Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Onu da yaşadım. Adet günü başlayan 5 gün süren kanamam oldu aynı gebeliğimde. Konunu görmedim
Linki atayım sana canım

Onu da yaşadım. Adet günü başlayan 5 gün süren kanamam oldu aynı gebeliğimde. Konunu görmedim
Topiğimde de detaylı yazdım 6 gün gecikmeyle adet gördüm yoğun, 3 gün sürdü.
Gecikmemin (yani adet olduğum gün) kan negatifti.
2 gün oldu adetim biteli, (leke şeklinde kan var yine az önce gördüm onu da, topiği yazarken yoktu)

Topiğimde de detaylı yazdım 6 gün gecikmeyle adet gördüm yoğun, 3 gün sürdü.
Gecikmemin (yani adet olduğum gün) kan negatifti.
2 gün oldu adetim biteli, (leke şeklinde kan var yine az önce gördüm onu da, topiği yazarken yoktu)
Üstüne görme olsaydı bence kanda çıkardı. Döllenmeden sonra 72 saatte kana geçiyor çünkü. Yoğunluğu rengi nasıldı. Kırmızı ve pıhtılı olduysa büyük ihtimalle adet kanamasıdır. Üstüne görme zaten yerleşme kanamasının adet zamanına denk gelmesine deniyor

Üstüne görme olsaydı bence kanda çıkardı. Döllenmeden sonra 72 saatte kana geçiyor çünkü. Yoğunluğu rengi nasıldı. Kırmızı ve pıhtılı olduysa büyük ihtimalle adet kanamasıdır. Üstüne görme zaten yerleşme kanamasının adet zamanına denk gelmesine deniyor
Bende öyle düşünüyorum kanda çıkmadığına göre,
Normal adet kanı yoğundu normal süresinden kısa sürdü 3 gün.

İki gün oldu biteli, şimdi tekrar lekelenme oldu. Pek bi şey anlamadım bu işten.

Bende öyle düşünüyorum kanda çıkmadığına göre,
Normal adet kanı yoğundu normal süresinden kısa sürdü 3 gün.

İki gün oldu biteli, şimdi tekrar lekelenme oldu. Pek bi şey anlamadım bu işten.
Yumurtlama olmayınca adet kısa sürüyor belki öyle bişey olmuştur

Yoğun da olmuştu ama canım. 3 günde bir haftalık miktar gibi.
İlginç. Ama gebelik çok zor o yoğun kanamayla mucize olur heralde bebeğin kalması. Kimyasal yaşamış olabilir misin. Kanamadan önce kan verdin mi hiç ya da test yaptın mı. Kimyasal olunca adet geç geliyormuş yoğun ve ağrılı oluyormuş

Test sonucu çıktı beta hcg 1.20 çıktı doktor negatif dedi. Bugün de regl oldum sayılır maalesef benim olmadı siz inşallah hamilesinizdir
Henüz bilmiyorum yarın kan cereceğim bakalım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah ennkısa zamanda gebelik olur, benim çumartesi günü sabah hafif bi kanama oldu bir daha olmamıştı adetime 9 gün vardı, bugünde varla yok arası çok açık bi pembe geldi yine başka olmadı bakalım yarın test yaptıracağım

İlginç. Ama gebelik çok zor o yoğun kanamayla mucize olur heralde bebeğin kalması. Kimyasal yaşamış olabilir misin. Kanamadan önce kan verdin mi hiç ya da test yaptın mı. Kimyasal olunca adet geç geliyormuş yoğun ve ağrılı oluyormuş
Geciktiğinde kan negatifti, kimyasal olsa kanda çıkardı.
sonraki günde adet oldum zaten 3 gün sürdü bitti, 2 gün sonra, az önce tekrar lekelenme oldu.

Henüz bilmiyorum yarın kan cereceğim bakalım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah ennkısa zamanda gebelik olur, benim çumartesi günü sabah hafif bi kanama oldu bir daha olmamıştı adetime 9 gün vardı, bugünde varla yok arası çok açık bi pembe geldi yine başka olmadı bakalım yarın test yaptıracağım
Hayırlı haberlerini bekliyoruz

X