım hiç başıma böyle bisey gelmedi enfeksiyon yüzünden çok yaşadım idrarda kan görmeyi ama akıntıda öyle görünce şaşırdım çok teşekkür ederim ❤

Merhaba kizlar , ben henüz 25 mart perşembe günü evlendim gerdek günümden tam 8 gün sonra yani cuma günü m adet olmam gerekiyordu ama sadece kahverengi lekelenme yaşadım cuma gününden salı gününe kadar ara ara kahverengi lekem devam etti bu süreçte yerleşme kanamasıdir belki hamileyimdir diye kanama bitmeden
pazartesi test yaptırdım betam 0.200 cıktı eşimle sadece ilk gecemizde ilişkiye girebildik çünkü ilişki esnasında ağrı çekiyorum onda da ilk girişten sonra korunduk, geçen hafta pazartesi de idrar testi yaptım o da negatif hamile değilsem neyim var neden regl olmadım. Okuduğum forumlarda bekaret gittikten sonra daha yoğun olur diyordu bende aksine çok az neredeyse hiç olmadı

Alıntı

Merhaba kizlar , ben henüz 25 mart perşembe günü evlendim gerdek günümden tam 8 gün sonra yani cuma günü m adet olmam gerekiyordu ama sadece kahverengi lekelenme yaşadım cuma gününden salı gününe kadar ara ara kahverengi lekem devam etti bu süreçte yerleşme kanamasıdir belki hamileyimdir diye kanama bitmeden
pazartesi test yaptırdım betam 0.200 cıktı eşimle sadece ilk gecemizde ilişkiye girebildik çünkü ilişki esnasında ağrı çekiyorum onda da ilk girişten sonra korunduk, geçen hafta pazartesi de idrar testi yaptım o da negatif hamile değilsem neyim var neden regl olmadım. Okuduğum forumlarda bekaret gittikten sonra daha yoğun olur diyordu bende aksine çok az neredeyse hiç olmadı

Alıntı
Merhaba bi doktora görünün derim enfeksiyon falan olabilir ağrı ilk olduğundan dır bence 🙈 bende adet olucam gibi bugün sabah öyle uyandım bakalım bugün olmazsam test yapicam bende

Ben de 5 ay önce Kimyasal gebelik geçirdim 23 yaşındayım 5 aydır deniyoruz Geçen hafta 2 mayis günü yumurtlamam oldu yerlesme kanamasinida yaşadm yumurtlama belirtisinin bütün belirtilerini yaşadm. ama ben neden su çok ama çok korkuyorum Belki çok saçma belki çocukça ama Adetten 2 hafta önce veya 9 gün önce düşük olur mu bebeğe bir şey olur mu Eğer döllenme olduysa tabii. Evde gün içinde tekim markete gitmem gerekiyor yanımda başka hiç kimsem yok alışveriş poşetlerini ben taşıyorum ağır olsa bile korkuyorum Hani bugün de mesela markete gittim gene bir sürü poşet taşıdım ama korkuyorum yani bir şey olacak diye Henüz çok erken ama psikoloji insanı mahvediyor allah isteyen herkese vsrsin kimsenin kucağı boş kalmasn🥺

Yerleşme kanaması büyük ihtimalle canım
Bi arkadaşım da da aynısı oldu
Bebeği geldi sabırlı ol adet zamanında test yaparsın kuzum ♥️
Merhaba bende bi şey sormak istiyorum bilginiz varsa eğer bende de bi kanama oldu adet oldum sandım ama çok az ve 1 gün olmadan kesildi aynı gün test yaptım negatif çıktı
Ama yerleşme kanaması değil galiba çünkü ben ovülasyon testi takibide yapıyorum yumurtlama olmadı bu ay neden böyle oldu acaba 😔

Merhaba bende bi şey sormak istiyorum bilginiz varsa eğer bende de bi kanama oldu adet oldum sandım ama çok az ve 1 gün olmadan kesildi aynı gün test yaptım negatif çıktı
Ama yerleşme kanaması değil galiba çünkü ben ovülasyon testi takibide yapıyorum yumurtlama olmadı bu ay neden böyle oldu acaba 😔
Kanama kesilince ne test yaptınız orasını anlayamadım

Yok canım öyle testte çıkmaz yerleşme kanamasıysa 7-8 gün sonra oluşmuş oluyo
Sonra çıkıyo erken. Yapmışsın ♥️
Bilmediğimden bi heyecanla yapmıştım ama zaten çıkmadı o gün 😔
Bilginiz varsa bi şey sormak istiyorum ben ovülasyon takibi de yaptım bu ay yumurtlama olmadı geçen ay olmuştu ama gebelik te olmadı
Yumurtlama olmadan gebe kalma ihtimali var mı acaba böyle yaşayan var mıdır Tabi RABBİM bilir ama bilginiz varsa tabi
Anlatabildim mi bilmiyorum ama kusura bakmayın

Bilmediğimden bi heyecanla yapmıştım ama zaten çıkmadı o gün 😔
Bilginiz varsa bi şey sormak istiyorum ben ovülasyon takibi de yaptım bu ay yumurtlama olmadı geçen ay olmuştu ama gebelik te olmadı
Yumurtlama olmadan gebe kalma ihtimali var mı acaba böyle yaşayan var mıdır Tabi RABBİM bilir ama bilginiz varsa tabi
Anlatabildim mi bilmiyorum ama kusura bakmayın
canım mesajını görmemiştim yumurtlama olmadan gebelik olmaz
Bazen her ay yumurtlama olmayabiliyor
İnstagram da Ebru Ceylan’ın yumurtlama masajı var
YouTube den de bulabilirsin onu dene çok işe yarıyo
Bu arada bende ovulasyon ile hamile kaldım ♥️

canım mesajını görmemiştim yumurtlama olmadan gebelik olmaz
Bazen her ay yumurtlama olmayabiliyor
İnstagram da Ebru Ceylan’ın yumurtlama masajı var
YouTube den de bulabilirsin onu dene çok işe yarıyo
Bu arada bende ovulasyon ile hamile kaldım ♥️
Biliyorum onu takip ediyorum ama bi faydasını görmedim ben
Oofff neyse artık o kanama neden oldu acaba adette olmadım zaten hala hayırlısı artık
Geçen aylarda yumurtlama gördüm değerlendirdim ama gebelik oluşmadı bu ayda yumurtlama olmadı bi yerde yanlış mı yapıyorum acaba ben bilmiyorum 🤷‍♀️ 😔🙏🏻

Biliyorum onu takip ediyorum ama bi faydasını görmedim ben
Oofff neyse artık o kanama neden oldu acaba adette olmadım zaten hala hayırlısı artık
Geçen aylarda yumurtlama gördüm değerlendirdim ama gebelik oluşmadı bu ayda yumurtlama olmadı bi yerde yanlış mı yapıyorum acaba ben bilmiyorum 🤷‍♀️ 😔🙏🏻
Yok canım neden yalnış yapasın
Her ay yumurtlama olmayabiliyor canım
Dilerim nasip olur sana da vazgeçme devam et

X