Gebeliğe Hazırlık Yerlesme kanamasi mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sadglozgrr

Prens ve prenses annesi 🥰
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2020
702
1.210
27
Hayırlı günler hanımlar öncelikle nasılsınız
Benm kafam çok karıştı tecrübeli anneler desteğinize ihtiyacım 9 aralık ta reelim başladı 4 gün sürdü ve 17 sinde tekrar reel oldum oda 4 gün sürdü dün akıntının içinde böyle ince kıl gibi kan gördüm bugünde aynı şekilde geldi ama reel olmadım henüz yerlesme kanaması mi dün test yaptm negatif çıktı aceba adet ki olcam yoksa hamilemiym kafam çok karıştı 😔😔😔

Geçen ay iki kez adet oldum o yüzden mi böyle oldu aceba hafif bi leke gibi beMbe akıntı geldi

Benm kafam çok karıştı tecrübeli anneler desteğinize ihtiyacım 9 aralık ta reelim başladı 4 gün sürdü ve 17 sinde tekrar reel oldum oda 4 gün sürdü dün akıntının içinde böyle ince kıl gibi kan gördüm bugünde aynı şekilde geldi ama reel olmadım henüz yerlesme kanaması mi dün test yaptm negatif çıktı aceba adet ki olcam yoksa hamilemiym kafam çok karıştı 😔😔😔
Şuanda 4 aylik hamileyim benim hiç yerleşme kanamam olmadı seni üzmek istemem ama eğer testin negatifse muhtemelen regl olacaksin canim

Merhaba
Kızlar sat tarihim 28 kasım 2020. Bat tarihim 27 aralıktı.
Ama hala adet görmedim, 14 gün gecikti.
4 Ocak 2021 de idrarla birlikte gelen açık pembe bir kanama geldi. Adet oldum sandım ama gün boyunca hiç leke sürülmedi. Sadece idrarla birlikte pembe akıntı geldi 1 gün sürdü.
3 gün geciktikten sonra idrar testi yapmıştım negatif. Gecikmenin 10. gününde idrar testi yaptım negatif.
Sizce hamile olabilir miyim? Yerleşme kanaması mıydı?

Yerleşme kanaması ilişkiden ( yumurtalama günü ve öncesi ilişki yaşadıysanız) en erken bir hafta sonra görülür ve arkası gelmez.( Ara ara kekelenmeler kanamalar sarı hormon yüksekliği ve miyom olabilir kardeşimde olmuştu bitmeyen adet gibi bir durum)

Noldu acaba hamilemisiniz

Hamilemisiniz çok merak ediyorum bende şu anda aynı durumdayım da

Hayırlı akşamlar malesef deyilim hastalandim ilaç kullanmistm adet düzensizliği için tam gününde hastalandim doktorum ilaç kullandım için adet oldugumu söyledi cunki bi önceki adetm çok uzun olmuştu ama o ilaçi kullanmazsam adetim duzelmicektiubu ay bekliyorm ıns şimdi 12 var adetime rabbim herkeze nasip etsin ıns 🙏🙏

Ama
Ama bisey öğrendim korunmayi bırakınca belli bi süre adet düzensizliği oluyomuş günler değişiyormuş sonrasında da gebelik oluyormuş vucud kendini hazırlıyormuş da denebilir buna🤗

Ama
Ama bisey öğrendim korunmayi bırakınca belli bi süre adet düzensizliği oluyomuş günler değişiyormuş sonrasında da gebelik oluyormuş vucud kendini hazırlıyormuş da denebilir buna🤗
Ya aslında ben gebelik istemiyordum ama eşimin yüzünden bu ay böyle oldu tamda yumurtlama gününde oldu. 2 saat önce Beyza akıntı içinde kan vardı kanla karışık akıntı şimdide çok ağrım var kasıklarım çok ağrıyor ve de mide bulantısı var bende şu anda çok şaşkınım gerçekten

Ya aslında ben gebelik istemiyordum ama eşimin yüzünden bu ay böyle oldu tamda yumurtlama gününde oldu. 2 saat önce Beyza akıntı içinde kan vardı kanla karışık akıntı şimdide çok ağrım var kasıklarım çok ağrıyor ve de mide bulantısı var bende şu anda çok şaşkınım gerçekten
Adetinize kaç gün var

Bulantı için daha çok erken ama bence psikolojik olabilir bu durum hamile değilsiniz demiyorum ama belirtileriniz erken bi dönemde olmuş birazcik

Bulantı için daha çok erken ama bence psikolojik olabilir bu durum hamile değilsiniz demiyorum ama belirtileriniz erken bi dönemde olmuş birazcik
Benim zaten hep bulantım olur zaten ama kasık ağrısı da eşlik edince korktum belkide kistim vardır

X