Yerleşme kanaması mı regl mi anlayamadim yardımcı olur musunuz?

crescent2908

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2023
10
4
28
Bat 10 Aralık, kahverengi lekelenme yaşadım 3 gün 7 Aralık'ta başladı. 10 Aralık'ta pembe kanama oldu ve pede gelmiyor hiç peceteye geliyor. Dün kesildi hiç gelmedi bugün tekrar pembe lekelenme yaşıyorum. yerleşme kanaması mı adet mi asla anlayamadım ilk defa yaşıyorum. Test ne zaman yapmalıyım gecikme mi sayılır kafam çok karıştı yardımcı olur musunuz başına gelen var mı

Bat 10 Aralık, kahverengi lekelenme yaşadım 3 gün 7 Aralık'ta başladı. 10 Aralık'ta pembe kanama oldu ve pede gelmiyor hiç peceteye geliyor. Dün kesildi hiç gelmedi bugün tekrar pembe lekelenme yaşıyorum. yerleşme kanaması mı adet mi asla anlayamadım ilk defa yaşıyorum. Test ne zaman yapmalıyım gecikme mi sayılır kafam çok karıştı yardımcı olur musunuz başına gelen var mı
Test yaparsaniz çıkar bence .

Sonucunuz ne oldu ? Benimde adetime 3 gün kala cok az kahverengi akıntı geldı test negatif çıktı zaten pozitif çıksa şaşardım.

Seninle aynı durumdayim bugün adet günüm ama iki gündür pembe kahve sürüntü denecek kadar a lekelenmem var inşallah hamilesindir istiyorsan

Valla ben çok istiyorum her ay ümitlenmekten bıktım şimdi bu kah akıntıdan ümitlendim ama test negatif inşallah sizfe hamilesinizdir

Dün gece acillik oldum ağrıdan ve ciddi şekilde yüksek bir idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğimi öğrendim. Regl gecikmenin 3. Günüydü kan testi yapıldı >1.20 çıktı yani negatif. Doktor ilerleme şansı yok dedi ve antibiyotik tedavisine başladı. Çok üzüldüm istiyordum çünkü rabbim büyük isteyen kim varsa kucağını boş bırakmasın inşallah hayırlısıyla evlatlarımıza kavuşacağımız günleri görelim 🥹

Nasıl bir ağrıydı acaba kasiklariniz mi ağrıdı bende bu ay soğan kürü uyguladım iltihabım sökülsün diye ki söküldü akıntılardan fark ediyorum adetime 9 gün kaldı normalde ama sol kasık dün gece benide perişan etti bugün bir şeyim yok diyorum acaba iltihapdan mi yoksa başka bir şey mi😟 geçmiş olsun bu arada inşallah Rabbim hayırlısıyla sağlıklı gebelik verir 🙏💛

Nasıl bir ağrıydı acaba kasiklariniz mi ağrıdı bende bu ay soğan kürü uyguladım iltihabım sökülsün diye ki söküldü akıntılardan fark ediyorum adetime 9 gün kaldı normalde ama sol kasık dün gece benide perişan etti bugün bir şeyim yok diyorum acaba iltihapdan mi yoksa başka bir şey mi😟 geçmiş olsun bu arada inşallah Rabbim hayırlısıyla sağlıklı gebelik verir 🙏💛
Amin inşallah hepimize rabbim hayırlısıyla sağlıklı hayırlı zamanda evlatlar nasip etsin 🤲 karın üzerinde ağrılarım vardı ve inanılmaz şişlik yaşadım. Mide bulantısı sol kasıkta ağrı oldu direk gittim zaten

Merhaba benimde adet günüm de kahverengi leke geldi az az geliyor gögüsüme dokununca ağrıyor onun dışında dün bel ağrım vardı az önce test yaptım tek çizgi çıktı erken mi yaptım testi acaba

Kızlar merhaba. 7 Aylık evliyim. Korunmuyorum. 8 Aralıkta regl oldum. Bir sonraki regl tarihim 29 Aralık olacaktı 6 gün gecikti (bu gecikmenin ilk ve 2. Günümde kasıklarımda ağrı oldu ) ve 6.gün kahvemsi bir leke geldi sonra regl gibi kanama oldu. Bu gecikme süresinde benim midemde kuru bulantı oluşmaya başladı akıntı da eskisine göre bir tık arttı. Şimdi regl gibi kanamanın 2. Günündeyim sizce üstüne görme vs durumum var mı bilen varsa ? Bilgilendirebilir mi

X