Yerleşme kanaması mi

Eslemsri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2021
95
13
27
Bugün adet günüm. Önce kahverengi leke oldu. Sonra pembemsi kan geldi. Acaba yerleşme kanaması mi adet mi

Çok teşekkür ederim inşallah 🥰🥰güzel yorumunuz beni mutlu etti
J
Bende çok yeni gebeyim. Bayağı adet oluyor gibi sancı çektim. Bütün adet belirtilerim de önce ki ay gibiydi. Sonra çok çok az kahverengi leke geldi ve bir daha da leke olmadı.

Bende çok yeni gebeyim. Bayağı adet oluyor gibi sancı çektim. Bütün adet belirtilerim de önce ki ay gibiydi. Sonra çok çok az kahverengi leke geldi ve bir daha da leke olmadben adet gün

Rica ederim canım benim ne zaman istersen ben burdayım güzel hbrler alırsınız inşallah en kısa zamanda🙇‍♀️😄
Sağ olun inşallah vereceğim hayırlısı ile

Sağol canım.ben testimi baya bı geç yaptım.o pembe lekeler esnasinda Adet oluyorum sandım uzun sürünce.
Kasik ağrım gecmeyince test yaptım. 6haftalik olmuş bile 🤭 şuan 8. İnşallah sıkıntı çıkmadan ilerleriz
Heee sagolun cevabiniz icin.. Amin insAllah sagliki gebeliginiz olur sorunsuz bi sekilde kucaginiza bebeginizi sag saglim alirsiniz 🥰

Gün sürmedi çok ama çok az bir kahverengi leke geldi sonrasında hiçbir şey olmadı. Ama adet sancısı gibi sancım 2 gün boyunca devam etti

merhaba dün adet olacaktım normalde olmadı. iki gündür fena şekilde sağ bacak ve sağ kasık ağrısı çekiyorum bugün akşam üzeri 4 te leke geldi 8 saaatir az az gelmeye devam ediyor sizce ne zaman test yapmalıyım

merhaba dün adet olacaktım normalde olmadı. iki gündür fena şekilde sağ bacak ve sağ kasık ağrısı çekiyorum bugün akşam üzeri 4 te leke geldi 8 saaatir az az gelmeye devam ediyor sizce ne zaman test yapmalıyım

Bence yarın yap. Ben kanamanın ertesi günü normal kaset test yaptım. Erken gebelik testi bile değildi. İkinci çizgi net bir şekilde belirdi

X